Clubul ANTI-SCOALA

DeletedUser

Guest
nuti face griji.
nu esti singurul cu scris de doctor.
sa inteleg ca u faci doar sport la scoala, deci habar nu ai ce inseaman sa fi as la sport.
eu fac antrenamente de 4 ani si mai am mult de invatat:P

am facut si antrenamente la stadion 2 ani, si la cat fotbal jucam noi pe la matematica... mai avem putin si ajungem barca:D

cand pun poza maine(daca o pun) sa votam aici cine scrie mai urat:D
 

DeletedUser

Guest
ma inscriu si eu chiar daca scoala e cea ma imporanta fara ea ajungi pe drumuri
 

DeletedUser3941

Guest
Domnu' sef a' clubului, da tu de ce nu iti pui avatarul respectiv?
 

DeletedUser9923

Guest
Vreti sa va spargeti de ras?
La mine la scoala profa' de muzica ne-a dat sa facem referat despre George Enescu...:rolleyes::rolleyes:
Nu sunt la Liceul/Scoala de muzica.
 

DeletedUser9923

Guest
azi la o colega i sau rupt pantaloni in ***

huep.gif
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6748

Guest
si eu la fel
singurul lucru care imi place este ca am fete bune prin scoala si ca stau cu prietenii :D

Asta si plus ca mai scap de nebunii mei de acasa :)) Dar anu' asta am cam lasat scoala sa mearga de la sine ... adica imi dau profii ce note vor ei ... si nu sunt prea fericit dar deh ... nu mai am ce face acum :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Hello!

1. Degeaba spuneti ca nu va place scoala, cluburi anti-scoala, bla bla.
2. Pe aia de la minister ii doare fix in dos de ce se intampla in scoli: ore grele, multe, materii inutile.
3. Urasc profa de muzica...se dispera si daca ii ceri la colegul de banca un creion sau o ascutitoare, ma rog.
4. Urasc tezele ca in rest e mai simplu..
5. Nu o zic ca si cum as fi un derbedeu care nu stie ce e aia scoala, care vine din an in paste la scoala....anul trecut am avut 9,75 media generala...asa ca nu sunt un pampalau :))
 

DeletedUser

Guest
profa mea de tehnologie

cica o sa fie greva pentru ca ministerul o sa vrea sa dea afara suplinitorii si alte persoane din auxiliar....:|
me numi plac doar chimia(avem o profa intepata)
si tehnologia(facem cu un mos care dicteaza 3 pagini pe ora continuu)
Noi avem o profa care preda la 2 scoli si copii de la cealalta scoala ii fac necazuri,sotii si o injura si profa in ora ne povesteste ce fac aia.
:D:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Hello!

1. Degeaba spuneti ca nu va place scoala, cluburi anti-scoala, bla bla.
2. Pe aia de la minister ii doare fix in dos de ce se intampla in scoli: ore grele, multe, materii inutile.
3. Urasc profa de muzica...se dispera si daca ii ceri la colegul de banca un creion sau o ascutitoare, ma rog.
4. Urasc tezele ca in rest e mai simplu..
5. Nu o zic ca si cum as fi un derbedeu care nu stie ce e aia scoala, care vine din an in paste la scoala....anul trecut am avut 9,75 media generala...asa ca nu sunt un pampalau :))

tocilar:rolleyes:.....in ce clasa esti?
 

DeletedUser1354

Guest
eu am o profesoara de civica comunista rau de tot.
in prima ora din semestru mia dat un 5, in fine...
tot se credea mai superioara decat noi si idei de comuniste:))
pana ieri, cand i sa infundat drumul.
fiecare om are o limita...si se pare ca ea a depasit limitelor unora dintre colegii mei:))
cred ca ia amintit un coleg toata rudele si toti sfinti din calendar:))
pentru traba asta am mai primit un test, dar a merita:))
macar am vazuto plangand
 

DeletedUser

Guest
Eu am la romana teza si chiar ca nu prea stiu nimic.Daca iau un 5 ii bine.Daca as lua eu 8 in teza la romana ar fi sarbatoare mare
Noua ne-a dat 2 compuneri una sa descriem un peisaj de toamna si a doua (cea mai grea din toate pe care le-am vazut) sa zicem in 15 randuri ca sfarsit de toamna e text literal.
P.s.:15 randuri de caiet studentesc
:mad::(:mad::(
 

DeletedUser

Guest
tocilar:rolleyes:.....in ce clasa esti?

a VII-a :)) si apropo nu sunt tocilar...daca as fi tocilar as invata azi si peste 2 zile as uita...eu citesc lectia de cateva ori...si ala-i...odata la geografie trebuia sa ma asculte..si am zis sa faca prezenta prima oara..si nu am invatat de acasa...am stat putin in pauza si in timpul orei...am citit-o de vreo 3 ori...am raspuns si am luat 10:P
 

DeletedUser

Guest
putintel am avut peste 9,96 media generala niciodata nu am avut media 10 la romana:mad:

pacat cu tezele astea nationale ca mi am scazut mult media:(
 
Sus