Revolverul lui Young si mult offtopic in legatura cu Belle Star's...

DeletedUser

Guest
CAre vrea sa facem un schimb de conturi de pe beta e 61 al meu numele e myha si care ar vrea are si belle star derriger ptr mai multe infirmati contaztati id blanaru.valentin
 

DeletedUser

Guest
Ati citit macar tot topicul?

Individul cu arma a intrat Admin Tool si si-a pus-o.Este corect Youngers pentru ca la suedezi nu se foloseste apostrof. ;)
 

DeletedUser5002

Guest
eu pe lumea 4 sunt la un pas sa iau arma..dar la naiba! nu am vigoare..voi incerca si pe lumea 3
am aflat produsu oameni buni:))
la inceput am crezut ca trebuie carte de cantece:)
 

DeletedUser

Guest
eu pe lumea 4 sunt la un pas sa iau arma..dar la naiba! nu am vigoare..voi incerca si pe lumea 3
am aflat produsu oameni buni:))
la inceput am crezut ca trebuie carte de cantece:)


sa termin setul de misiuni invinsul armei,joi de la 10:00 pana la 10:30 tre` sa ai un ziar si sa nu ai arma...misiunea apare la Maria...mare filozofie
 

DeletedUser

Guest
eu pe lumea 4 sunt la un pas sa iau arma..dar la naiba! nu am vigoare..voi incerca si pe lumea 3
am aflat produsu oameni buni:))
la inceput am crezut ca trebuie carte de cantece:)

dar nu trebuie sa fi deloc duelist ca sa il iei... pur si simplu te uiti cum loveste si te feresti intocmai... chiar daca te mai nimereste pe la al 7-lea, 8-lea duel ar trebui sa castigi:) ideea e sa nu te loveasca el.... tu macar 1 sa dai dmg
 

DeletedUser

Guest
Uitati ce am gasit pe un forum strain :D

243124122222crop001.jpg


Oare ce o fi??

Cel care o purta nu era admin..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Uitati ce am gasit pe un forum strain :D

243124122222crop001.jpg


Oare ce o fi??

Cel care o purta nu era admin..

mda ..si eu l-am vazut pe un forumul .ro la sectiunea "La limita imposibilului" prima data m-ai pacalit , dar mi se pare prea curata grafica pt a fi implementat in vest
 

DeletedUser5002

Guest
dar nu trebuie sa fi deloc duelist ca sa il iei... pur si simplu te uiti cum loveste si te feresti intocmai... chiar daca te mai nimereste pe la al 7-lea, 8-lea duel ar trebui sa castigi:) ideea e sa nu te loveasca el.... tu macar 1 sa dai dmg

ooo da..si cand imi f*** o lovitura dmg..si eu ii dau 3-4 dmg cu mainile goale ce sa fac? :confused:
 
Sus