Quest Aventurier

  • Autor subiect DeletedUser3605
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser3605

Guest
Imi poate spune si mie cineva unde e Jack Plummer? ms anticipat
 

DeletedUser

Guest
Daca te uitai mai bine pe forum,gaseai.
La misiunea aceea iti spune ca il gasesti in sudul harti.
 

DeletedUser

Guest
Sorry, m-am grabit,la fel daca te uitai mai bine ce iti spunea domnisoara :


Numele lui este Jack Plummer. Se aude destul de des prin oraş numele de Plummer. Jack este în saloon în fiecare seara între 16:00 şi 21:00. Vino atunci la mine şi îţi arăt exact unde este.
 

DeletedUser3605

Guest
Sorry, m-am grabit,la fel daca te uitai mai bine ce iti spunea domnisoara :


Numele lui este Jack Plummer. Se aude destul de des prin oraş numele de Plummer. Jack este în saloon în fiecare seara între 16:00 şi 21:00. Vino atunci la mine şi îţi arăt exact unde este.

chestia asta o spunea la misiunea in care trebuia sa te duelezi cu Gui-Kate? ca mie nu imi apare alta misiune la tanti :/

EDIT: m-am uitat si eu la misiunea anterioara si zice de 16-20. ms mult NeyL, toate cele bune. topic closed.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
uite :


Munţii negri (Şantajistul)



Maria Roalstad: Îmi pare aşa de rău că te-am pus în primejdie. Am fost şantajată. Era individul acela îmbrăcat în negru, atunci când ai fost la mine şi ţi-am dat scrisoarea. Poate l-ai observat? Zicea să îţi dau scrisoarea şi să îţi spun să i-o duci lui Gui-Kate la răscrucea drumurilor. Dacă nu o făceam, mi-ar fi făcut rău. Dar dacă vrei, te poţi răzbuna pe el. Ar trebui să fie prin apropiere. Numele lui este Jack Plummer. Se aude destul de des prin oraş numele de Plummer. Jack este în saloon în fiecare seara între 16:00 şi 21:00. Vino atunci la mine şi îţi arăt exact unde este.


Tintă: Ascultă povestea Mariei.


Necesar : Recompensă:
-
+ 50 puncte de experienţă
 

DeletedUser

Guest
Deci dupa povestea asteia urmatoarea misiune va fi intre orele 16:00 si 21:00?

Si trebuie sa am duc undeva..Daca DA zicetimi si mie unde:)
 

DeletedUser

Guest
Deci la ora 16:00(17:00 la noi[ora serverului e cam inapoi]) la femeie va aparea un "!" (asa ma gandesc deoarece scrie : Se aude destul de des prin oraş numele de Plummer. Jack este în saloon în fiecare seara între 16:00 şi 21:00. Vino atunci la mine şi îţi arăt exact unde este. )
Si atunci ma gandesc ca o sa til arate pe harta
PS: Si eu astept tot misiunea aia :D
 

DeletedUser

Guest
Munţii negri (Unde este mesagerul?)
Barmanul Henry Walker : Vrei să ai parte e aventuri măreţe? Dar nu prea arăţi a aventurier. Eh, asta e... am aici un pachet pentru tine. Te rog să îl duci cumnatului meu Steve Chuck. Din păcate nu i-l pot duce personal, vezi şi tu cum stau lucrurile pe aici. Drumul nu e uşor şi primejdiile te pândesc la tot pasul. Ai putea totuşi să rezolvi asta pentru mine?

Indicaţie: Poziţia lui Steve este marcată pe harta mică printr-un punct roz (Împărţitor de misiuni). Trebuie să închei această misiune şi să iei pachetul înainte de a-l putea găsi pe Steve pe hartă.

Ţintă: Caută-l pe Steve pe hartă şi du-i pachetul.

Rezolvata: Text final
Munţii negri (Unde este mesagerul?)
Barmanul Henry Walker : Ai grijă de tine. În afara oraşului sunt tot soiul de terchea-berchea.

30p experienta si 20$.

Eram undeva la mijlocul hartii si am dar doar accepta si incheie misiunea.

Iata-l si pe Steve.
impartitor.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Cum fac misiune asta ?Nu gasesc niciunde !!!

Munţii negri (Scrisoare de dragoste?)
Maria Roalstad: Bună, FILANTROPIUS. Am auzit că din când în când mai faci pe mesagerul pentru a ieşi din cămăruţa ta. Am o rugăminte. Ai putea să duci această scrisoare prietenului meu Gui-Kate? Nu ne-am văzut de multă vreme. După cum sigur ştii, indienii nu sunt bine văzuţi pe aici şi eu nu pot pleca. Una din dansatoarele mele s-a îmbolnăvit şi în următoarele zile trebuie să îi preiau rolul. Ţi-aş fi recunoscătoare.
 

DeletedUser3746

Guest
Stie cineva unde pot gasi lampa si busola? Am nevoie mai tarziu de ele pentru un quest.
 

DeletedUser

Guest
trebuie se faci cateva misiuni si iti da unu busola si lampa
 

DeletedUser

Guest
uitati-va pe weststats ca va arata unde gasiti busola si lampa
 

DeletedUser

Guest
eu am terminat de la ora 16:00 :D e o recompensa destul de buna
 

DeletedUser

Guest
E chiar simplu de batut daca sti sigur unde sa il lovesti.Depinde si cu ce :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus