Vulcanic Guns(arma fort/duel)

  • Autor subiect DeletedUser22610
  • Data de început

DeletedUser22072

Guest
Si nu e un set aceste 2 arme ... sunt ca si flintele !![/QUOTE]



Eu cred ca ar fi mai bine sa fie un set .. ca setul de aur pusca de fort si

Pistolul/sabia
 

DeletedUser22031

Guest
Man , de ce tot deschide-ti topicuri dinastea la sectiunea Propuneri... si asa nu vede-ti ca nu asculta adminii/moderatorii , adica ce rost are sa sacrifici din timp ca sa faci o idee dinasta care nici macar nu se pune ... DE CE? pentru ca NU le PASA !


FARA SUPARE DAR ASTA E ... CUM MI-O DAT UN ADMIN .. O SANCTIONARE PT CA AM SCRIS CO GRESIT UNU LA UN CUVANT ... PENTRU ASTA DA SANCTIONARE DA PENTRU CUVINTE URATE NU ... ASTA E ROMANIA ... TARA TUTROR POSIBILITATILOR ... SI NORMAL CA ADMINI O SA-MI DEIE O SANCTIONARE ... IAR ... DAR CU CE MOTIV? PT CA SCRIU CU CAPSLOCK ?
 

DeletedUser22610

Guest
Man , de ce tot deschide-ti topicuri dinastea la sectiunea Propuneri... si asa nu vede-ti ca nu asculta adminii/moderatorii , adica ce rost are sa sacrifici din timp ca sa faci o idee dinasta care nici macar nu se pune ... DE CE? pentru ca NU le PASA !


FARA SUPARE DAR ASTA E ... CUM MI-O DAT UN ADMIN .. O SANCTIONARE PT CA AM SCRIS CO GRESIT UNU LA UN CUVANT ... PENTRU ASTA DA SANCTIONARE DA PENTRU CUVINTE URATE NU ... ASTA E ROMANIA ... TARA TUTROR POSIBILITATILOR ... SI NORMAL CA ADMINI O SA-MI DEIE O SANCTIONARE ... IAR ... DAR CU CE MOTIV? PT CA SCRIU CU CAPSLOCK ?

Eu fac propuneri pentru ca imi place ...:D

ok PRO sau CONTRA ?
 

DeletedUser22610

Guest
pro:18
contra:1
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2655

Guest
Contra.
De ce? Deoarece sansele pentru introducerea unei arme noi la lvl existente e nula. Daca tot va place sa faceti calcule si sa va jucati pe photoshop ganditi o arma de lvl 120-150 si veti avea speranta ca o veti gasi implementata intr-un viitor up-date.
 

DeletedUser22610

Guest
Contra.
De ce? Deoarece sansele pentru introducerea unei arme noi la lvl existente e nula. Daca tot va place sa faceti calcule si sa va jucati pe photoshop ganditi o arma de lvl 120-150 si veti avea speranta ca o veti gasi implementata intr-un viitor up-date.

Nu prea cred asa ceva,nu te-ai plictisit de aceleasi arme de fort?ok traieste in lumea ta de level 120 !!!
 

DeletedUser22031

Guest
pai de ce?ce are?o sa fie gandita si o arma alba!dar asa sunteti mereu (contra) la topicurile mele!:))

eu zic ca o arma noua ar fi buna ...dar aveti ceva cu propunerile mele:)):d

nu la topicurile tale , la toate topicurile is contra toti adminii...



SAU SI DACA ADMINII VOR CEEA CE E 0,00000000000000000000000000000000001 % IL PUN CEI DE LA INNO (AIA IS BOSSI NU ADMINII) :)) SI CHESTIA ESTE CA NU IL VOR PUNE LA PIATA SAU LA CEVA , IL VOR PUNE LA MAGAZINUL UOP CU 999999999999999.... PEPITE ... CA SA NU IL CUMPERE NUMA AIA DE PE PRIMELE LOCURI SI ADMINII...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22610

Guest
nu la topicurile tale , la toate topicurile is contra toti adminii...



SAU SI DACA ADMINII VOR CEEA CE E 0,00000000000000000000000000000000001 % IL PUN CEI DE LA INNO (AIA IS BOSSI NU ADMINII) :)) SI CHESTIA ESTE CA NU IL VOR PUNE LA PIATA SAU LA CEVA , IL VOR PUNE LA MAGAZINUL UOP CU 999999999999999.... PEPITE ... CA SA NU IL CUMPERE NUMA AIA DE PE PRIMELE LOCURI SI ADMINII...

E o arma normala ,nu o Pusca de elefanti(Extracterestri) care o sa fie de valoarea unui Schofild.
Vreu sa vad si eu o postare cand un admin a dat PRO la vreo propunere a unui jucator normal !
 

lord ion

West Marshal
Pai de ce?Ce are?O sa fie gandita si o arma alba!Dar asa sunteti mereu (CONTRA) la topicurile mele!:))

Eu zic ca o arma noua ar fi buna ...dar aveti ceva cu propunerile mele:)):D

inainte de a fi mod pe aici, am fost si eu un user ca toata lumea...
eram cel care desfiintam toate propunerile de aici :)

on: la nivelul propus de tine exista peacemaker [de la ruginit la billy] cu dmg pentru nivelul respectiv... tu propui o arma pe care sa o porti la nivelul 69(66-soldati), si care e mai puternica decit buntline-ul de precizie, pe care il poti purta la nivelul 78...
cit despre arma de fort... pusca cu percutie de precizie... uitate la nivelul acceptat si la damage...
ca sa propunem niste arme e foarte usor... dar sa le facem loc in joc e mai greu...
este un punct in regulamentul sectiunii:
5. Incercati sa nu propuneti obiecte, munci, clase de caracter, seturi, misiuni sau cladiri noi fara sa oferiti o prezentare extinsa ce include influente asupra jocului. Vad ca foarte multi pun cateva procente la repezeala si gata au propus o munca noua sau cateva skill-uri si un pret si au facut o haina.

CONTRA
 

DeletedUser

Guest
inainte de a fi mod pe aici, am fost si eu un user ca toata lumea...
eram cel care desfiintam toate propunerile de aici :)

on: la nivelul propus de tine exista peacemaker [de la ruginit la billy] cu dmg pentru nivelul respectiv... tu propui o arma pe care sa o porti la nivelul 69(66-soldati), si care e mai puternica decit buntline-ul de precizie, pe care il poti purta la nivelul 78...
cit despre arma de fort... pusca cu percutie de precizie... uitate la nivelul acceptat si la damage...
ca sa propunem niste arme e foarte usor... dar sa le facem loc in joc e mai greu...
este un punct in regulamentul sectiunii:
5. Incercati sa nu propuneti obiecte, munci, clase de caracter, seturi, misiuni sau cladiri noi fara sa oferiti o prezentare extinsa ce include influente asupra jocului. Vad ca foarte multi pun cateva procente la repezeala si gata au propus o munca noua sau cateva skill-uri si un pret si au facut o haina.

CONTRA

Deacord cu ce a propus Lord Ion
Daca cumva levelul maxim ar deveni sa zicem 150 sau mai mult.
Asa arma aceasta ar putea fi de nivel 150 dar pana atuncea ai contra
 

DeletedUser22610

Guest
Deacord cu ce a propus Lord Ion
Daca cumva levelul maxim ar deveni sa zicem 150 sau mai mult.
Asa arma aceasta ar putea fi de nivel 150 dar pana atuncea ai contra

Cum dracu sa fie de level 150 ?Tu macar CITESTI ?Sau vezi poza si iti dai tu seama ca "Vai ce arma e acolo ,e de distrugere in masa".:mad:
Arma e obisnuita OMULE ...vi cu alt motiv sa dai contra ,pana atunci toate cele bune.
 

DeletedUser22610

Guest
inainte de a fi mod pe aici, am fost si eu un user ca toata lumea...
eram cel care desfiintam toate propunerile de aici :)

on: la nivelul propus de tine exista peacemaker [de la ruginit la billy] cu dmg pentru nivelul respectiv... tu propui o arma pe care sa o porti la nivelul 69(66-soldati), si care e mai puternica decit buntline-ul de precizie, pe care il poti purta la nivelul 78...
cit despre arma de fort... pusca cu percutie de precizie... uitate la nivelul acceptat si la damage...
ca sa propunem niste arme e foarte usor... dar sa le facem loc in joc e mai greu...
este un punct in regulamentul sectiunii:
5. Incercati sa nu propuneti obiecte, munci, clase de caracter, seturi, misiuni sau cladiri noi fara sa oferiti o prezentare extinsa ce include influente asupra jocului. Vad ca foarte multi pun cateva procente la repezeala si gata au propus o munca noua sau cateva skill-uri si un pret si au facut o haina.

CONTRA

:up:Cum vreti ,ma rog, am zis de 1000 de ori in text acolo ca toate indemarile de acolo pote fi MODIFICATE de cei de la InnoGame !:)

EDIT: Uitati-va aici Domn' Moderator Lord Ion pe forumul The West UK/USA acolo moderatorii sprijina ideile jucatorilor si nu incep sa inchida topicurile sau sa dea CONTRA ...aici CONTRA all the time si nici atunci cand au dat PRO (daca au dat) si multi jucatori au dat PRO nu sa dus la INNO ...deci Propuneri si Idei sunt degeaba pe forum ..
 
Ultima editare de un moderator:
Sus