Probleme de functionare Lumea 11 (Colorado)

  • Autor subiect DeletedUser12000
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Imi cer scuze pentru impertinenta,dar nu am intrebat daca merge sau nu...am intrebat DE CE MIE NU IMI MERGE??? o explicatie am cerut sau e prea mult?
 

lord ion

West Marshal
da un refresh, sterge cookie, cache...
ce pot sa-ti spun...
din moment ce la mine merge, nu pot sa-ti dau o explicatie, cum de la tine nu merge...
 

DeletedUser

Guest
da un refresh, sterge cookie, cache...
ce pot sa-ti spun...
din moment ce la mine merge, nu pot sa-ti dau o explicatie, cum de la tine nu merge...

Daca un admin nu imi poate da un raspuns concret, atunci cine????
Daca se uita cineva la link...apare acel noga=1...ce inseamna??
Nu pot apasa pe nici o functie a paginii decat forum si log out...
Am facut toate acele lucruri....e foarte suspecta treaba...problema e de la colorado...celelalte lumi merg foarte bine...
Mai are careva vreo alta idee?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Mi se pare mie sau Lumea Colorado incepe sa mearga iarasi ca naiba?!?!?!?!:mad::mad::mad:
 

DeletedUser

Guest
iarasi

un timp nu miau aparut erori de astazi miau aparut deja 3 numa in 5 min
 

DeletedUser

Guest
si mie nu imi merge din 2 in 2 minute imi apare fereastra cu eoare fatala si lumea nu este disponibila grrrr ~X(
 

DeletedUser

Guest
Ce se intampla cu Colorado ? imi tot da eroare fata cand intru....
 

DeletedUser17554

Guest
opriti inscrierile!!!!
Te-ai gandit mult=))


Singura chestie cu care ar putea opri aceste erori este sa le dea delet la toti cei de lvl 1 deoarece cand m-am inscris erau 42k jucatori inscrisi iar eu cand am avansat la lvl 2 eram deja pe locu 26k deci 10-15k jucatori sunt inactivi si Votez sa fie deletati
 

DeletedUser14746

Guest
mda....pe colorado o tin non stop erorile...de cand a aparut lumea nu merge bine...acuma vad ca o tine tot asa...
 

DeletedUser

Guest
FATAL EROR, lumea nu este disponibila(am patit de cel putin 6 ori)
 
Sus