Versiunea 1.34/1.35

  • Autor subiect DeletedUser19531
  • Data de început

DeletedUser19531

Guest
Oare in noua versiune se vor apuca de oras??? ca vad ca au terminat cu 1.35
 

DeletedUser19531

Guest
sper...:tumble:

se vor mari si punctele orasului din cauza bisericii

Biserica o sa vina in 1.35, eu ma refer la urmatoarea versiune dupa 1.35 daca o sa duca aceasta modificare la oras:
Bildschirmfoto-2011-09-27-um-16.37.20.png
 

DeletedUser19023

Guest
Biserica o sa vina in 1.35, eu ma refer la urmatoarea versiune dupa 1.35 daca o sa duca aceasta modificare la oras:
Bildschirmfoto-2011-09-27-um-16.37.20.png

stiu. am editat ca sa nu fac si double-post:)
 

DeletedUser19531

Guest
Dupa aceasta versiune cred ca apare versiunea care iti ofera posibilitatea sa construiesti orasul dupa bunul plac, adica fiecare oras sa fie unic.
 

DeletedUser

Guest
poate sa-mi explice si mie cineva ce inseamna chestia asta, ca eu nu inteleg:

"Arhivarea rapoartelor. Rapoartele din arhivă sunt şterse automat dupa o zi sau pot fi trimise inapoi in dosarul standard."

sa inteleg ca toate rapoartele pe care le-am salvat pina acum vor fi sterse la 24 de ore dupa implementarea v1.35? luminati-ma, ca nu pricep.
 

DeletedUser12000

Guest
poate sa-mi explice si mie cineva ce inseamna chestia asta, ca eu nu inteleg:

"Arhivarea rapoartelor. Rapoartele din arhivă sunt şterse automat dupa o zi sau pot fi trimise inapoi in dosarul standard."

sa inteleg ca toate rapoartele pe care le-am salvat pina acum vor fi sterse la 24 de ore dupa implementarea v1.35? luminati-ma, ca nu pricep.

Deci, va fi creat un nou folder - pe beta se numeste "deleted". In momentul in care tu stergi un raport va fi mutat de catre server in acest folder unde va fi pastrat 24 ore. Probabil aceasta optiune este implementata pentru a nu mai "sterge" rapoarte din greseala.
 

DeletedUser

Guest
Va mai functiona dupa acest update builderu de echipamente?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2948

Guest
Cine pune pariu cu mine ca se va amana update-ul? :ras::ras::ras:
 
Sus