Voteaza modalitatea de alegere a castigatorilor la urmatorul concurs de pe forum!

Cum ai vrea sa fie votati castigatorii urmatorului concurs organizat pe forum?

  • Alegere prin poll, de catre jucatori.

    Voturi: 7 14,9%
  • Alegere mixta: prin poll, random,de catre administratorii jocului.

    Voturi: 3 6,4%
  • Alegerea facuta de catre administratorii jocului.

    Voturi: 32 68,1%
  • Alegere mixta: radom si de catre administratorii jocului!

    Voturi: 2 4,3%
  • Alegerea sa fie facuta random.

    Voturi: 3 6,4%
  • Alegere mixta: prin poll si random.

    Voturi: 0 0,0%

  • Total votanți
    47
  • Sondaj închis .

DeletedUser

Guest
Deoarece am vazut ca sunt foarte multi nemultumiti de modalitatea de alegere a castigatorilor la concursurile organizate pe forum, ne-am gandit sa facem acest poll, pentru a va intreba pe voi cum vreti sa fie alesi castigatorii la urmatorul concurs.

Va rugam sa nu va lasati influentati de colegi si sa alegeti ceea ce credeti dumneavoastra ca este mai bine!
 

DeletedUser

Guest
PF ,toti care nu au prieteni in joc si cred ca au sansa sa cistige,decit 1% sa fie alesi de admini,Totusi pentru ei e mai bine 1% decit 0% de la prieteni.Bravo voua!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5629

Guest
PF ,toti care nu au prieteni in joc si cred ca au sansa sa cistige,decit 1% sa fie alesi de admini,Totusi pentru ei e mai bine 1% decit 0% de la prieteni.Bravo voua!

Ideea e sa castige cea mai frumoasa creeatie, nu cel care se milogeste cel mai mult in joc.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Si totusi,dau un exemplu>Intra o persoana si se uita la toate creatiile si raman 2 la ochi si nu se decide pe cine sa voteze.Si cind odata isi aduce aminte ca l-a ajutat 1 persoana la reskill cu 1k,sau i-a cumparat un obiect,si l-a ajutat intr-un fel,pe cine crezi ca o sa aleaga pe cel care a ajutat sau celalalt deci poate e mai frumoasa semnatura cu 1%.
 

DeletedUser20606

Guest
Si totusi,dau un exemplu>Intra o persoana si se uita la toate creatiile si raman 2 la ochi si nu se decide pe cine sa voteze.Si cind odata isi aduce aminte ca l-a ajutat 1 persoana la reskill cu 1k,sau i-a cumparat un obiect,si l-a ajutat intr-un fel,pe cine crezi ca o sa aleaga pe cel care a ajutat sau celalalt deci poate e mai frumoasa semnatura cu 1%.

Revenim la ce s-a spus. Nu-i tocmai fair-play. Ar trebui sa fie votata strict acea creatie, si nu jucatorul.
 

DeletedUser

Guest
eu zic ca sa ne voteze admini,deoarece ei nu am ce pierde/castiga,deoarece ei au totul in acest joc,asa eu daca am 400 de prieteni,cate voturi credeti ca o sa am?si poate am facut o lucrare in maxim 1 min,cat am copiat o poza si am scris cv in paint,vi se pare normal?ei bine mie nu!!!
mai bine voteaza admini si gata deoarece is impartiali,nu au de ce sa tina cu cineva anume
 

DeletedUser12011

Guest
administratorii sa aleaga...asa e fara "cine are mai multi "prieteni" castiga"///:indian:
 

DeletedUser

Guest
pai vedeti?e mult mai bine asa
app cand se termina votarile?
 

DeletedUser5629

Guest
Pana la urma este un concurs de creeatie, nu de popularitate nu?
 

DeletedUser

Guest
De fapt doar din prieteni am primit vreo 15-20 voturi,dar restu sunt primite asa,nu zic nimic,e frumoasa si a mea,dar mii jale ca toate voturile astea sunt echivalente cu 7 voturi..etc.
 

DeletedUser

Guest
adminii + o mana de playeri/useri/oameni/cumvretivoisaziceti alesi de ei :whistle:
1689301673990.png
 

DeletedUser22409

Guest
Sa aleaga adminii, asa cum s-a mai spus, ei n-au nimic de castigat/pierdut, ei stiu care este cea mai buna lucrare si care merita.
 

DeletedUser

Guest
Sa sa aleaga niste useri si niste moderatori care sa fie pe post de juriu.Fiecare membru din juriu poate sa voteze 3 lucrari,una cu 3 puncte,alta cu doua si alta cu un punct.Dupa ce se insumeaza punctele juriului de multiplica cu 5 sau 10 (depinde ce cati o sa fie in juriu) si se aduna cu voturile.

Asta e parerea mea.
 

DeletedUser13119

Guest
ahamz...sa castige cine se are cu adminii nu cine are prieteni in joc ? :ras:
hai s-o dam pe random :ras:
 
Sus