Ziua Independentei

  • Autor subiect DeletedUser10117
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser11101

Guest
Este destul de echilibrat si ieftin dupa parerea mea...

Muncesti 4 ore si 18 minute si poti sa scurtezi timpul cu 2 ore la doar 8 oup/pepite...

Si poti sa muncesti de cete ori vrei pe zi...atata timp cat expira timpul...

La munca gratuita poti sa gasesti chiar si lucruri de la categoria rare...totul depinde de noroc...

Iar daca vrei sa muncesti de exemplu la rare cu 150 pepite...precedentele {comune. mai putin comune} vor fi blocate... iar cadourile se vor acodra de la rare si foarte rare...in functie de noroc...

+ ca daca face o anumita treapta (lvl la constructie) o sa primesti hainele de independenta!
 

DeletedUser

Guest
nu stiu e sa fac

eu am dat
da mie nu imi arata timpul pe beta si cand dau pe collect imi spune the action culd not be performed ce sa fac
 

DeletedUser23479

Guest
Tombola aceasta este foarte bine gandita.Sansele mi se par destul de mari,din a doua runda am luat o curea de la rar.Si primesti si un set daca muncesti mult.Deci....Cam toti au sanse mari.Si chiar daca nu te alegi cu ceva rar,daca muncesti tot obtii un set.
Si in plus,este bine ca au schimbat daunele la acele arme de foc si gheata.Acum mi se pare ca au niste daune acceptabile,care nu ii ofera bonusuri incredibil de mari celui care le detine.
Ar fi fost bine ca si la celelalte tombole sa se dea iteme unice celui care are cele mai multe incercari.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nu stiu cate sanse ai sa obtii un set complet dar imposibil sa nu obtii macar 3 obiecte dintr-un set,deja la a 4-a incercare am nimerit Cravata lui Jeremiah Jonson(setul ala maro inchis) deci merge binisor sa zicem.
 

DeletedUser24939

Guest
Tombola aceasta este foarte bine gandita.Sansele mi se par destul de mari,din a doua runda am luat o curea de la rar.Si primesti si un set daca muncesti mult.Deci....Cam toti au sanse mari.Si chiar daca nu te alegi cu ceva rar,daca muncesti tot obtii un set.
Si in plus,este bine ca au schimbat daunele la acele arme de foc si gheata.Acum mi se pare ca au niste daune acceptabile,care nu ii ofera bonusuri incredibil de mari celui care le detine.
Ar fi fost bine ca si la celelalte tombole sa se dea iteme unice celui care are cele mai multe incercari.

cool, in sfirsit ceva bun pe ziua de zi :up::):d
 

DeletedUser10117

Guest
Nu stiu cate sanse ai sa obtii un set complet dar imposibil sa nu obtii macar 3 obiecte dintr-un set,deja la a 4-a incercare am nimerit Cravata lui Jeremiah Jonson(setul ala maro inchis) deci merge binisor sa zicem.

Set complet obtii,acela de ziua independentei
 

DeletedUser10117

Guest
Da dar ma refer unul din acele 3 seturi care efectiv fac parte din categoriile alea,desi in sfarsit e o tombola destul de frumos gandita :cooln:

Bagi 800 pepite si poate ai noroc sa pice un set.

Mie mi-a picat acum scrisoare cu 100 OUP la runda free,si o cravata din set.(am uitat sa fac print screen)
 

DeletedUser

Guest
Nu am făcut printscreen când a picat, dar n-are rost să mint :) O dată am folosit 25 de pepite pentru a construi un nivel la neobișnuit, dar nu mai știu dacă acolo a picat sau la cel gratis.

http://img11.imageshack.us/img11/5699/nkk8.jpg

Din câte știu, înafară de armele din seturi, îmbrăcămintele și pantalonii sunt cele mai rare și scumpe, așa că am avut noroc destul de mare :)
 

DeletedUser

Guest
Frumos ;) Mi-a picat scrisoare cu 50 oup aseara inainte sa ma culc si acuma dimineata o racheta
 

DeletedUser24939

Guest
Frumos ;) Mi-a picat scrisoare cu 50 oup aseara inainte sa ma culc si acuma dimineata o racheta

nu-i rau deloc :cooln:

dar vreau sa stiu, de cite ori ai voie sa participi la tombola pe zi?
si cite zile va dura tombola:boone:
<3W
 

DeletedUser10117

Guest


Runda free.

Pe lumea W1,i-a picat unui jucator la runda free sacul cu arme(nustiu cat de adevarat este,dar el a spus ca a dat la runda free)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16663

Guest
Prin ce sector e chestia aia de trebuie s-o construiesti pt ziua independentei?

:shoot:<3W:blink::boone:
 

DeletedUser24018

Guest
Apare in stanga paginii sub iconita "Salon".

Daca te-ai fi uitat atent la poze,ai fi observat!
 

DeletedUser23479

Guest
deci, de cite ori poti? :boone::boone::boone:





Dai sa muncesti si trebuie sa astepti 4 ore.Poti scurta timpul cu 2 ore cu 8 pepite/OUP.Deci.....Daca ai pepite/OUP multe poti da nelimitat.
Timpul creste cu 10 minute dupa fiecare incercare.(4 ore si 10,4 ore si 20,4 ore si 30,etc.)
 

DeletedUser

Guest
Citeste http://forum.beta.the-west.net/showthread.php?t=2153.
Se pare ca a facut cineva un calcul pe Forum The West Beta, cat timp dureaza sa construiesti pana la nivelul 50.

Originally Posted by ketjatekos:
Ehh, well with my calculations it's 404.1666667 hours =16.84027778 days but I might make a mistake. Anyway it's more than hard. No sleep required.

Asta fara sa folosesti scurtarea timpului dar sa fim seriosi poti folosi 8 oup,in astea 20 zile poti scurta timpul de multe ori lejer :shoot:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus