Vulcanic Guns(arma fort/duel)

  • Autor subiect DeletedUser22610
  • Data de început

DeletedUser10117

Guest
CONTRA,deoarece sunt deja prea multe arme in joc,care unii nici nu le au pe toate,pe deasupra acu cu ocazia sarbatorilor se mai baga 3 seturi noi care vor avea si arme destul de bune,deci o arma in plus sau in minus nu face diferenta
 

DeletedUser

Guest
CONTRA . N-ai arma alba
Si imaginea aia nu e cum ar trebui sa fie.
 

DeletedUser20819

Guest
Pro !!
Eu am jucat Call of Juarez, si stiu armele :D astea-s alea cu care s-a batut billy ala cu parul mare cu taica-sau, ala cu mustata, in vila aia mare :)) pe la sfarsitul jocului.. care cica le-a pastrat pt un duel frumos :D
 

DeletedUser9036

Guest
problema e ca trebuie sa intelegeti ce inseamna economia unui joc, influenta pe care o are un item nou in cadrul acestei economii, echilibru intre avantaje si dezavantaje... etc.

daca nu exista aceste minime calcule inainte sa implementezi ceva nou - item in general- jocul nu are decat de pierdut.

orice joc are nevoie de reguli si de anumiti parametri . nu te poti juca cu toate astea doar pentru ca ai jucat alt joc si te-ai gandit ca ce e acolo poate fi si aici.

tu puteai face alt lucru - sa propui inlocuirea designului si denumirii a unui item din joc - o arma de foc cu ce ai gandit tu aici ( pistolul nu stiu cui din jocul respectiv jucat de tine ) . si cred ca ar fi fost mai corect.

sa zicem- PROPUNERE - inlocuirea revolverului No.1 ( design si denumire ) cu designul propus de tine cu denumirea propusa de tine. ramane nivelul, raman atributele, se schimba imaginea. motive- arata mai bine, are o sonoritate mai placuta numele etc.


app - a te lua de admini doar pentru ca iti citeaza din regulament este putin incorect. iti garantez ca pe alte servere pe care am jucat o astfel de propunere ar fi fost inchisa fara alte explicatii si n-ai fi avut nimic de zis la treaba asta pentru ca regulamentul are acel paragraf care ii da dreptate adminului. ( 5. Incercati sa nu propuneti obiecte, munci, clase de caracter, seturi, misiuni sau cladiri noi fara sa oferiti o prezentare extinsa ce include influente asupra jocului. )
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9036

Guest
stiam de aceasta arma si e identica cu pistolul Regelui Pescar;)

ai un punct de reputatie de la mine!

eu sunt pe arme albe si nu prea cunosc armele de foc noi ;)

insa acum ca ai zis asta m-am uitat cum arata pistolul lui king fisher si ... sunt IDENTICE! :mad:

deci toata propunerea nu poate primi decat CONTRA deoarece pistolul a fost deja implementat
 

DeletedUser22610

Guest
ai un punct de reputatie de la mine!

eu sunt pe arme albe si nu prea cunosc armele de foc noi ;)

insa acum ca ai zis asta m-am uitat cum arata pistolul lui king fisher si ... sunt IDENTICE! :mad:

deci toata propunerea nu poate primi decat CONTRA deoarece pistolul a fost deja implementat

e din 2012 propunerea si pe atunci nu se bagasera nici macar un intem nou :)
 
Sus