Clubul ANTI-SCOALA

DeletedUser

Guest
maine dau teza la romana...singur....s-ar putea sa mi aduca tezele la mate.....am si chimia maine asculta cred:D
 

DeletedUser

Guest
maine nu ma duc la scoala :))
de fapt, toata saptamana asta nu am fost...s-ar putea sa nu ma duc nici luni, mai vad eu
 

DeletedUser

Guest
Ei sunt copii frustrati care sunt bata la scoala si dau vina pe profesori si pe invatamant pentru ca ei nu sunt in stare sa invete cateva fraze la o materie.
Daca nu va convine scoala,de ce puii mei va mai duceti?


Mi-a placur de tine.M-ai facut sa rad in hohote:D:D:D.Adica ma consideri copil frustat.Saracul de tine,eu am terminat facultatea acum 2 ani si tu ma consideri copil frustat.Cred ca te refereai la tine cand ai spus, copil frustat",nu?
 

DeletedUser

Guest
Mi-a placur de tine.M-ai facut sa rad in hohote:D:D:D.Adica ma consideri copil frustat.Saracul de tine,eu am terminat facultatea acum 2 ani si tu ma consideri copil frustat.Cred ca te refereai la tine cand ai spus, copil frustat",nu?

cum tu nu ai citit posturile citate, nu ai cum sa iti dai seama de cine vorbeste omu'. asa ca shhhhhh
 

DeletedUser

Guest
S-ar putea sa ai dreptate si sa nu citesc toate topicurile tampite care apar in fiecare zi.Ce vrei sa citesc :topicuri,ca "ma plictisesc" sau" desene animate vechi" sau alte topicuri de acest gen.
 

DeletedUser

Guest
Asta e subiect de topic?Ce-ar fi sa deschid si eu topic,cu: ce sa mancam azi,sau cand sa ma duc la wc,sau asa ceva.Ar fi subiecte bune de topic,sau tampite?
 

DeletedUser3868

Guest
Nici mie nu imi place la scoala cand e vorba de test,ascultare sau teza.Dar imi place ca vorbesc cu colegii si ma distrez.Cel mai mult imi plac fetele de la scoala :D :eek: :D
 

DeletedUser

Guest
Mi-a placur de tine.M-ai facut sa rad in hohote:D:D:D.Adica ma consideri copil frustat.Saracul de tine,eu am terminat facultatea acum 2 ani si tu ma consideri copil frustat.Cred ca te refereai la tine cand ai spus, copil frustat",nu?

Sa sti ca nu se prea vede.Ai repetat "copil frustat" pana m-a durut capul.
Totusi ,ce facultate ai terminat ?

Cat despre invatamantul din romania.Este groaznic.In loc sa se selecteze profesori buni care sa se poarte frumos si sa fie intelegatori,vin toate deseurile care nu au gasit un loc de munca mai bine platit si in cateva clipe vezi ca vine unu' cu tigara in clasa si incepe sa urle ca un drogat.Nu spun de toti ,doar de unii.In loc sa se duca invatamantul la nivel european , nimeni nu invata nimic .Tot ce se invata la scoala este sa ti minte niste lucruri,nu sa sti niste lucruri.De exemplu la germana nu sti sa conversezi cu cineva ci doar sa le spui ce scrie in carte.La romana nu sti practica,ci doar teorie.Si se mai poate discuta despre asta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
scriema si pe mine( ce bine iar fi la scoala noastra daca nu ar exista clasa noastra:D)
 

DeletedUser

Guest
la sport nu sunt chiar as, dar rege sunt:))
e cam mult spus as:P
cu biologia e mai greu

nici chiar as dar ma pricep peste 80% ca avem o profa de intelegi tot
daca vreau ma fac doctor ca la cum scriu....JALEEEEE( poate pun maine poza cu caietu de romana, sper sa nu faceti infarct toti:)))
 

DeletedUser1354

Guest
nici chiar as dar ma pricep peste 80% ca avem o profa de intelegi tot
daca vreau ma fac doctor ca la cum scriu....JALEEEEE( poate pun maine poza cu caietu de romana, sper sa nu faceti infarct toti:)))
nuti face griji.
nu esti singurul cu scris de doctor.
sa inteleg ca u faci doar sport la scoala, deci habar nu ai ce inseaman sa fi as la sport.
eu fac antrenamente de 4 ani si mai am mult de invatat:P
 
Sus