Revolverul lui Young si mult offtopic in legatura cu Belle Star's...

DeletedUser

Guest
4:25=5:25 la noi in Romanica
Dupa Elmer ar fi corect,ca il bate pe Billy la 3:25=4:25

nu intelegi..misiunile cand le faci(astea in interval orar) chiar crezi ca stiu ca tu esti in ro sau in usa? ele sunt in functie de ora la server...
 

DeletedUser

Guest
baaiiii sunteti criminali:))...se ia dupa ora serverului:)) doamnee cat de repede puteti sa o luati pe aratura:)))) crezi ca ar pune misiune la ora 10:30 dim?=)):)) omg
 

DeletedUser

Guest
as zice ca nu trebuie animal...

De unde stii?A calca pe urme poate fi o expresie,adica sa urmezi exemplul unei persoane,sa fii ca ea..Dar poate fi si pe jos.

Din ghicitoarea lui Mihai am observat ca trebuie 2 produse:Ziar/afis si/sau bilet de tren..
 

DeletedUser

Guest
De unde stii?A calca pe urme poate fi o expresie,adica sa urmezi exemplul unei persoane,sa fii ca ea..Dar poate fi si pe jos.

Din ghicitoarea lui Mihai am observat ca trebuie 2 produse:Ziar/afis si/sau bilet de tren..

eu zic sau..nu ai cum sa porti 2 deodata...
 

DeletedUser

Guest
De unde stii?A calca pe urme poate fi o expresie,adica sa urmezi exemplul unei persoane,sa fii ca ea..Dar poate fi si pe jos.

Din ghicitoarea lui Mihai am observat ca trebuie 2 produse:Ziar/afis si/sau bilet de tren..

Eu din ghicitoarea mea am "observat" ca sunt vehiculate 4 produse, nu 2. Dintre ele aveti de ales pe cel corect.
 

DeletedUser

Guest
Din ghicitoarea lui Mihai am observat ca trebuie 2 produse:Ziar/afis si/sau bilet de tren..

Mihai ne-a dat 3-4 produse:P a si zis ca acolo sunt lucruri capcana care nu au legatura cu misiunea deci nu putea sa zica de gara ca sa fie doar bilet de tren a bagat si anunt la ziar si documente:P acuma ramane de vazut care e cel care trebuie:P
 

DeletedUser9380

Guest
scuze ca iti zic,dar esti chiar extrem de greu de cap...

romaniat.png
(ROMANIA)
angliaj.png
{ANGLIA(TW.NET)}

Vezi ce incerc eu sa zic?
 

DeletedUser

Guest
MihaiGavrilescu se uita la ceas, mai are 13 minute pana sa vina trenul ca sa plece spre Orrong rd.

El pleaca din oras,deci eu as spune ca din propozitia asta nu trebuie sa luam biletul ci doar ora.

Nici ora nu e sigura pentru ca atunci vine trenul.Eu voi incerca din 10 in 10 minute intre 18:00 si 19:00
 

DeletedUser

Guest
eu zic sau..nu ai cum sa porti 2 deodata...

Poate nu trebuie purtate ambele..Unul purtat si unul in rucsac..Desi nu cred :).As merge pe afis/ziar eu,la ora 18.30,fara cal (incerc si cu cal si fara)..Totusi,de ce nu putea albertus sa dea mana cu Sp1tfire?:-?
 

DeletedUser

Guest
Poate nu trebuie purtate ambele..Unul purtat si unul in rucsac..Desi nu cred :).As merge pe afis/ziar eu,la ora 18.30,fara cal (incerc si cu cal si fara)..Totusi,de ce nu putea albertus sa dea mana cu Sp1tfire?:-?

doamneeee :)) pentru ca NU poate...acuma tre sa iti dai tu seama dc nu poate:eek::D
 

DeletedUser

Guest
Vezi ce incerc eu sa zic?

hai sa punem problema altfel...tu esti roman plecat oriunde vrei tu da nu esti in tara sau apropriere(ca sa fie fusu orar schimbat) si zicem ca pt biletu 3 trebuie sa fie intre ora 19:00 si 19:20(parca)
tu cand intri pe tw.ro(joci tot pe romanesc) cand e intervalul ala la fusul tau orar? sau cand e intervalul ala la ora serverului?
 
Sus