Versiunea 2.26 - luni, 29.06.2015!

just4fun

The Boss
v7vhq9H.png

Noutati.png

Reînnoirea automată a funcțiilor premium după utilizarea de medalii
Medalii bonus care oferă temporar caracteristici premium sunt oferite la evenimente speciale sau la circul călător.
Când erau folosite, acestea activau și extinderea automată. Deoarece nu erau complet funcționale, am decis să îndepărtăm funcția de extindere automată de la toate medaliile bonus.

Al treilea slot în cadrul managerului de echipament
Unii dintre jucători au sugerat că ar fi excelent dacă am putea adăuga gratuit un al treilea set de echipamente pentru toți jucătorii. Am discutat și am fost de acord cu această propunere. Sperăm să va facă plăcere și să vă ușureze experiența jocului.
sDfqO3E.png


Separator de mii la statistici
Deoarece, până acum, la statistici nu exista separator de mii și mulți dintre voi ați cerut acest lucru, le-am adăugat. Sperăm să vă ajute să citiți aceste numere mai ușor.
bJwOTHJ.png


Noi sarcini zilnice
Sarcinile zilnice au fost completate cu două activități: “Câștigă o Aventură” și “munci finalizate”. Verifică-le în joc și vezi cum funcționează!
7PSu4MM.png


Umbra textului de la cantitatea itemelor
După ce am primit feedback de la toată Comunitatea, am decis să înlăturăm umbra textului de la cantitatea itemelor, deoarece la unele iteme era prea greu de citit.
aWQZK61.png


Bug_uri_reparate.png

Norii de la tutorial nu se dispersau
Câteodată norii nu se dispersau complet după terminarea tutorialului. După acest up-date, aceștia vor dispărea și veți putea călători oriunde.

Timerul de penalizare a jucatorilor ce paraseau aventura mai devreme nu functiona corect
Timerul care dădea jucătorilor penalizări în momentul în care părăseau Aventurile mai devreme nu se reseta de fiecare data corect. Acest lucru a fost remediat. Timerul se resetează corect în momentul în care jucătorul termină Aventura.

Fereastra de chat nu functiona corect după finalizarea unei aventuri
După ce se termina Aventura, fereastra de chat nu mai functiona corect, decăt dacă se reseta pagina. Eroarea a fost remediată.

Inlocuirea unui set cu arma cu unul fara arma
Când înlocuiți un set de echipament cu un altul care nu conține armă de bătălie setul se salva, dar jucătoul nu putea să îl folosească. Înlocuirea unui set de echipament cu unul care nu conține armă de bătălie funcționează acum.

Bonusul itemelor upgradate nu se adaugau la statistica
Echiparea cu iteme upgradate bonusul nu era adăugat corect la statistici și fereastra de muncă. Acum bonusul corect pentru echiparea obiectelor upgradate este afișat corect.

Afisare incorecta a indemanarilor pentru obiecte de nivel 0
La echiparea unor obiecte de nivel 0 un punct in plus de atribut sau îndemânare era adăugat. Acum este utilizată valoarea corectă de îndemânări.

Functia depoziteaza-ti banii eliminata de pe lumile cu functii premium reduse
Există o caracteristică premium care permite transferul banilor in contul propriu de oriunde de pe hartă. Acestă funcție nu este activa pe toate lumile de joc. Butonul pentru a folosi această caracteristică era afișat dar nu funcționa. Acum este afișat doar pe lumile unde este disponibilă.

Vesta lui EAstwood era aliniata incorect
Vesta Eastwood nu era corect aliată la vizualizarea profilului unui jucător. Această problemă a fost remediată și vesta este aliniată corect.

fgABN2B.png


Altele.png

Nivel minim pentru misiunea Speranta moare ultima
Am decis să creștem nivelul minim cerut la misiunea "Speranța moare ultima" de la 100 la 104.
 
Sus