Quest Aventurier

  • Autor subiect DeletedUser3605
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
ca sa le schimbi iti trebuie $ .. si cred ca totusi e mai buna 1.. :))
 

DeletedUser

Guest
varianta 1 este mai proasta decat varianta 3 deoarece la unu iti da 5 fereste 5 aspect 9 k $ + palarie si la varianta 3 iti da si 10K si 10 indemanri pe care ti le pui cum vrei tu + palarie.
 

DeletedUser

Guest
varianta 1 este mai proasta decat varianta 3 deoarece la unu iti da 5 fereste 5 aspect 9 k $ + palarie si la varianta 3 iti da si 10K si 10 indemanri pe care ti le pui cum vrei tu + palarie.

unde vezi tu ca iti da 10k ?:)

1)450xp , 9k $ , 5 ferire , 5 aspect + palarie
2)450xp , 11k $ , 1mobilitate , 5 ascundere , palarie , mustang
3)450xp , 10 puncte de indemanare , palarie
 

DeletedUser

Guest
unde vezi tu ca iti da 10k ?:)

1)450xp , 9k $ , 5 ferire , 5 aspect + palarie
2)450xp , 11k $ , 1mobilitate , 5 ascundere , palarie , mustang
3)450xp , 10 puncte de indemanare , palarie

aaa...da scuze..am citit eu prost..indradevar varianta 1 este cea mai buna.
 

DeletedUser

Guest
ca sa schimbi 10 puncte iti tre doar 1250 daca am calculat bn
deci tot a 2 e mai buna+cati da 1mobilitate si 5 ascundere
dar iesi in avantaj cu vreo 1500$
 

DeletedUser

Guest
la a 2 varianta iti da un atribut si 5 puncte indemanare .. nu poti lua punctele din atribut .. deci schimbi cu 250 $ ! Asa ca ganditiva bine ce vreti !
 

DeletedUser

Guest
este misunea : Se lasă cu bătaie! Beat Jack Plummer (duel)
200 XP
$250

am lvl 27 ..dar nu-mi da misiunea..dc?
 

DeletedUser

Guest
Pai tio da intre orele 16:00 si 21:00 ca cik atunci vine el in Saloon:D
 

DeletedUser

Guest
eu sunt muncitor si nu mi-a aparut impartitorul de misiuni cand o sa-mi apara :(
 

DeletedUser

Guest
salut

nu stie nimeni la misunea aia cu mancarea calda de la seriful John ce trebuie sa fac...?? sau unde gasesc mancare calda???:confused:
 

DeletedUser

Guest
In ce parte il gasesc pe Thomas Herson ??? Nord ? Sud? Est ? sau Vest ?

Astept raspuns!!! Multumesc anticipat !!!:D

Scuze, trebuia la Soldat...nu am vazut bine !!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
care e faza cu busola asta ?

am mers la domnul ala din centrul hartii am dat accept, misiuni completate...cica ai gasit punctul estic (atat mi-a cerut)....si atat... nu imi mai da alte misiuni... in oras nu s-a activat nimic.... busola inca lipseste ...


________________________________________________________


Am cercetat singur ... toata harta patratel cu patratel ... am mancat vreo 3 pungi de popcorn si am baut vreo 2 sticle de suc ... rezultatul ... am gasit punctul vestic...eu eram la cel estic ....:P dar acum am de mers 13,5 ore pana la V ...in capatul opus al hartii ultimul patratel de pe randul 2 ...jeesus ... si inca 13 ore inapoi ....nice ...:eek:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
nu stie nimeni la misunea aia cu mancarea calda de la seriful John ce trebuie sa fac...?? sau unde gasesc mancare calda???:confused:

Mancarea calda o gasesti la "repara o caruta"

@mondolino vezi ca ai 2 misiuni la Mr. Brown, ala din centrul hartii. Trebuia sa le accepti pe amandoua, la una trebuie sa mergi la punctul vestic, iar la cealalta trebuie sa ajungi la punctul estic.

Acuma am si eu o intrebare, cum trecem de "comert cu indienii"???????????????????????????????????????????
 

DeletedUser

Guest
Batai de cap cu Busola!

Faptul ca nu gasiti busola, nu este niciun "bug" ci doar va scapa niste aspecte din vedere. Trebuie doar sa acceptati si sa sfarsiti niste misiuni, plus ca o sa va ia ceva timp sa va deplasati pe harta.

1) Se accepta misiunea Munţii negri (Est, Vest.) de la Dl. Brown (pentru aceasta trebuie sa va deplasati in centrul hartii la punctul roz);
2) Dupa ce ati acceptat misiunea trebuie sa apara cele 2 puncte pe harta, marcate prin puncte le roz din estul, respectiv vestul hartii.
3) Va deplasati frumusel prima data spre punctul care va convine cel mai mult dand click pe acesta si apoi “Miscare”;
4) Cand ajungeti acolo trebuie sa acceptati si sa sfarsiti misiunea obligatoriu, altfel atingerea punctului este considerata ca neindeplinita;
5) Apoi va deplasati spre punctul opus urmand aceeasi procedura;
6) Dupa ce ati atins ambele obiective este necesar sa va reintoarceti la Dl. Brown pentru a incheia misiunea si a obtine Busola.

Daca am gresit undeva rog sa fiu corectat sau completat!
 

DeletedUser

Guest
comnu brown ala , m'a cam incurcat , nu stiam ca e la jumatatea hartii , eu am fost doar la est si nu gaseam westul , nu m'am prins din prima,trebuia sa il bage in saloon pe brown sa nu ne mai batam capul atat
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus