Versiunea 1.32 - discutii/pareri

  • Autor subiect DeletedUser12000
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser18242

Guest
Am o Intrebare Nustiu daca am Puso Unde Trebe.
Este Vorba despre Cureaua din Setu de dansatoare,Unde se Gaseste?
 

DeletedUser10870

Guest
Mie unu imi place partea cu 'creaza caracterul'. Si celelalte schimbari is Ok, dar aia e bestiala ;)
 

DeletedUser19793

Guest
Nuuuuuuu

Nimeni nu va-ti dat seama ca nu mai putem avea medalii?
De ce nu putem avea medalii???:mad::mad::shoot:
 

DeletedUser7994

Guest
nu stiu de ce,dar presimt ca la ultimea misiune din noul set primim tomahawk de aur....pt inceput cercetasul cree are unul....pana aici am ajuns momentan:D
 

DeletedUser19531

Guest
nu stiu de ce,dar presimt ca la ultimea misiune din noul set primim tomahawk de aur....pt inceput cercetasul cree are unul....pana aici am ajuns momentan:D

Nici macar la jumatatea misiuni nu ai ajuns si deja stii ce ar putea sa ofere la final??? Si eu am zis la fel ca s-ar putea sa pice la final o alegere dintre tomahawk de aur
golden_tomahawk.png
si howdah
howdah_pistol.png
, dar cu cat le vad mai des cu atat cred mai mult ca nu vor lasa pe lumile normale asa ceva; la cat de complicate sunt misiunile si nici macar nu se ajunge la final momentan, cred ca primim ceva spectaculos dar nici exagerat, in noua versiune se asteapta continuarea(asa se aude prin multime).
 

DeletedUser19531

Guest
Am o Intrebare Nustiu daca am Puso Unde Trebe.
Este Vorba despre Cureaua din Setu de dansatoare,Unde se Gaseste?

Din cate am observat pe beta aceasta curea s-a gasit doar la munci cu noroc si cred ca se poate gasi si in cufere. La croitor se poate gasi fusta de la setul dansatoarei.
 

DeletedUser7994

Guest
Nici macar la jumatatea misiuni nu ai ajuns si deja stii ce ar putea sa ofere la final??? Si eu am zis la fel ca s-ar putea sa pice la final o alegere dintre tomahawk de aur
golden_tomahawk.png
si howdah
howdah_pistol.png
, dar cu cat le vad mai des cu atat cred mai mult ca nu vor lasa pe lumile normale asa ceva; la cat de complicate sunt misiunile si nici macar nu se ajunge la final momentan, cred ca primim ceva spectaculos dar nici exagerat, in noua versiune se asteapta continuarea(asa se aude prin multime).

nu e adevarat,din cate stiu deja este premiu pt ultima misiune,dar cei de la tw db nu vor sa dezvaluie:whistle:...om traii si om vedea...dar pt atata munca am sperante mai mare decat un otel
 

DeletedUser

Guest
Am si eu o intrebare ce tigari cere miisunea de noua de la Waupee.Am vazut la cineva un print ca cere tiagri de la Comert cu indienii,iar pe tw-db arata tigari de la muta caii
 

DeletedUser

Guest
Ai pa dracu alea ca sunt mai bune. Adica primesti medalie si daca te scarpini in ***.

Pai poate d-aia ii place...
Sunt de acord cu tine..imi placea mai mult cu medalii..se primeau mai greu, dar trebuia sa faci ceva sa le primesti...nu ca realizarile care primesti in fiecare zi cel putin 3...:mad:.
 

DeletedUser19876

Guest
Pai poate d-aia ii place...
Sunt de acord cu tine..imi placea mai mult cu medalii..se primeau mai greu, dar trebuia sa faci ceva sa le primesti...nu ca realizarile care primesti in fiecare zi cel putin 3...:mad:.

Sunt ca la wow dar mult mai exagerate, adica ce e asa cool ca vinzi 2 chestii la negustor sau ca te uiti odata pe la ce are?
 

DeletedUser7994

Guest
Cercetaș Cree leşină. bulybasha câştigă duelul. Cercetaș Cree nu a avut din păcate bani la el, deci bulybasha nu va primi nimic.
Cercetaș Cree experimentat leşină. bulybasha câştigă duelul. Cercetaș Cree experimentat nu a avut din păcate bani la el, deci bulybasha nu va primi nimic.
Războinic Cree leşină. bulybasha câştigă duelul. Războinic Cree nu a avut din păcate bani la el, deci bulybasha nu va primi nimic.
Sfat aleatoriu1:Frimul are tomahawk ascutit,al doilea taschunka,si ultimul tomhawk de aur.
Sfat aleatoriu2:Fiecare are 750hp.
Sfat aleatoriu3:Din cate am auzit si vazut au multa rezistenta,stiu duelisti care dadeau cu sabia de aur 40 dmg.
PS:NU sunt duelist,sunt full motrica,ca arma am folosit Peacemakerul lui Billy.....m-au lasat cu 40hp...la limita am fost.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
sonny

Am si eu o intrebare.Cum sau de unde fac rost de fusta din setul de dansatoare.De la munci?:indian::indian::indian:Sau de cumparat?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus