Western news

DeletedUser

Guest
ASTAZI,30 AUGUST,S-A LANSAT PRIMUL NUMAR AL REVISTEI WESTERN NEWS!

Asteptam comentariile dvs la sectiunea de "Comentarii" si astept cu nerabdare sa imi trimiteti intrebari seriouase pentru a primi raspunsuri neseriouase!:))

Daca aveti noroc,veti primi raspunsurile voastre in urmatorul numar al Western News.

Revista va aparea odata la doua saptamani.

Daca vrei sa le dai link catre revista o poti face prim mesaje private
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Daca aia e revista, eu sunt stejar.
Fara suparare acum, ce intrebari ai vrea si ti se puna? Este revista OK! sau ?
Nu inteleg ce noroc ti-ar trebui.
Bafta cu ea btw.
 

DeletedUser

Guest
Daca aia e revista, eu sunt stejar.
Fara suparare acum, ce intrebari ai vrea si ti se puna? Este revista OK! sau ?
Nu inteleg ce noroc ti-ar trebui.
Bafta cu ea btw.

Suntem abia l-a inceput,xShtef a intampinat ceva probleme tehnice care au fost rezolvate. Cat despre sectiunea de intrebari...stii bancurile acelea cu "Radio Erevan?" Ceva in genul...mi se pune o intrebare,iar eu dau un raspuns la panarama. Iar in numarul urmator,voi alege cateva intrebari care vor fi afisate cu raspunsurile sub ele pe una din pagini.
 

DeletedUser

Guest
Hmm,parca era voie cu linkuri daca tin de the-west.Oricum,nu vad de ce ai postat asta cand inca nu ii terminata.Ar trebui sa fie si o stire pe ea in primul numar,nu ?
 

DeletedUser16553

Guest
Faceti si o sectiune gen tabloid unde invenati povesti despre admini:ras:
 

DeletedUser

Guest
Faceti si o sectiune gen tabloid unde invenati povesti despre admini:ras:

Imi pare rau,dar "cap patrat" mi-a dat warn pentru postarea linkului cand ShtefX nu a primit warn pentru asa ceva,ci doar pentru blogul lui personal.
In al doilea rand,nu suntem nici redactori Click si nici Cancan ca sa bagam toate prostiile si nu atacam "direct",iar povestile sunt satirizate ori gasim subiecte de luat in ras.
Dati-mi un mesaj privat si va voi da link-ul.

PRIMUL NUMAR IL GASITI PE PAGINA 2,UNDE SCRIE "26 AUGUST"
 

DeletedUser16553

Guest
Imi pare rau,dar "cap patrat" mi-a dat warn pentru postarea linkului cand ShtefX nu a primit warn pentru asa ceva,ci doar pentru blogul lui personal.
In al doilea rand,nu suntem nici redactori Click si nici Cancan ca sa bagam toate prostiile si nu atacam "direct",iar povestile sunt satirizate ori gasim subiecte de luat in ras.
Dati-mi un mesaj privat si va voi da link-ul.

PRIMUL NUMAR IL GASITI PE PAGINA 2,UNDE SCRIE "26 AUGUST"

:hmf:
Aveti defectiuni tehnice la primul numar, nu se afiseaza toate paginile
 

DeletedUser

Guest
:hmf:
Aveti defectiuni tehnice la primul numar, nu se afiseaza toate paginile

La mine se afiseaza...ce pagini nu vezi? E posibil sa fie de la tine,nu stiu.

Ai mai jos pagnile numerotate.

NE GASITI SI PE FACEBOOK,CAUTATI WESTERN NEWS SI NE VETI GASI,AVETI ACOLO LINK!
 

DeletedUser16553

Guest
La mine se afiseaza...ce pagini nu vezi? E posibil sa fie de la tine,nu stiu.

Ai mai jos pagnile numerotate.

NE GASITI SI PE FACEBOOK,CAUTATI WESTERN NEWS SI NE VETI GASI,AVETI ACOLO LINK!

Vad doar cuprinsul, turneul duelurilor in ochii tai si noutati(1)
 

DeletedUser

Guest
Ma rog chiar daca nu mi-ai dat linkul l-am gasit si am citit.
Acuma fara suparare dar e boring, nimic interesant.Si designul cam uratel poti incerca alte metoda de a face revista.
 

DeletedUser

Guest
Am trimis linkul pe Privat,angel. Oricum,e doar primul numar,am fost cam ocupati in ultima vreme,eu am fost presat de timp.

Speram ca numarul viitor sa va placa mai mult si trebuie sa facem ceva cu "reclama" ca nu prea multi l-au vazut pana acum
 

DeletedUser

Guest
Am trimis linkul pe Privat,angel. Oricum,e doar primul numar,am fost cam ocupati in ultima vreme,eu am fost presat de timp.

Speram ca numarul viitor sa va placa mai mult si trebuie sa facem ceva cu "reclama" ca nu prea multi l-au vazut pana acum
Poti face ceva fun, interviuri, nu noutati ca e boring :(.
Daca vrei te ajut si fac o super revista :P.
 

DeletedUser

Guest
Nu suntem ipocriti,acceptam oricand sugestii de la oricine! Luati legatura cu xShtef. Sau trimiteti e-mail de acolo de la Contact

Dar dupa cum spuneam,am fost presati de timp,cu toata nebunia,am si uitat de o rubrica pentru inverviuri.

Cat pentru "FUN",de asta exista celelalte rubrici,aia cu intreaba-ma pe mine si cea cu invitati(eu va fac sa plangeti,iar invitatii speciali sa radeti) :))
 
Ultima editare de un moderator:
Sus