Revolverul lui Young si mult offtopic in legatura cu Belle Star's...

DeletedUser

Guest
Am şi eu o curiozitate. A găsit/văzut cineva vreodată Revolverul lui Younger? Nu cred. Atunci de ce mai apare la armurier printre arme? Ca să nu mai zic de celelalte, care apar la Secret & Rumoured. Chiar nu le văd rostul, din moment ce nu le-a găsit nimeni niciodată. Doar aşa, de fentă...
Corecţie: NU apare la Armurier, ci la ARME.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11115

Guest
Da,doar asa,de fenta cum spui tu...
Dar te contrazic...daca sunt iteme rare crezi ca le gaseste oricine?Chiar de revoler sau alta arma nu mai stiu exact am auzit ca a gasit cineva la fort pe .es...a ramas 1 vs 1 cu un player(e o sansa unica in viata) si dupa s-a trezit cu arma cu aura la raport;)
 

DeletedUser

Guest
de gasit nu l-a gasit nimeni, din cate stiu eu, dar au fost odata 2 playeri care au reusit cumva sa hackeze in joc si sasi puna arma stiu ca era plin de printuri cu ei intr-o vreme toata lumea se intreba de unde au armele, dar in rest nimic, eventual vreun admin daca il are echipat, poate pe viitor la muncile cu noroc mare si echipat cu itemele de sarbatori care iti dau +noroc poate atunci o sa-l gasim
 

DeletedUser

Guest
Nu cred că se poate găsi o armă ca aia la munci, indiferent cât noroc are munca respectivă, cum eşti îmbrăcat sau dacă ai cont premium sau nu. În primul rând este prea scumpă. Cel mai scump obiect pe care l-am găsit la muncă (Jefuitor de morminte, care are 90% noroc) a fost puşca cu percuţie normală ($3800). Asta cu cont premium. Am găsit-o chiar de două ori. Şi am mai găsit haine sau chiar revolver nr. 1 de precizie acolo, dar niciodată peste $4000. Ar mai fi Atacă poştalionul (95% în loc de 90) dar nu cred că e mare diferenţa. Revolverul lui Young costă $8700 deci e mai mult decât dublu faţă de cel mai scump obiect pe care îl poţi găsi la muncile cu noroc. Iar în al doilea rând, chiar daca s-ar găsi obiecte de valoarea revolverului, nu ai găsi chiar revolverul. Ai găsi altceva, un Buntline de precizie, sau o puşcă cu percuţie de precizie, care valorează cam tot atât...
 

DeletedUser

Guest
si cum explici asta ,elemer nui admin pe l5...


elemer.jpg
 

DeletedUser

Guest
arma aceasta nu era in roumored era de mult in grupa armelor "obisnuite" de unde o fi avand-o nush:S
 

DeletedUser11115

Guest
Aici aveti dreptate,nu putea sa gaseasca aceeasi arma pe 2 lumi diferite mai ales ca este una foarte rara care nu este detinuta de nimeni.
 

DeletedUser

Guest
si cum explici asta ,elemer nui admin pe l5...


elemer.jpg
este o misiune secreta in care primesti arma.
cat despre celelalte arme speciale nu le are nimeni dar ele sunt implementate in joc si de asta apar si pe weststats.
 

DeletedUser

Guest
nu o stiu si chiar daca as sti nu as spune pana nu as face eu misiunea intai si pana nu se scoate limita de lvl nu mai fac misiuni indiferent de ce recompensa dau ele.
 

DeletedUser

Guest
Am şi eu o curiozitate. A găsit/văzut cineva vreodată Revolverul lui Young? Nu cred. Atunci de ce mai apare la armurier printre arme? Ca să nu mai zic de celelalte, care apar la Secret & Roumored. Chiar nu le văd rostul, din moment ce nu le-a găsit nimeni niciodată. Doar aşa, de fentă...
Corecţie: NU apare la Armurier, ci la ARME.
admini le au deobicei,cum ar fi pe lumea 5 ,jucatorul admin MihaiGavrilescu ,are la duel flinta lui Drake si la batalie flinta lui Bowie
asa ca


"nu esti admin nu nu pui mana pe arme marfa''
 

DeletedUser

Guest
admini le au deobicei,cum ar fi pe lumea 5 ,jucatorul admin MihaiGavrilescu ,are la duel flinta lui Drake si la batalie flinta lui Bowie
asa ca


"nu esti admin nu nu pui mana pe arme marfa''

flinta lui Drake au au multi jucatori si flina lui Bowie .. se gasesc la munci cu un noroc destul de ridicat .. dar se gasesc:P ..
 

DeletedUser

Guest
admini le au deobicei,cum ar fi pe lumea 5 ,jucatorul admin MihaiGavrilescu ,are la duel flinta lui Drake si la batalie flinta lui Bowie
asa ca


"nu esti admin nu nu pui mana pe arme marfa''

gresit flinta lui drake o au multi useri la fel si flinta lui Bowie
 

DeletedUser6410

Guest
admini le au deobicei,cum ar fi pe lumea 5 ,jucatorul admin MihaiGavrilescu ,are la duel flinta lui Drake si la batalie flinta lui Bowie
asa ca


"nu esti admin nu nu pui mana pe arme marfa''

da ca sa ai Flinta lui Drake nu tre sa fii admin
uite un exemplu Gh0s7 Rid3r care nu e admin si are 3 Flinte lui Drake
 

DeletedUser

Guest
si :
in engleza arma se cheama: ''younger's revolver''
si se traduce in romana :''revolverul tanarului/novicelui/incepatorului''
younger=tanar/mezin/novice/incepator
revolver =revolver
daca se traducea revloverul lui young se scria asa [in engleza] young's revolver
young e nume
younger e adjectiv/substantiv
:)D
 

DeletedUser

Guest
Păi Belle Star's Derringer e mult mai slab decât Buntline-ul de precizie, de exemplu. Nu văd nici un motiv să-l vrea cineva în afară de levelul la care poate fi folosit. Tipul de care vorbiţi voi e level suficient de mare să-şi ia ce armă vrea, deci nu ăsta e motivul. El îl are ca să se dea mare. Sincer, dacă l-aş avea, l-aş vinde, că de folosit la dueluri nu l-aş folosi. Sau poate că e bun la munci, că are puncte de reflex şi ascundere. A, e bun la fort, la apărare. În schimb Young's Revolver are un damage excepţional, la fel cum are şi revolverul nr. 1 de precizie la levelul lui. Pentru cine nu ştie, Young's Revolver are damage 105-125 plus 6 împuşcare şi 7 pune capcane. Asta da armă pentru care să te chinui s-o iei. Mie mi se pare mai tare decât unele de la Rumoured. E clar mai bun decât Ike's Army Revolver şi zic eu şi decât Boon's Axe. Topoarele nu sunt arme prea bune oricum. Dau damage împrăştiat rău de tot. Eu am armă de foc, şi când mai prind câte unu' cu topor ascuţit, îl rup în două. Nu prea mai sunt, totuşi, că acum se poartă sabia de cavalerist ascuţită sau spada lui Hernandos. Sunt o grămadă pe lumea 3 care o au. Unii, însă, o au cam degeaba. Păcat de damage-ul ăla, dacă ei nu te lovesc decât la o rundă din opt. Şi pe ăştia îmi place să-i bat. :)
 

DeletedUser

Guest
Întâmplător eu sunt profesor de engleză, dar mulţumesc pentru informaţia preţioasă. Este o greşeala la Stats, unde într-adevăr apare Younger în loc de Young. Din moment de toate celelalte arme au un nume propriu, e clar că asta trebuie să fie Young şi nu Younger. Să ştiţi că sunt multe greşeli de ortografie în jocul ăsta, aşa că nu le luaţi pe toate de bune. Tot de nişte oameni a fost făcut, iar omul e supus greşelii, după cum se ştie...
 

DeletedUser

Guest
Şi mai e o chestie. Voi n-aţi observat ceva dubios la poza aia? Apare levelul jos 42 (45). Păi chestia asta apare numai la soldaţi, iar tipul e aventurier. E clar că poza aia a fost modificată cu Photoshop-ul. Eu am crezut că sunteţi băieţi serioşi...
 
Sus