Vedere de Sf. Valentin - temă de discuții

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Am remarcat faptul că nu s-au respectat cerințele concursului, așa că vreau sa fac niște precizări.
Realizați o vedere/carte poștală în numele șerifului John Fitzburn pentru Maria Roalsted. Aceasta poate fi atât în format fizic, cât și digital. Vederea/cartea poștală trebuie să conțină atât text, cât și imagine. Postați creația voastră în acest topic.
Trebuie să realizați voi vederea, să o desenați, apoi sa introduceți textul în interiorul ei.

Aici este un exemplu concret:
Exemplu Vedere Concurs Sf. Valentin.png

Acesta este un exemplu, am rugămintea ca voi să nu copiați o carte poștală de pe internet, vă puteți inspira, dar nu o copiați 1 la 1 ca in exemplul de mai sus.
 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Putem vota mai multe persoane?
Nu.

Putem vota de mai multe ori aceeași persoana?
Nu. Iar tu nu esti eligibil pentru vot.

  • Vederile care au respectat structura concursului, chiar și cele care nu respectat cerința cu privire la originalitate, vor putea vota creația favorită ce va fi premiată cu 9000 de inimi. Acestea aparțin următorilor particinpanți (care au contul creat înainte de 8 februarie 2024): @Emeer @CaptainSparrow @Wolfiepufi @Fail. @Alubama @cristina443 @kilaritul @Undisputed @solthan @batras
 

Elmer Fudd

Rabbit Killer
Bine Marie, daca tu vrei
Sa ne-mbatam ca 2 purcei
Vino la Johnny, seriful tau
Care duhneste cumplit a trascau

Hac... dar eu cu cine votez ? Jack Daniels ? Nici sa votez n-am voie... Happy Ballantines!
 
Voteaza doar persoanele care au participat, au respectat structura mentionata de mine in regulament si au contul creat inainte de data anuntului (deci inainte de 8 februarie 2024). Tu nu ai participat, deci nu poti vota. Daca ai facut-o deja, iti va fi anulat votul.
Asta suna a discriminare , ma rog dacă ați ajuns la putere e claros
 
Sus