Ziua Independentei

  • Autor subiect DeletedUser10117
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser10117

Guest
Ziua independentei a aparut pe BETA sub forma unei tombole.Uitati niste imagini cum va arata aceasta tombola



Din ce vad in aceasta imagina,trag concluzia ca acele 3 arme vor fi date doar aceluia care va castiga tombola(cum au fost si in celelalte tombole(Craciun si Pasti))






Cine are mai multe informatii este rugat sa posteze aici.
 

DeletedUser

Guest
pe 4 iulie se spune ca se va baga.(4 iulie fiind ziua Americii)

am o intrebare sa zic ca eliberezi aia de 800 pepite... apoi dai gratis la ea in fiecare zi? sau este doar odata 800 pepite si platesti la fiecare tura.. eu cred ca la 800 pepite se elibereaza si poti da cateva zile la rans la ea gratis
 

DeletedUser10117

Guest
am o intrebare sa zic ca eliberezi aia de 800 pepite... apoi dai gratis la ea in fiecare zi? sau este doar odata 800 pepite si platesti la fiecare tura.. eu cred ca la 800 pepite se elibereaza si poti da cateva zile la rans la ea gratis

Eliberezi aia de 800 de pepite,apoi astepti timpul de constructie 4 ore,apoi iti iei castigul.
Daca mai vrei sa dai o data mai platesti inca 800 de pepite.(cum spui tu platesti la fiecare tura),nu este gratis.
 

DeletedUser

Guest
Eliberezi aia de 800 de pepite,apoi astepti timpul de constructie 4 ore,apoi iti iei castigul.
Daca mai vrei sa dai o data mai platesti inca 800 de pepite.(cum spui tu platesti la fiecare tura),nu este gratis.

naspa :)))
 

DeletedUser

Guest
Thanksgiving roast(100% energie si 100% motivatie de munca) si white colour(creionul alb cu 20% viata) am luat pana acum,a 3-a runda se incheie in 17 minute sper sa fie cv mai super :shoot:
 

DeletedUser23479

Guest
Eu am luat o racheta in prima runda si o curea in a doua. :)
 

DeletedUser

Guest
dar trebuie sa te bati? cu cnv ptr a primi obiectu ?:)) ca pe beta am facut de dimineata 182 de conturi :) ptr tombola si leam dat la toate drumu la construire.. sigur o sa ma fac cu un set fain :):d
 

DeletedUser

Guest
2 creioane albe cu 20% viata si curcanul ala cu 100% energie si motivatie de munca pana acum,dezamagitor inceput :sad:
 

DeletedUser13011

Guest
dar trebuie sa te bati? cu cnv ptr a primi obiectu ?:)) ca pe beta am facut de dimineata 182 de conturi :) ptr tombola si leam dat la toate drumu la construire.. sigur o sa ma fac cu un set fain :):d

CE nume ai acolo??
 

DeletedUser23599

Guest
doamne va raportati singuri? daca ai facut pe beta 200de conturi cine nu te opreste sa faci si pe ro cateva zeci de conturi:blink::blink:
Data viitoare mai gandeste inainte sa postezi
 

DeletedUser

Guest
Ma cum poti sa fi asa de i**ot sa recunosti ca ai multiaccount si sa mai faci si 182 de conturi :))) :tumble:
 

DeletedUser

Guest
se da ban pentru multi si acolo, dar nu scade level.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser593

Guest
Auzi cica nu se da ban pe beta! De cand n-ai mai intrat tu pe beta? Ia intra putin acum :ras:
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus