Ziua Independentei

  • Autor subiect DeletedUser10117
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser24939

Guest
Scuze man!
Eu ma uitam la alt post. Sorry.


Merci de ajutor :up::up::d



 

DeletedUser10117

Guest
Daca ai OUP/pepite poti sa dai la tombola(sa construiesti) si de 1000 de ori pe zi



Deci runda free,cred ca am dat de 6 ori cel putin(a mai picat scrisoare cu 50 oup,palrii,coliere) nu mai pun poze ca umplu 3 pagini
 

DeletedUser23479

Guest
Daca ai OUP/pepite poti sa dai la tombola(sa construiesti) si de 1000 de ori pe zi



Deci runda free,cred ca am dat de 6 ori cel putin(a mai picat scrisoare cu 50 oup,palrii,coliere) nu mai pun poze ca umplu 3 pagini

Esti barosan mai mare ca geia.......:up:
 

DeletedUser

Guest
ce trebuie facut ca sa primesti recompensele? spunteti-mi pe pasi sau ma rog...ati inteles voi
 

DeletedUser

Guest
Runda free => cureaua el fogo

Poti munci in acelasi timp la mai multe categorii ??
 

DeletedUser10117

Guest
ce trebuie facut ca sa primesti recompensele? spunteti-mi pe pasi sau ma rog...ati inteles voi

Intri la steguletul din partea stanga-->dai extindere pe o categorie(free,25 pepite,150 sau 800 pepite)--->iti apare un timp,poti sa astepti acel timp sa se scurga sau sa folosesti 8 oup/pepite sa il injumatatesti(se injumatateste cu cate 2 ore)---->apoi va scrie ridica(asta inseamna ca poti sa dai sa vezi ce ti-a picat)

Poti sa dai pe zi la orice categorei,de cate ori vrei(doar sa ai OUP si pepite)
Cred ca ai inteles.






Runda free => cureaua el fogo

Poti munci in acelasi timp la mai multe categorii ??

Da poti munci la mai multe categorii(aveam free si 25 pepite,am injumatatit timpul si s-a injumatatit pentru ambele).
Daca ai pepite poti da mereu la toate 4 categorii.


Mult succes tuturor.
 

DeletedUser8674

Guest
deci asta da noroc :))
pana acum 2 curele si o banderola
tare:))
 

DeletedUser

Guest
Am o problema cu aceasta tombola . Am dat click pe extindere dar nu imi apare nici un timp . Cand dau pe ridica imi spune "actiunea nu poate avea loc" . Ma puteti ajuta ?
 

DeletedUser

Guest
Am o problema cu aceasta tombola . Am dat click pe extindere dar nu imi apare nici un timp . Cand dau pe ridica imi spune "actiunea nu poate avea loc" . Ma puteti ajuta ?

La fel aici. O solutie? Am dat si 25pepite degeaba xD
 

DeletedUser10117

Guest
Am o problema cu aceasta tombola . Am dat click pe extindere dar nu imi apare nici un timp . Cand dau pe ridica imi spune "actiunea nu poate avea loc" . Ma puteti ajuta ?


Da,trebuie sa dai refresh la pagina sau sa iesi si sa revi.
Daca nu merge nici atunci depunde tiket.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus