Revolverul lui Young si mult offtopic in legatura cu Belle Star's...

DeletedUser

Guest
MihaiGavrilescu se uita la ceas, mai are 13 minute pana sa vina trenul ca sa plece spre Orrong rd.

Poate trebuie sa fii iesit din oras :))
 

DeletedUser

Guest
hai sa punem problema altfel...tu esti roman plecat oriunde vrei tu da nu esti in tara sau apropriere(ca sa fie fusu orar schimbat) si zicem ca pt biletu 3 trebuie sa fie intre ora 19:00 si 19:20(parca)
tu cand intri pe tw.ro(joci tot pe romanesc) cand e intervalul ala la fusul tau orar? sau cand e intervalul ala la ora serverului?

din ce am inteles eu de la ce ai intrbat tu conteaza ora serverului nu a ceasului nostru...
 

DeletedUser

Guest
cele 4 produse sunt : ceas(ceas de buzunar=jefuieste colonistii) , ziar, afis si bilet de tren
 

DeletedUser

Guest
- Ceas de buzunar
- Colier aztec
- Documente
- Afis

Sper sa nu ma insel

colierul aztec de unde l-ai scos?:))=))
Ala e doar pt aventurieri...misiunea asta e pentru toti...domaneeee:eek::eek:
ceas de buzunar nu faci munca la lvl 40 ca sa ai ceas de buzunar...
 

DeletedUser

Guest
colierul aztec de unde l-ai scos?:))=))
Ala e doar pt aventurieri...misiunea asta e pentru toti...domaneeee:eek::eek:
ceas de buzunar nu faci munca la lvl 40 ca sa ai ceas de buzunar...

e vorba de colier aztec de la cautare de comori cred...

CEL MAI RAPID TOPIC DIN ISTORIA FORUMULUI ROMANESC...
 

DeletedUser

Guest
Ai uitat de bilet de tren si ziar,colierul il excludem,nu cred ca poti obtine colierul aztec relativ usor la lvl 40.LE:Nici de la cautare de comori nu e bun,la lvl 40 trebuie sa fii pe ascundere pur sa poti face cautarea..
 

DeletedUser7294

Guest
colierul aztec de unde l-ai scos?:))=))
Ala e doar pt aventurieri...misiunea asta e pentru toti...domaneeee:eek::eek:
ceas de buzunar nu faci munca la lvl 40 ca sa ai ceas de buzunar...

Prietene vad ca esti foarte religios si superior, toate reply-urile tale contin "doamneeeee".

E vorba de Medalionul aztec de la Treasure Hunt - (Cautare de comori in romana, daca engleza e straina de tine)
 

DeletedUser

Guest
deci tot la ziar,afis,bilet de tren am ramas....ora intre 16:00-16:30(sau modificata prima parte),doar echipament sa mai ghicim..
 

DeletedUser

Guest
Intrebare doar pentru admini
Mai aseara pe la pagina 60-70 venise un admin si a spus ca ar conta si hainele...insa eu nu vad in ghicitoarea asta ceva de haine...so?
 
Sus