Vulcanic Guns(arma fort/duel)

  • Autor subiect DeletedUser22610
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Iti dau eu o idee pt. arma alba.Sulita...Indienii foloseau sulita in ambuscade asupra colonistilor
sulita ruginita
sulita
sulita ascutita
sulita lui wapee
Alege INNO dmg echivalent cu arma propusa de tine
:shoot:
 

DeletedUser

Guest
Iti dau eu o idee pt. arma alba.Sulita...Indienii foloseau sulita in ambuscade asupra colonistilor
sulita ruginita
sulita
sulita ascutita
sulita lui wapee
Alege INNO dmg echivalent cu arma propusa de tine
:shoot:

buna ideea :cooln::cooln: si imi place sulita lui wapee cum va arata sigur!!
 

DeletedUser

Guest
am venit cu imagin pt sulita
2ag6jkl.jpg
[/IMG]
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23031

Guest
PRO!

insa mentin ideea spusa si in alte propuneri - sa se faca arme pentru nivelele mai mari - macar pentru 100 - 120 . cam de la nivel 80 nu mai sunt arme de duel sau de fort. nu stiu de ce nivelele mari au venit cu set de misiuni , munci noi , haine, etc. dar nu si cu arme noi. :nesigur:
 

DeletedUser6863

Guest
Nu sunt de acord cu propunerea. Armele existente in joc acopera deja cam toata plaja de dauna pentru fiecare nivel. Singurele noutati care ar putea sa se introduca referitor la arme, ar fi combinatii de bonusuri pe indemanari. Iar astea ar fi armele cu aura si "botezate". Asa ar artage si jucatorii sa le colectioneze, fiind mai deosebite(si rare). Si NU, n-am nimic cu tine Fl0oo. E cam suspect cum a intrat o gasca de greenhorni doar ca sa-ti sustina ideea... :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22610

Guest
Nu sunt de acord cu propunerea. Armele existente in joc acopera deja cam toata plaja de dauna pentru fiecare nivel. Singurele noutati care ar putea sa se introduca referitor la arme, ar fi combinatii de bonusuri pe indemanari. Iar astea ar fi armele cu aura si "botezate". Asa ar artage si jucatorii sa le colectioneze, fiind mai deosebite(si rare). Si NU, n-am nimic cu tine Fl0oo. E cam suspect cum a intrat o gasca de greenhorni doar ca sa-ti sustina ideea... :D

Nui nimic Far Eastern :D ...asta e fiecare cu parerea lui ...oricum nici mie nu mai imi place propunerea ...am facut-o mai acum cateva saptamani daca nu o luna ....aaa si aia cu greenhorni e adevarata :))ma rog nici eu nu sunt mai presus :))

Puteti sa inchideti topicul !:D
 

DeletedUser19583

Guest
PRO, chiar lasasem un com pe alt topic ca numai arma asta nu o vazusem pe the west, deci PRO PRO PRO,asta este wild westul pe care'l stim si chiar trebuie implementata aceasta arma.:boone:
 

DeletedUser

Guest
Pro,dar tre sa aci si o arma alba:D si ar fi bine sa fie si un set care sati deie de ex +15reparare
 

DeletedUser

Guest
Contra: Cei cu arma alba ar fi dezavantajati si majoritatea or sa renunte la ea si nivelul prea mic pentru o arma cu a 2-a lovitura peste 150.. ar trebui sa fie undeva la 90, tinand cont ca se cumpara, si nu se obtine din misiuni.
 

DeletedUser23642

Guest
Contra: Cei cu arma alba ar fi dezavantajati si majoritatea or sa renunte la ea si nivelul prea mic pentru o arma cu a 2-a lovitura peste 150.. ar trebui sa fie undeva la 90, tinand cont ca se cumpara, si nu se obtine din misiuni.

idem:D propunerea mea e sa inchidetzi topicu !!!!!!
 

DeletedUser23479

Guest
Nu va mai obositi cu propuneri ca si asa nu le accepta nimeni!
Ar cam trebui o arma noua si de care sa putem face rost usor,damage-ul ar mai trebui gandit dar de asta se ocupa Inno.
Pro.
 

DeletedUser

Guest
armele sunt facute de tine?? ma refer la imagini!!sau lai luat dupa net??
 
Sus