Probleme de functionare Lumea 11 (Colorado)

  • Autor subiect DeletedUser12000
  • Data de început

DeletedUser13072

Guest
Te-ai gandit mult=))


Singura chestie cu care ar putea opri aceste erori este sa le dea delet la toti cei de lvl 1 deoarece cand m-am inscris erau 42k jucatori inscrisi iar eu cand am avansat la lvl 2 eram deja pe locu 26k deci 10-15k jucatori sunt inactivi si Votez sa fie deletati

aia nu sunt on deci nu afecteaza !!! acum 3-4 zile mergea PERFECT .... acum iara stam o luna sa faca nemti ceva.... iara se inscriu 10000 iara merge asa :(
 

DeletedUser17554

Guest
Nu omu:D problema e ca multi cand a aparut lumea sau bagat si eu asa de machio dar nu au facut nimika cu conturile deci sunt conturi parasite sa zic:D si daca nu e se poate reface ca e doar lvl 1 :P
 

DeletedUser12000

Guest
Datorită unor erori apărute pe serverul acestei lumi NU funcţionează corect.
Problemele sunt cunoscute de tehnicienii germani si incearca sa le remedieze.
Vă rugam sa aveţi răbdare până se vor remedia şi vă rugăm sa NU depuneţi tichete pentru a reclama acest lucru.

Va multumim pentru intelegere,


The West Team

Calmati-va, problemele se vor rezolva :)
 

DeletedUser13072

Guest
Calmati-va, problemele se vor rezolva :)

se vor rezolva mai repede ca tura trecuta:confused:

2.6.5.Postarea a doua mesaje consecutive, cunoscuta drept double-post, este interzisa. Orice necesitate de a reveni asupra a ce s-a scris deja nu se va face printr-un post nou, ci prin editarea celui deja postat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
mai fratilor v-am mai sugerat odata, stergeti dracului colorado daca nu va descurcati, sau sa isi dea foc germanii la servere! Deja devine foarte enervant.. stai 5 secunde si iti da eroarea.
parca am mai trecut toti prin asta si cu toate tacerea voastra si promisiunile a durat mai mult de 1 saptamana rabdarea jucatorilor, sa inteleg ca istoria se repeta?
sau sunt niste incompetenti la acele servere care doar ridica banii nostri si punct?! daca ridica atunci sa ridice mana si sa faca odata pentru totdeauna serverul colorado sau sa renunte la ea!
Si acuma stereti-mi postul sau banati-l, nu faceti altceva decat sa recunoasteti adevarul prin acest motiv, nu ca noi jucatorii nu am fi descoperit asta.. din pacate nu e mare secret!
 

DeletedUser17554

Guest
Chiar imi place jocul acesta dar vad ca nimeni nu prea are chef sa il intretina:( si daca lar inchide 24h sa il repare nu cred ca ar avea un asemenea impact
 

DeletedUser17249

Guest
De ce InnoGames GmbH nu pot avea seriozitatea si profesionalismul celor de la gameforge si bigpoint?
 

DeletedUser

Guest
:(

De ce InnoGames GmbH nu pot avea seriozitatea si profesionalismul celor de la gameforge si bigpoint?

Incearca tu sa joci Farmerama - (apartine celor de la bigpoint) - si sa vezi acolo "seriozitate" - cred ca este cea mai mare catastrofa d.p.d.v. al functionalitatii de pe tot netul asta. Ca atare nu mai arunca cu piatra la modul gratuit.
 

DeletedUser12000

Guest
Am sa va rog sa reveniti la subiect .

Dupa cum stiti problema este anuntata si tehnicienii germani incearca sa o rezolve.

De exemplu, acum merge bine, sper sa ramana asa.

Degeaba faceti aici 10.000 de posturi ca nu ajuta cu nimic din moment ce deja se incearca remedierea problemei cu eroarea fatala.
 

DeletedUser

Guest
big problem

incerc sa fac o misiune si nu ma lasa sa imi schimb palaria cu o banderola.
ce are palaria cu banderola?
 

DeletedUser

Guest
FELICITARI !!!
Chiar nu am mai sesizat in "ultima" vreme probleme.
Momentan, consider: rezolvata problema.
Au fost ceva probleme (la modul 30 de minute) dar au fost remediate rapid.
Am investit iar pepite in colorado. (sper sa ma pot folosi de ele in joc) :))
Asa ca: spor la joc. Chiar merge bine in ultima "vreme".
 

DeletedUser17249

Guest
Incearca tu sa joci Farmerama - (apartine celor de la bigpoint) - si sa vezi acolo "seriozitate" - cred ca este cea mai mare catastrofa d.p.d.v. al functionalitatii de pe tot netul asta. Ca atare nu mai arunca cu piatra la modul gratuit.

ma vezi de treaba ta eu stiu ce vorbesc asa ca mai bine tineti comentarile la posturile altora pentru tine.
 

DeletedUser

Guest
Știu care e adevărata problema pe tote lumile: Pre mulți jucători care se cearta degeaba și care postează pe forum exact unde nu trebuie.
 
Sus