Probleme de functionare Lumea 11 (Colorado)

  • Autor subiect DeletedUser12000
  • Data de început

DeletedUser13223

Guest
iarasi revine eroarea
Eroare fatală
Lumea nu este disponibilă!

La pagina principală.

...... lume cu fatalitati lumea colorado se stieeeee fara numar!
 

DeletedUser

Guest
Deci eu chiar m-am saturat ...cand vreau sa dau si eu la fort tot se desconecteaza ba faceti o luma noua drq...nu vedeti ca is 50.000 si pe lumea 5 7.000 faceti o lume noua ca de aia merge naspa
 

DeletedUser

Guest
am crezut ca au reparat definitiv problema,dar m`am inselat jocul e chiar foarte frumos dar lasa de dorit la capitolul asta ...acuma ce sa facem mai rabdam...si rabdam si rabdam...
 

DeletedUser13223

Guest
nu au reparat nimica, cand intra multa lume se intampla asa, sa vezi ca maine la prima ora nu vor fi probleme, nu suporta lumea toti jucatorii
 

DeletedUser

Guest
...........

ma vezi de treaba ta eu stiu ce vorbesc asa ca mai bine tineti comentarile la posturile altora pentru tine.

Mai pustiulica ,dar usor iti mai sare mustarul ! Mai bine te-ai mai duce si tu pe la scoala sa te mai invete doamna profesoara cate una alta despre limba romana .Iar daca ai trecut cumva de aceasta etapa ,ai macar bunul simt si taci! Bag mana in foc ca nici macar injuraturile uzuale nu stii a le scrie corect.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13223

Guest
nu deviati de la subiect, lumea se confrunta cu aceeasi problema
 

DeletedUser17554

Guest
Doamne nu pote omu sa mearga la fort tot apare Eroare Fatala :(
 

DeletedUser

Guest
Face-ti ma odata ceva cu serverul asta ca ne apuca nebunia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser14043

Guest
,,dragi,, adm deja e NESIMTIRE fata de jucatori ,iar nu functioneaza lumea 11,stiti sa va jucati si sa profitati ca faceti parte din sistem ,in detrimentul jucatorilor obisnuiti ,dar treaba pentru ce sunteti platiti nu sunteti in stare sa va o faceti.
 

DeletedUser

Guest
Nu pot sa ma conectez. Ii dau login si nu intra. Nu poate omu sa lupte la fort ca apare eroarea fatalaX(X(X(
 

DeletedUser

Guest
EROAREA: "HI, I'm back, did u all missed me?"
Noi toti: " ........"

unde "..." a se completa dupa placere!

<3W ......... NOT
dupa atatea erori, lumea s-a saturat de scuze, daca nu merge sa inchida si punct
 

DeletedUser

Guest
Nu pot sa ma conectez. Ii dau login si nu intra. Nu poate omu sa lupte la fort ca apare eroarea fatalaX(X(X(

Deja vrei prea mult ,cu lupta la fort.Eu nu pot nici sa deschid inventarul.

Cinstit ar fi sa se inchida lumea pana se rezolva probleme.Dara asta nu se va intampla niciodata deoarece inchizand lumea inchizi robinetul cu banii dati de cei ce isi cumpara pepite.Si uite asa stau amaratii de jucatori si dau cu sutele de click-uri ca sa faca un lucru absolut simplu,pentru a schimba o haina,a lupta pentru un fort etc. .
Macar spuneti: E un server de 2 lei si problema se va rezolva in 1,2,3,4,5,6,etc luni.
 

DeletedUser

Guest
Deja e bataie de joc.

Imi vreau banii inapoi pe pepite fiindca nu ma pot folosi de ele.


Gm de inno:mad:
 

DeletedUser

Guest
Bataie de joc din partea celor de la inno. Fraieri suntem noi ca le cantam in struna, ba mai si platim pentru porcaria asta...:mad:
Prea multi jucatori? pai schimbati serverul cu unul mai performant , macar din respect pentru cei care suntem clienti!
 

DeletedUser17748

Guest
FELICITARI !!!
Chiar nu am mai sesizat in "ultima" vreme probleme.
Momentan, consider: rezolvata problema.
Au fost ceva probleme (la modul 30 de minute) dar au fost remediate rapid.
Am investit iar pepite in colorado. (sper sa ma pot folosi de ele in joc) :))
Asa ca: spor la joc. Chiar merge bine in ultima "vreme".
Cum te bucuri de pepite ??? :)))
Eu incep usor usor sa ma lipsesc de jocu asta datorita functionalitatii.
Dar poate o sa apara un alt joc ceva de genu chiar imbunatatit si fuge lumea acolo. Atunci sa ii vedem pe marii nemti cum o sa lucreze sa aduca lumea inapoi :)))
 

DeletedUser

Guest
hai ca deja a devenit o bataie de joc...si ati ajuns prea departe... de 19min si 45 de sec...[am cronometrat bagamias p... in gurile voastre]...ma chinui sa dau 1 comanda....hai frate o comanda cer prea mult :|...
 

DeletedUser

Guest
mie in momentul asta nu mai mereg sa ma loghez pe colorado.la 22:30 am lupta pentru fort.va rog faceti ceva!!
 

DeletedUser12011

Guest
mda...intradevar lumile arizona-buffalo-colorado au probleme..cel mai des colorado...dar de ce cereti inchiderea lumii? unii oameni au bagat bani acolo ca sa fie sus :) sa ramana dar sa incerce sa o repare..daca nu sa contacteze pe germani
 

DeletedUser

Guest
Mare pacat ca este aceasta problema.M-am apucat si eu de The-West de curand si imi placea :> dar aceasta mica problema imi strica cheful , cand incerc sa ma uit in piata/sa ma duele/sa dau telegrame/etc ma scoate :( inteleg ca nu se poate face nimic de aici dar dati-mi voie sa va intreb acum cat timp ati vorbit cu germanii despre problema/problemele serverelor romanesti? <3W
 
Sus