Probleme de functionare Lumea 11 (Colorado)

  • Autor subiect DeletedUser12000
  • Data de început

DeletedUser

Guest
totusi ma distreaza faptul ca foarte multi jucatori isi fac cont pe forum doar ca sa raporteze problema:))

ps:acum serverul merge bine...cel putin deocamdata
 

DeletedUser

Guest
serverul nu merge deloc bine. de 2 saptamani tot cceasi eroare. LUMEA ESTE INDISPONIBILA. eu cred ca renunt la joc.
 

lord ion

West Marshal
Exista probleme cu serverele, asta se stie de foarte multa vreme, nu este vina noastra, noi nu putem face nimic, serverele se afla in germania si problema trebuie reparata de catre ei. Noi ne-am facut datoria de a anunta problema acum ei trebuie sa-si faca treaba. Ne pare rau pentru incovenientele create si speram si noi ca problemele sa fie rezolvate cat mai repede.
 

DeletedUser

Guest
daca va interesa asa tare problema asta nu se mai intampla zile saptamani luniin sir
asta chiar e prea de tot.scuze stiti sa gasiti dar solutii nu vaide capul vostru si de organizarea voastra.ce sa mai zic niste neseriosi si noi niste prosti ca scriem degeaba si nici nu va obositi sa ne bagati in seama.sunteti varza
 

DeletedUser17184

Guest
de ce nu pica si serverul 4 sau serverul 5 la ora 8 seara cand e cel mai aglomerat ?

bine ca pica colorado la ora 8 dimineata cand poa sa fie maxim 1000 jucatori online eu asta nu inteleg.. daca tot ziceti, va dati cu parerea ca suntem prea multi ..
 

DeletedUser

Guest
Merge

Felicitari,

sunt de 5 minute pe server si inca nu s-a intrerupt









actualizez....de o ora
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Server-ul merge bine... deocamdata.

Multumiri, adminilor si celor de la INNO!
 

DeletedUser2854

Guest
Si saptamana trecuta in timpul saptamanii mergea Fb serverul
cred ca in weekend o sa mai fie infern :D
 

DeletedUser15526

Guest
Mie nu imi mai da nici o eroare,Va multumesc ca ati rezolvat problema! O zi buna!<3W
 

DeletedUser5110

Guest
gresit...si la mine la fel scrie si am cont pe 3 lumi

oi nimeri exact alea la care se lucreaza

si eu am 3 si 2 merg si una nu...colorado..normal:))

pe lumea 2 si buffalo s-a facut upadte-ul de azi...(au fost inchise putin) si s-au redeschis
 
Sus