Vine circul?!

  • Autor subiect DeletedUser19531
  • Data de început

DeletedUser

Guest
spuneti-mi si mie , inafara ca trebuie sa joc la circ
cum as putea face rost de itemele din setul circarului ?
Va multumesc :)
 

DeletedUser25025

Guest
De ce nu pot sa particip azi la urmatoarea tombola ? E trecut de 00:00 si imi cere pepite sau obligatiuni.
 

DeletedUser

Guest
un nou item! Intreabare: care sunt sansele sa apara si pe .ro?


Primul meu dolar
nr1_coin.png

+0.1% câștigurilor salariale [pe fiecare nivel]
+0.1% creste sansa de noroc [pe fiecare nivel]

PS. pe beta

De ceva timp am observat ca pe alte servere sunt unele optiuni pe care noi nu le avem.. de ce nu apar si la noi acestea?[Misiunea «Drama queens» are la inceput un video / vizionezi o publicitate si ti se injumatateste gratuit timpul de calatorie [.de] / si multe altele]
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10117

Guest
Nu tot ce se afla pe BETA se va baga pe celelalte servere,chiar daca este o lume de TEST,se vor baga cele mai importante sau ce crede INNO de cuviinta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
ce legatura are asta cu circul? alte servere care? beta? E O LUME DE TESTE! nu tot ce zboara pe acolo se mananca!

Ioane, intr-un fel are legatura cu circul. E o oferta speciala pentru circ, cumperi x pepite, primesti o runda gratis in plus (zilnic), si niste obiecte, dintre care si balaria aia. Desigur, probabil se va activa mai tarziu, sau tine de decizia cm-ului daca vom avea si noi acea "oferta".
 

DeletedUser10117

Guest
Daca observi pe BETA exista reduceri la pepite,aici nu exista,prin urmare ce rost are sa bage acele cadouri daca nimeni nu va cumpara.

Si orcum acel cadou daca cumperi pepite primesti XYZ nu a aparut pe BETA de la inceputul circului,din ce imi amintesc acest cadou a aparut abia din a 2 aparitie a circului.Posibil ca momentan sa fie un TEST acest cadou,cand a aparut prima data se afla in partea stanga sub circ si primeai alte cadouri si nu erau 2 rubrici 200 sau 450 de pepite,iar acum a aparut sub obtiunea de cumparare a pepitelor si are 2 rubrici 200 pepite si primesti 1 runda free si 450 de pepite si primesti cadouri si 1 runda free,in plus pe BETA poti cumpara 600 de pepite deci premiile le primesti orcum.
 

DeletedUser

Guest
Daca observi pe BETA exista reduceri la pepite,aici nu exista,prin urmare ce rost are sa bage acele cadouri daca nimeni nu va cumpara.

Si orcum acel cadou daca cumperi pepite primesti XYZ nu a aparut pe BETA de la inceputul circului,din ce imi amintesc acest cadou a aparut abia din a 2 aparitie a circului.Posibil ca momentan sa fie un TEST acest cadou,cand a aparut prima data se afla in partea stanga sub circ si primeai alte cadouri si nu erau 2 rubrici 200 sau 450 de pepite,iar acum a aparut sub obtiunea de cumparare a pepitelor si are 2 rubrici 200 pepite si primesti 1 runda free si 450 de pepite si primesti cadouri si 1 runda free,in plus pe BETA poti cumpara 600 de pepite deci premiile le primesti orcum.

Ok, acum scrieti BETA, si TEST cu litere mari...

Pe Amchitka a aparut oferta la prima aparitie a circului.
 

DeletedUser

Guest
Care e lumea "BETA" asta? Ultima lume creata pe the west? :huh: Daca nu, atunci nu e tot un joc the west! ?
 

DeletedUser25133

Guest
salutare, stiu ca nu are treaba cu discutia dar ma cam grabesc. Am doar o simpla intrebare, cum pot sa-mi schimb titlul.. imi apare ,,schimba titlul,, dar nu-mi apare nici unul. Am deblocat titlul ,,Disposofobic,, si l-am pus la grila de prezentare dar nimic. ma poate ajuta cineva ? Cu respect adysamy :up: (prefer un mesaj privat, ori aici ori pe Hawaii )
 
Ultima editare de un moderator:
Sus