Revolverul lui Young si mult offtopic in legatura cu Belle Star's...

DeletedUser

Guest
Vreau un raspuns de la mihai.Si deci din aceste 4 produse numai unul este bun:rolleyes:

Mihai iti raspunde: esti pe drumul cel bun.


p.s. pt. toti player-ii:

Nu-mi mai dati mesaje private in care sa ma intrebati daca e bine asa sau pe dincolo, nici pe forum nici pe lumile de joc. V-am dat destule ca sa aveti ce "toca", discutati-le cu colegii vostrii de aici si terminati cu mandria asta de a fi voi primii care gasiti Belle-ul. In ritmul in care ati luat-o iarasi pe aratura majoritatea dupa ghicitoarea mea, singuri fara ajutorul celorlalti nu veti reusit ever! Numai puse cap la cap mai multe pareri aveti sanse, restu' se numeste spam si toceala de degete.
 

DeletedUser

Guest
Hainele nu conteaza,produsele da.(a zis Mihai)
si PWG a zis ca el crede ca haine sunt colier,haina,pantofi,palarie si la produse arma,animalul si obiectul
 

DeletedUser

Guest
Poate nu trebuie purtate ambele..Unul purtat si unul in rucsac..Desi nu cred :).As merge pe afis/ziar eu,la ora 18.30,fara cal (incerc si cu cal si fara)..Totusi,de ce nu putea albertus sa dea mana cu Sp1tfire?:-?

1.avea pistol in mana

2.are documentele in mana

3.Are ziar in mana

4.Pentru ca ea e fata !?

5.continuati voi
 

DeletedUser7294

Guest
Voi incerca asa:

- orele 18-20

- Mustang sau fara cal

- Pepper box

- Medalion aztec, Ceas de buzunar, bilet de tren, afis, ziar (documente nu am inca)
 

DeletedUser

Guest
Imi zice si mie ce personaje sunt implicate in misiune adica:
-Billy
-Maya
si mai cine?
 

DeletedUser10617

Guest
Palaria de aventurier iese din calcul - (toate caracterele au dreptul la Deringer ) Eventual intrii in Salon fara palarie pe cap si arma

La produse ar fi - afisul sau ziarul unde da ala anuntul de angajare
- Biletul de tren unde pleaca asta la gara
- Documentul de la stinge incendiul (avea mainile ocupate mergea la judecatorie e posibil sa aibe si arma in mana dar ce arma?)
- se uita la ceas 18:17 min la 18 30 vine trenu adica atunci se da misiunea la 18 30 nu specifica zi deci poate fi in orice zi
- Probabil o suma de banii (chiar cei pe care tii da Maria cand te invinge Billy 2500$)

Incercati sa faceti un calcul admini - personaje din joc
 

DeletedUser

Guest
It doesn't matter where you duel him. The only way to duel him at a train station is if you walk to building a railroad station and cancel it. Of course if you cancel it, it isn't built yet so you aren't at the train station.

asa zice un admin (cred) de la englezi deci din asta ar rezulta ca trebuie sa dai 2 ore la construieste o gara?
 

DeletedUser

Guest
Voi incerca asa:

- orele 18-20

- Mustang sau fara cal

- Pepper box

- Medalion aztec, Ceas de buzunar, bilet de tren, afis, ziar (documente nu am inca)

Tu nu ai inteles ceasul nu este bun decat bilet de tren,afis,ziar,documente dintre acestea decat unul este bun.Si ne mai trebuie si haine.


Inca o intrebare:Hainele sunt obligatori pentru a ne aparea misiunea?
 

DeletedUser

Guest
intre orele 18-20
voi incerca pe rand produsele: documente , ziar, afis, blet de tren
arma : este nevoie ?
cal : ???
 

DeletedUser

Guest
Tu nu ai inteles ceasul nu este bun decat bilet de tren,afis,ziar,documente dintre acestea decat unul este bun.Si ne mai trebuie si haine.


Inca o intrebare:Hainele sunt obligatori pentru a ne aparea misiunea?

Am mai spus deja asta o data intr-un post anterior. Atentie la distinctia: "am haine echipate" - "am echipate urmatoarele...".
 

DeletedUser7294

Guest
Casul si Medalionul le am oricum, dureaza 1 secunda sa le schimb... nu-mi cade mana sa incerc
 

DeletedUser

Guest
Tu nu ai inteles ceasul nu este bun decat bilet de tren,afis,ziar,documente dintre acestea decat unul este bun.Si ne mai trebuie si haine.


Inca o intrebare:Hainele sunt obligatori pentru a ne aparea misiunea?

tot un admin zicea ca daca nu avem hainele/obiectele potrivite,nu va aparea misiunea chiar de ghicim ora
 

DeletedUser

Guest
tot un admin zicea ca daca nu avem hainele/obiectele potrivite,nu va aparea misiunea chiar de ghicim ora


Da acum stim ora 18.30 stim obiectele bilet de tren,afis,ziar,documente ne mai trebuie hainele si nu cred ca ne va fi usor sa le descoperim.
 

DeletedUser

Guest
sa venim fiecare cu cate o idee si la final sa le punem cap la cap
ok ?
 
Sus