Versiunea 2.23 - miercuri, 06.05.2015!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

just4fun

The Boss
Log_de_modificari.png

Noutati.png

Este timpul pentru misiunea “Neobosit”

Veste bune pentru toți iubitorii de misiuni! După problemele avute cu misiunea Neobosit la update-ul anterior și decizia de a o dezactiva până când toate problem vor fi rezolvate, acum vă putem informa că: AM REUȘIT, problemele sunt rezolvate. Misiunea va fi activată și hey….sperăm să vă placă.
saloon.png

Ce e mai bun decât un magazin? Un magazin mai bun!

Am decis să modificăm magazinul, am remodelat prima pagină la fel ca și categoriile. Am îndepărtat bannerul cel mare de pe prima pagină pentru a avea mai mult spațiu de a prezenta cele mai interesante oferte.
Dar asta nu este tot, observați colțul din stânga a primei pagini? De acum veți putea găsi ofertele speciale într-un banner - acestea se vor roti automat. Nu-i așa că este interesant? Tot acolo veți putea afla informații despre ofertele limitate sau discount-urile.
new_shop.png


banner.png

Dorințele jucătorilor sunt comanda noastra!

Ne-ați cerut niște modificări în construcția orașelor, pentru a putea salva punctele de energie. Astfel, costul unei ore de construcție este modificat de la 24 puncte de energie la 12 puncte , pentru jumătate de oră a fost modificat de la 12 la 6 puncte de energie, iar pentru un sfert de ora s-a modificat de la 6 la 3 puncte de energie.

Sunt sigură că cel puțin o dată ați vrut să câștigați un duel contra bandiților, dar nu ați știut care este nivelul maxim. Începând de acum veți afla nivelul maxim de duel al bandiților deoarece a fost introdusă în clasament.

Câteodată îmi doresc să am o înghețață care să îmi ofere 300% mai multă înghețată, dar în The West avem acum un bonus care este numit “Viteză mai mare”. Toată lumea poate să îl cumpere, indiferent de clasa de caracter sau de nivel. Doar îl cumperi și viteza va crește cu 200%.

Bug_uri_reparate.png

1. Misiunea Vacanță nu era disponibilă pentru 31 Decembrie, acum va fi
2. Cufărul cu inimi din 2014 putea fi folosit la eventul din acest an. Ne pare rău, dar nu se va mai repeta anul următor.
3. Fondatorii orașelor nu vor mai avea posibilitatea să "facă dezordine" editând profilele altor orașe după ce îl părăseau pe al lor
4. Statisticile de la Cioclu vor fi afișate corect
5. Pentru cei ce îndrăgesc schimbările - iconițele de la forumul intern vor putea fi modificate iar
6. Funția "Haine de lucru" va funcționa corect cu obiectele upgradate
7. Pauza este momentul de regenerare a punctelor de viață, așa că acestea vor fi afișate corect ulterior acestui update
8. Nu veți mai putea meșteșugi multiple produse de la rețete 600+ puncte meșteșug ce necesită pauză între ele

Sumar.png


Sperăm că aceste noi modificări vor fi pe placul dumneavoastră!
Așteptăm părerile despre update în cadrul salonului!


*imaginile sunt informative
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus