"-Voi cum sunteti?Pro sau Contra?"

  • Autor subiect DeletedUser5592
  • Data de început

DeletedUser5592

Guest
Ce ar fi sa faca la The-West sa ne spuna ghicitori in fiecare saptamana si sa fie din joc sau o ghicitoare oarecare dar mai grea.Si cine stie raspunsul primeste intre 1-5 pepite de aur.
Avantaje.Daca este in fiecare saptamana ai timp deci o saptamana si castigi pepite si te ajuta mult.
Dezavantaje:Poate nu le place adminilor sau voua!:):D
 

DeletedUser

Guest
Ce ar fi sa faca la The-West sa ne spuna ghicitori in fiecare saptamana si sa fie din joc sau o ghicitoare oarecare dar mai grea.Si cine stie raspunsul primeste intre 1-5 pepite de aur.
Avantaje.Daca este in fiecare saptamana ai timp deci o saptamana si castigi pepite si te ajuta mult.
Dezavantaje:Poate nu le place adminilor sau voua!:):D

ma omule westu aproape se inchide din lipsa jucatorilor premium si tu acum vrei pepite pe gratis?:P trist.....
 

DeletedUser

Guest
parca s-a nai zis odata ca nu se vor face jocuri din astea pe pepite

-zau asa westul moare de foame si noi le mai mancam si pepitele
 

DeletedUser5592

Guest
Si stiti care este problema cu pepitele?Alea le cumpara doar jucatori care au bani sunt dependenti sau care vor sa ajunga pe locul 1.Asa nimeni:P:mad::mad::mad:.Si apropo!De bani aia aruncati pe fereastra pentru pepite poti sa iesi in oras si sa mananci si sa bei un suc.
 

DeletedUser

Guest
Si stiti care este problema cu pepitele?Alea le cumpara doar jucatori care au bani sunt dependenti sau care vor sa ajunga pe locul 1.Asa nimeni:P:mad::mad::mad:.Si apropo!De bani aia aruncati pe fereastra pentru pepite poti sa iesi in oras si sa mananci sa sa bei un suc.

nu e obligatpriu sa iei pepite..dar acuma le vrei chiar moca???si eu sunt deacord cu tine..nu joc cu CP (desi ma gandesc sa imi iau)...Daca nu ai bani de dat la pepite Have Fun si joaca fara CP
 

DeletedUser5592

Guest
Si atunci la ce spune ala Calugar ca se inchide din cauza pepitelor si din lipsa de ucatori.Am citit si eu asta dar nu este din cauza mea.Asta a fost doar o idee.Intrati si pe salon parca si gasiti tot acest topic doar ca mi-a mai venit o idee
 

DeletedUser

Guest
Si atunci la ce spune ala Calugar ca se inchide din cauza pepitelor si din lipsa de ucatori.Am citit si eu asta dar nu este din cauza mea.Asta a fost doar o idee.Intrati si pe salon parca si gasiti tot acest topic doar ca mi-a mai venit o idee

esti in urma rau....aia a fost o pacaleala de 1 Aprile...cat despre pepite nu tea obligat nimeni sa iti iei poti sa joci si fara numai ca te vei dezvolta mai greu;)....eu am cp si nu vreau sa ajung pe 1 sau am miliarde de $...am ca ma ajuta sa fac ce vreau mai repede
 

DeletedUser

Guest
Si atunci la ce spune ala Calugar ca se inchide din cauza pepitelor si din lipsa de ucatori.Am citit si eu asta dar nu este din cauza mea.Asta a fost doar o idee.Intrati si pe salon parca si gasiti tot acest topic doar ca mi-a mai venit o idee
nu se inchide nimic a fost o farsa de 1 aprilie dar se pare ca Calugarul n-a aflat inca
 

DeletedUser

Guest
nu trebuie sa spui nimic...cand se uita un admin pe aici il va inchide..
 

DeletedUser5592

Guest
NU pricep ceva.Am dat sa ma duelez cu un jucator la nivel 8 si dapa ce am terminat duelul si am dat sa vad cine a gastigat mi-a spus ca jucatorul ala este la un nivel prea mic
 

DeletedUser

Guest
NU pricep ceva.Am dat sa ma duelez cu un jucator la nivel 8 si dapa ce am terminat duelul si am dat sa vad cine a gastigat mi-a spus ca jucatorul ala este la un nivel prea mic

Ma,nu ai castigat nici un duel,si nici nu ai facut nici un duel daca zice ca e lvl prea mic.Nu mai minti!
 

DeletedUser5592

Guest
asdoao.jpg
 

DeletedUser

Guest
probabil a crescut in lvl dupa ce ai dat tu duel si de asta nu a mai avut loc duelul
 
Sus