Vulcanic Guns(arma fort/duel)

  • Autor subiect DeletedUser22610
  • Data de început

DeletedUser22916

Guest
Idem Flooo...nu se i-au in considerare propunerile jucatorilor ....se vede de la o posta , ca daca se gandeau un pic altfel arata westul . Doar la bani se gandesc. Migrarea nush cum ca sigur o sa se puna si pepite sa le mai iasa ceva si tot felul de briz-brizuri.
 

DeletedUser

Guest
Contra.
Motive:
1)Unde e arma alba in contra partida.Daca ai propus una de foc fa si una alba.
2)Level 80?Incearca si tu level 100-110 ca sa nu pui in umbra armele mai mici
3)Daca tot ai vrut sa pui imagini trebuia sa pui pe grafica de tw.
Ruginita
Normala
Precizie
 

DeletedUser

Guest
Contra.Am citit pe internet si am aflat ca :

Winchester was known for manufacturing and marketing the Winchester repeating rifle, which was a much re-designed descendant of the Volcanic rifle of some years earlier

Din moment ce avem winchesterul care e cam in aceeasi oala ca si arma asta,nu are rost sa o mai introducem si pe cea de care vorbesti.Ca sa nu mai vorbim ca nu e normal ca arma care o propui tu sa fie mai performanta decat una care a aparut cu cativa ani mai tarziu.
 

DeletedUser22610

Guest
Inchideti topicul ... unii oamnei nu citesc toate postarile ...la arma alba sa se mai gandeasca si Inno,AM ZIS ACOLO DOMNU' STIE TOT CA NIVELUL SI DMG POATE SA FIE MODIFCAT DE INNO GAMES ...dar cu voi nu se poate ....:mad:
Fai ma tu poza cu fundal The West daca esti asa "mare",desteptule

Va credeti importanti ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Deci tu ce ai vrea , sa zici un nume de arma si inno sa hotarasca nivelul , dmg-ul, poza si sa o implementeze ?Pai nu asa merg propunerile...
 

DeletedUser22072

Guest
da voi vreti sa faca el tot? el a venit cu o idee.. Dati pro la idee nu la nivel si la altceva
 

DeletedUser

Guest
Si cum facem rost de ele? Acolo nu vad nicio misiune, le gasim la carpeste sosete? :whistle:
 

DeletedUser

Guest
Contra.
De ce? Deoarece sansele pentru introducerea unei arme noi la lvl existente e nula. Daca tot va place sa faceti calcule si sa va jucati pe photoshop ganditi o arma de lvl 120-150 si veti avea speranta ca o veti gasi implementata intr-un viitor up-date.

Sunt pro pentru arma,dar nu stiu ce rost ar avea,asa ca sunt de acord si cu cele spuse mai sus. Mai bine arme care necesita nivel mai mare.
 

DeletedUser

Guest
Contraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

daca mai bagi o arma de foc trb sa bagi si una alba cu accelasi dmg,altfel nu se cam rupe echilibrul?
 

DeletedUser

Guest
:up:Cum vreti ,ma rog, am zis de 1000 de ori in text acolo ca toate indemarile de acolo pote fi MODIFICATE de cei de la InnoGame !:)

EDIT: Uitati-va aici Domn' Moderator Lord Ion pe forumul The West UK/USA acolo moderatorii sprijina ideile jucatorilor si nu incep sa inchida topicurile sau sa dea CONTRA ...aici CONTRA all the time si nici atunci cand au dat PRO (daca au dat) si multi jucatori au dat PRO nu sa dus la INNO ...deci Propuneri si Idei sunt degeaba pe forum ..

in sfarsit cineva cu curaj
 

DeletedUser22610

Guest
daca mai bagi o arma de foc trb sa bagi si una alba cu accelasi dmg,altfel nu se cam rupe echilibrul?

Alt motiv nu ai am zis ca arma alba daca o sa se aprobe o sa se gandeasca INNO dar sunt unii ca tine care traiesc degeaba. :razz:
 

DeletedUser22772

Guest
fl0oo lasa k oricum o sa se inchida topicu,o sa ramana uitat,si adminii tot la fel vor fi, LENESI !nu vor sa sustina nici o propunere..din atatea topicuri doar 1 data lam vzt pe lord ion cu un "pro"
 

DeletedUser22773

Guest
fl0oo lasa k oricum o sa se inchida topicu,o sa ramana uitat,si adminii tot la fel vor fi, LENESI !nu vor sa sustina nici o propunere..din atatea topicuri doar 1 data lam vzt pe lord ion cu un "pro"

Off:Si la ala era al lui:ras:
On:mie unu mi se pare buna ideea si bine gandita,si detaliata,deci parerea mea este sa-ti dau un pro:d
 
Sus