Quest Aventurier

  • Autor subiect DeletedUser3605
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser368

Guest
Ce noroc pe voi :D.Eu sunt pe Lumea 1 sus de tot in dreapta pe a 3 patratica si ca sa pot face misiunea in care trebuie sa il inving pe Gui-Kate,asa ca trebuie sa astept 6 ore si jumatate...pana ajunge la el :(.
 

DeletedUser

Guest
Ce noroc pe voi :D.Eu sunt pe Lumea 1 sus de tot in dreapta pe a 3 patratica si ca sa pot face misiunea in care trebuie sa il inving pe Gui-Kate,asa ca trebuie sa astept 6 ore si jumatate...pana ajunge la el :(.

:))hai ca nu mori...eu am plecat de dimineata la drum...si tot 6 ore jumate faceam....iar in legatura cu Jack, nu m-a lovit niciodata....si nu am cine stie ce puncte pe reflex...etc...
 

DeletedUser

Guest
la aventurieri ce ziceti e mai bine sa vindem comorile sau sa le folosim la misiuni ?
 

DeletedUser3746

Guest
uitati-va pe weststats ca va arata unde gasiti busola si lampa
Am cautat si nu am gasit nicaieri. Pe weststats la obiecte, la lampa si busola nu scrie unde le gasesti. Intr-adevar, iti da lampa la quest-ul Cautator de pietre pretioase 7 ore, dar acea misiune este dupa "Sa incepa aventura" unde am nevoie si de lampa si de busola!
Deci la ce job gasesc pana la urma lampa? Astept un raspuns avizat.
 

DeletedUser

Guest
Am cautat si nu am gasit nicaieri. Pe weststats la obiecte, la lampa si busola nu scrie unde le gasesti. Intr-adevar, iti da lampa la quest-ul Cautator de pietre pretioase 7 ore, dar acea misiune este dupa "Sa incepa aventura" unde am nevoie si de lampa si de busola!
Deci la ce job gasesc pana la urma lampa? Astept un raspuns avizat.

uite-te frate mai bine.E ca un fel de sub-misiune si apare dupa ce accepti misiunea!Greu rau sa vezi sagetelele de la misiunea in cauza!:mad:
 

DeletedUser

Guest
Am cautat si nu am gasit nicaieri. Pe weststats la obiecte, la lampa si busola nu scrie unde le gasesti. Intr-adevar, iti da lampa la quest-ul Cautator de pietre pretioase 7 ore, dar acea misiune este dupa "Sa incepa aventura" unde am nevoie si de lampa si de busola!
Deci la ce job gasesc pana la urma lampa? Astept un raspuns avizat.

Uitate mai bine cauta si pe la misiuni ;)

http://ro.weststats.com/Questgroup/?group=28

Vei primi si busola si lampa la misiuni daca te uiti acele misiuni au in fata o sageata cea ce banuiesc ca o sa iti dea acele misiuni inainte sau in acelasi timp.Uitate ca toate obiectele care le primesti la acele misiuni iti trebuiesc la misiunea "Sa inceapa avenutra"
 

DeletedUser

Guest
Sper ca nu este problema ca postez aici....

pe .net sunt aventurier si de la ora 16.00 tot stau sa-mi dea misiunea aceea ,, Se lasa cu bataie"

Stiti ce s-ar fi putut intampla sa nu-mi apara?

Last edit.: la ora 20.00 mi-a aparut misiunea
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Sper ca nu este problema ca postez aici....

pe .net sunt aventurier si de la ora 16.00 tot stau sa-mi dea misiunea aceea ,, Se lasa cu bataie"

Stiti ce s-ar fi putut intampla sa nu-mi apara?

uita-te la ora serverului ! Oricum aici mi-a dat voie sa fac misiunea la ora 16.00 reala(15.00 in joc) , nu 17.00reala(16.00 in joc) .
 

DeletedUser

Guest
am si eu o intrebare pentru ca weststats nu m-a lamurit pe deplin si nici nu am gasit pe forum aceasta chestiune :
la ultimele misiuni de la pachetul de misiuni specifice pentru aventurieri (Decision)
ai de ales intre cele 3 variante de recompensa :
1)450xp , 9k $ , 5 ferire , 5 aspect + palarie
2)450xp , 11k $ , 1mobilitate , 5 ascundere , palarie , mustang
3)450xp , 10 puncte de indemanare , palarie
sau le poti obtine pe toate 3 ?
daca se poate alege o singura varianta ... care credeti ca ar fi cea mai avantajoasa ?
 

DeletedUser

Guest
daca e sa alegi cred ca as alege-o prima ! Daca nu pe toate 3 =)))..
 

DeletedUser

Guest
am si eu o intrebare pentru ca weststats nu m-a lamurit pe deplin si nici nu am gasit pe forum aceasta chestiune :
la ultimele misiuni de la pachetul de misiuni specifice pentru aventurieri (Decision)
ai de ales intre cele 3 variante de recompensa :
1)450xp , 9k $ , 5 ferire , 5 aspect + palarie
2)450xp , 11k $ , 1mobilitate , 5 ascundere , palarie , mustang
3)450xp , 10 puncte de indemanare , palarie
sau le poti obtine pe toate 3 ?
daca se poate alege o singura varianta ... care credeti ca ar fi cea mai avantajoasa ?

Da... nici eu n-am inteles faza asta..
Dar, daca trebuie sa alegi doar una, varianta a 2-a.
Sau sa vinzi comoara indienilor :) :D glumesc
 

DeletedUser

Guest
da si mie la fel ...
punctele sunt mult mai importante decat un mustang
de aceea tind sa cred ca as alege varianta 1 pentru ca sunt 10 puncte puse foarte bine ( pt duel )si mai primesti si 9k $ pe de-asupra
 

DeletedUser

Guest
poi a 2 e mai buna pt ca iti da mai multi bani si pe deasupra daca nuti place cum iti da punctele le poti schimba si tot cu mai multi bani ramai
deci varianta 2 e cea mai buna
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus