Public beta The West

  • Autor subiect DeletedUser4834
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Nu te mai obosi...nu mai e nici o misiune momentan in afara de astea 3.

???
In afara de care trei, flacau?
E vorba de defrisat, unde iei chestia aia galbena, si apoi la sherif iti da o misiune in care dai accept si iei medalie, apoi la pescuit iei galeata plina.
Si ar mai fi una cu o galeata goala.
Daca tu cunosti misiunile expunele aici, nu da din gura ca sa faci commenturi aiurea ca nu are rost. Tine-ti pliscul si vezi-ti de treaba ta.
 

DeletedUser

Guest
de ce jignesti? asa sa te afli in treaba.

sa crezi tu ca iti zic adminii daca mai e vreo misiune...
 

DeletedUser

Guest
Am si eu o rugaminte daca se poate. Imi poate da cineva un cont sa ma uit si eu peste versiunea asta noua?? Nu fac nimic, doar ma uit pur si simplu, dupa aceea puteti sa schimbati nick si pass.
 

DeletedUser

Guest
de ce jignesti? asa sa te afli in treaba.

sa crezi tu ca iti zic adminii daca mai e vreo misiune...

Nu e vorba de jignit, persoana respectiva, tasteaza ca sa se afle in seama, nici macar questurile alea nu le-a completat, dar hai sa facem off topic !!! E la moda.
 

DeletedUser

Guest
...

Imi ziceti si mie cam care sunt avantajele lumii beta?Ei vor implementa odata updateul asta?
 

DeletedUser

Guest
Nu e vorba de jignit, persoana respectiva, tasteaza ca sa se afle in seama, nici macar questurile alea nu le-a completat, dar hai sa facem off topic !!! E la moda.

Si facem pariu ca le-am completat?Uite-te la jucatorul Microtel pe lumea beta sa vezi.;)Si te rog,data viitoare nu te mai baga tu in seama aiurea.Eu am zis ce stiu sigur,nu ma apuc sa scriu aberatii in legatura cu misiunile.
 

DeletedUser

Guest
115924F259r259titlu.png

puteti sa vedeti profilul meu de pe beta!
nume-PeaceMaker
 

DeletedUser6863

Guest
Am incercat si eu sa intru pe beta... ieri era full cu vreo 2500 de jucatori. Azi e full, cu peste 2700. Cum vine asta???
 

DeletedUser

Guest
Are cineva un cont in +???Vreau si eu sa intru sa vad cum e cu comerciantul acela.
 

DeletedUser6863

Guest
Nu stiu daca ati observat, exista optiune premium pentru injumatatirea duratei de deplasare de la o activitate la alta. Asta nu-mi amintesc s-o fi mentionat cineva, o fi proprie 1.28...
 
Sus