Teme pentru acasa

DeletedUser

Guest
Am tocilari in clasa nu mi fac griji de teme(ok e tarziu ma duc sa ma culc ne revedem maine)<3W
 

DeletedUser2097

Guest
eu la romana sunt butt tareeeeeee ca am pune handicapata sa invat cate 5 foi (macar daca era scris mai mare dar asa dupa ce mai si citesc ma si chiorasc)Intrebati l pe romik ca si el stie ce profesoara am(nebuna)

in ce clasa esti?
la fel si pt romik.

PS:naspa profa ta de romana:D(insa imi place cum se imbraca:D)
 

DeletedUser4649

Guest
sau scrieti pe google descriere maimuta in engleza si un tocilar a pus compunerea pe internet si gata(am notele de 10 dar nus tocilar)

double-facepalm.jpg
 

DeletedUser

Guest
sI ala dar ala e fraier ca sa tuns in vacanta ala gigi boss ala cu aparat dentar
 

DeletedUser

Guest
Wa ne intalnim maine in pauza mare zimi numele ca nu te stiu;)(pe privat daca vrei)Sau ma cauti tu intrebi de puscasu
 

DeletedUser4693

Guest
Eu mai sunt diN BT :D. La scoala 6 in clasa a 7a..

Vreau sa ajung la Eminescu si eu :)
 

DeletedUser2097

Guest
toti 3 la acelasi etaj:D:)

edit: oricum,nu cred ca e greu de ghicit numele meu,nu:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
CARE MA AJUTA SI PE MINE CU TEMA LA CHIMIE VA roooOOOOOOOOOGGGGGGGGG? raul_steaua333 ....pleaseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 

DeletedUser

Guest
sau scrieti pe google descriere maimuta in engleza si un tocilar a pus compunerea pe internet si gata(am notele de 10 dar nus tocilar)
am eu una la mate serios si nu inteleg?
Dan,nicu si Sandu au masurat distanta dintre 2 puncte P si Q marcate pe tabla.Dan a gasit |PQ|=27cm,Nicu a gasit |PQ|=27,4,iar Sandu a gasit |pQ|=26,7cm.Cine are dreptate?Comentati.
cum sa-mi dau seama care are dreptate ca doara nu e desenata nici o linie si nu stiu cat de mare era.

unde o problema care are numele meu;Urasc treaba asta:mad::mad:Ce ma baga pe mine la mate k oricum nu stiu nimic=))
 
Sus