cheia 3

  • Autor subiect DeletedUser17272
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Eu pe beta am vazut la unu ca a vandtu cheia 3 in -tro data de 7 august parca si a gasit iar cheia 3 peste 6 zile deci eu cred ca se poate......sau pe beta sunt cteva exceptii? eu nush
 

DeletedUser18242

Guest
Ma poate ajuta careva ?.Am inceput sa caut Cheia 3 de la lvl 79 am cautato pana la lvl 81 pe indemanare Motrica.Dupacea am dat reskil pe Comert si am Cautato si am lvl 85 si tot nam gasito?.Is Blestemat?
 

DeletedUser9380

Guest
Ma poate ajuta careva ?.Am inceput sa caut Cheia 3 de la lvl 79 am cautato pana la lvl 81 pe indemanare Motrica.Dupacea am dat reskil pe Comert si am Cautato si am lvl 85 si tot nam gasito?.Is Blestemat?

Trebuie să fi sigur că ai valoarea norocului cam de 7500$(probabil valoarea minimă).Asta e singura condiţie.Eventual încearcă să iei câteva pepite pentru cont premium, dar dacă nu poţi, continuă să perseverezi.Altă opţiune nu ai;).
 

DeletedUser

Guest
la 7200 am gasit...nu ii mai prostiti :mad:
Man ai gasito cu 7200 dar aveai pe tine 2 sau 3 iteme din setul de sarbatori care iti mareste sansa de castig cu 2 sau 15 %.Clar ca ai trecut cu norocu peste 7500...vad multi care tot scriu ca au gasit-o cu noroc 7200 sau nustiu cat dar pun pariu ca aveau iteme din setul de sarbatori pe ei care iti mareste sansa de castig si tot peste 7500 ai norocu.
 

DeletedUser

Guest
vad multi care tot scriu ca au gasit-o cu noroc 7200 sau nustiu cat dar pun pariu ca aveau iteme din setul de sarbatori pe ei care iti mareste sansa de castig si tot peste 7500 ai norocu.

Bati campii cu gratie... Sansa de castig data de setul de sarbatori mareste sansa, nu valoarea. Cu alte cuvinte, daca porti setul de sarbatori complet, vei avea 52% (sau cat naiba era procentul ala) in plus sa gasesti ceva la munca "Ț", nu ca acel ceva de la munca "Ț" sa fie mai valoros. Niciun item nu poate iesi din intervalul valoric de la noroc afisat la munca respectiva, exceptie facand cateva iteme de quest - cheia3, bucata de metal indoita, bulgarele neobisnuit, etc.
 

DeletedUser18242

Guest
Trebuie să fi sigur că ai valoarea norocului cam de 7500$(probabil valoarea minimă).Asta e singura condiţie.Eventual încearcă să iei câteva pepite pentru cont premium, dar dacă nu poţi, continuă să perseverezi.Altă opţiune nu ai

Am premium,am noroc peste 7500 si am 3 aiteme din setu de Sarbatori (+6% noroc),O caut de 3 Luni si Nu pica:sad::sad:
 

DeletedUser

Guest
Am premium,am noroc peste 7500 si am 3 aiteme din setu de Sarbatori (+6% noroc),O caut de 3 Luni si Nu pica:sad::sad:

Da pe Delaware am vazut ca ti-a picat :)


Daca tot exista topicul asta deja ziceti-mi si mie daca se mai gaseste cheia 3 la Negustor Ambulant,ca unii mi-au zis ca nu se mai gaseste deloc de vre-o 2-3 updateuri.
 

DeletedUser6410

Guest
Da pe Delaware am vazut ca ti-a picat :)


Daca tot exista topicul asta deja ziceti-mi si mie daca se mai gaseste cheia 3 la Negustor Ambulant,ca unii mi-au zis ca nu se mai gaseste deloc de vre-o 2-3 updateuri.

Da se gaseste si la munca "Lucreaza ca negustor ambulant" :)
 

DeletedUser

Guest
Ms mult de raspuns,inca ceva nu am inteles cheia o gasesti in functie de valoarea maxima a norocului (sa zicem 7300 cu CP) sau cu multe Puncte de munca (sa zicem 700).Ca eu pe colorado o sa am cam 7300 dar unii zic ca e nevoie de multe PDM nu de norocul maxim.
 

DeletedUser12909

Guest
Cheia pica si la Lucreaza ca negustor ambulant , nu pica doar la jefuitor , faza cu zeci de rugacini pica eu pe lumea 1 nu am mai facut o rugaciune de aproape 1 an si ieri mi-a picat chiea. Dca ai norocul peste 7500 poti sa te apuci sa o cauti :d

defapt pica la orice munca numai sa ai destule puncte de munca cat sa ai norocul in jur de 7500$
 

DeletedUser14563

Guest
Mie mi-a picat chiar azi cheia 3 pe lumea 8.Valoarea norocului a fost cuprins intre 1653-4959.Nu am folosit premium dar in schimb am avut 840 puncte de munca si 4 iteme din setul de sarbatoare.Deci se poate si fara premium.Un lucru interesant e ca toate rapoatele pe care le-am vazut cu cheia 3 motivatia era de 89%.Tot la acesta motivatie mi-a dat si mie cheia.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12909

Guest
Mie mi-a picat chiar azi cheia 3 pe lumea 8.Valoarea norocului a fost cuprins intre 1653-4959.Nu am folosit premium dar in schimb am avut 840 puncte de munca si 4 iteme din setul de sarbatoare.Deci se poate si fara premium.Un lucru interesant e ca toate rapoatele pe care le-am vazut cu cheia 3 motivatia era de 89%.Tot la acesta motivatie mi-a dat si mie cheia.

imi poti da mesaj privat pe lumea 8 cu raportul?(tot acelasi nume)
 

DeletedUser

Guest
Am un caracter aventurier level 74 si la level 75 vreau sa fac reskill pentru cheia 3 si am o intrebare daca mut numai Atributele pe dexteritate si activez cp ajunge la valoarea 7500 ?
 

DeletedUser

Guest
Am un caracter aventurier level 74 si la level 75 vreau sa fac reskill pentru cheia 3 si am o intrebare daca mut numai Atributele pe dexteritate si activez cp ajunge la valoarea 7500 ?

Doar daca ai ft multe atribute cumparate cu pepite.... :roll:
 

DeletedUser14918

Guest
nu ajunge la 7500 dar o gasesti si la 7300 cum am gasit-o eu dupa 4 luni de cautari.sa ai peste 750 pdm si cont premium eu asa am avut:D
 

DeletedUser

Guest
Deci se poate gasi o cheie inainte de update si o cheie dupa update.
Si se poate gasi cheia la negustor ambulant.

Dovada.

capturebeh.png

cheia este de vanzare. pret 500.000$
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus