Ziua Independenței 2021 - temă de discuții

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser27887

Guest
Pai bonusu de set e de 98 drop si 65 noroc :/

cu setul de pescar, calaria Paul Revere si armele astea esti top pe comert.
 

niton97

Gold digger
Pai bonusu de set e de 98 drop si 65 noroc :/

cu setul de pescar, calaria Paul Revere si armele astea esti top pe comert.
Uita-te la alte arme de event, sa vezi ca drop/noroc sunt impartite in mod egal, arma alba are drop, arma de foc are nococ (sau invers), iar aici ambele arme au drop (nu are nici unul noroc)
 

DeletedUser27887

Guest
Pai si echipezi doar o arma de mana stanga si pusca proscris sau cum ai fi vrut tu sa le combini? Nu e normal sa dea bonusu de set? Ai bonus de noroc cand ai set complet. 33 pe mana dreapta si 65 pe set stanga + dreapta.
 

niton97

Gold digger
Pai si echipezi doar o arma de mana stanga si pusca proscris sau cum ai fi vrut tu sa le combini? Nu e normal sa dea bonusu de set? Ai bonus de noroc cand ai set complet. 33 pe mana dreapta si 65 pe set stanga + dreapta.
what? tu despre ce vorbesti?
infine, vand ca esti in paralel legat de subiect
 

niton97

Gold digger
Eu nu inteleg ce te framanta pe tine. Ori ca da bonusurile pe set ori ca sunt impartite pe arma tot impreuna folosesti armele alea.

Nu ma framanta nimic, doar ziceam ca bonusurile nu sunt impartite ca la celelalte arme de event si ca are doar drop pe arme.
Iar faptul ca nu intelegi ce spun, este probabil pentru ca nu ai citit ce am scris

" Uita-te la alte arme de event, sa vezi ca drop/noroc sunt impartite in mod egal, arma alba are drop, arma de foc are nococ (sau invers), iar aici ambele arme au drop (nu are nici unul noroc) " , adica atat arma alba, cat si arma de foc, are bonus de drop in comparatie cu alte arme de event unde o arma de duel avea bonus de noroc
Uite si exemplul : https://tw-calc.net/sets/independence_day_2020_set_10


!Nu ma refer la bonusul de set, eu spun de bonusul pe armele de duel. Bonusurile de set au si astea drop/noroc ca celelalte
 
Ultima editare:

DeletedUser27887

Guest
Acum am vazut ce zici … cu foc ai noroc mai mult si cu alba ai drop. Mie-mi plac astea asa cum sunt … scuze de neintelegere!
 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Pentru a fi la același nivel cu seturile normale din event, armele acestea nu ar trebui să aibă niciun bonus extra. Fara xp, $, șansă, noroc etc. Pai dacă facem un event fără power creep, să-l facem până la capăt. Sau stai...că așa chiar nu mai bagă nimeni bani în joc :lol:
 

DeletedUser27887

Guest
Băgați avatare clasice pentru câștigătorii tombolelor pentru fiecare lume frați români că nu moare nimeni :)) vă rog eu că am băgat bani de luam mașină.
 

DeletedUser27887

Guest
La cat timp se da de obicei premiul pentru locul intai la tombola?
 

DeletedUser27887

Guest
Cand se fac itemele de la tombola vandabile? Peste 3 saptamani?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus