cheia 3

  • Autor subiect DeletedUser17272
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Tu de unde ai aparut ? nu a gasit nicio cheie...fii serios si tu :))) nu are nici macar noroc cat trebuie pentru cheie...:mad:

7500 cu premium trb valoarea...

:mad:
esarfa maro
stetson de lux
pusca lui granmont
geaca de piele de lux
coasa mortii
sania de craciun
pantaloni negri in carouri
curea albastra cu vultur
racheta de artificii
bocanci de ziua recunostintei
:up:

deci nu aveai cele mai bune iteme... ce ciuda imi e acm ca nam facut racheta ...


scz de double post
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Salut!Deci mai exact eu vreau sa iau A treia cheie de la Jefuitor de morminte,sunt multi care au luat-o de la aceasta munca,cum ati procedat de la cap la coada?Multa stima si respect,cu drag Cristi.Salut!
 

DeletedUser

Guest
Salut!Deci mai exact eu vreau sa iau A treia cheie de la Jefuitor de morminte,sunt multi care au luat-o de la aceasta munca,cum ati procedat de la cap la coada?Multa stima si respect,cu drag Cristi.Salut!

Sunt sute de topicuri despre acest subiect, ce vrei sa mai stii?
Trebuie sa ai min 7300 cu premium noroc si 5000 fara premium
Ar fi bine daca ai avea setul de sarbatori,lucreaza cu motivatia peste 80
 

DeletedUser

Guest
Sunt sute de topicuri despre acest subiect, ce vrei sa mai stii?
Trebuie sa ai min 7300 cu premium noroc si 5000 fara premium
Ar fi bine daca ai avea setul de sarbatori,lucreaza cu motivatia peste 80

36 de ore,7200 norocul,motivatia sub 90 si a cazut :):ras:
 

DeletedUser

Guest
Salut!Am sanse sa iau A treia cheie?Am procedat asa:
-Am mutat toate punctele de atribute pe dexteritate.
-Am mutat toate punctele de indemanare pe indemanare motrica.
-Cu toate astea mutate am 89 pe dexteritate,si 361 pe indemanare motrica,astea doua fara bonus.
-Sa-mi iau cele mai bune iteme pentru Jefuitor de morminte(adica pentru toate indemanarile necesare de la Jefuitor de morminte),ca sa maresc punctele de munca,sa am peste 720?Sau sa-mi iua cele mai bune iteme sortandule dupa dexteritate si indemanare motrica?
-Ca de altfel am premium pe toate cele 4 optiuni de la premium.
-Fac rugaciuni o gramada.
-Nivel actual 79.
-Deci spuneti-mi voi cum e bine sa procedez...
 

DeletedUser

Guest
Salut!Am sanse sa iau A treia cheie?Am procedat asa:
-Am mutat toate punctele de atribute pe dexteritate.
-Am mutat toate punctele de indemanare pe indemanare motrica.
-Cu toate astea mutate am 89 pe dexteritate,si 361 pe indemanare motrica,astea doua fara bonus.
-Sa-mi iau cele mai bune iteme pentru Jefuitor de morminte(adica pentru toate indemanarile necesare de la Jefuitor de morminte),ca sa maresc punctele de munca,sa am peste 720?Sau sa-mi iua cele mai bune iteme sortandule dupa dexteritate si indemanare motrica?
-Ca de altfel am premium pe toate cele 4 optiuni de la premium.
-Fac rugaciuni o gramada.
-Nivel actual 79.
-Deci spuneti-mi voi cum e bine sa procedez...

cu toate astea u trebuie sa ai valoarea 7500$ +.....ca sa poti gasi cheia......AI peste?
 

DeletedUser

Guest
Deci cu toate astea ca sa cresc pdm si tot odata si norocul,cum e cel mai indicat sa imi iau cele mai bune iteme pentru indemanarile de la jefuitor,ori sa-mi iau cele mai bune iteme pentru dexteritate si motrica?
 

DeletedUser

Guest
Salut!Am sanse sa iau A treia cheie?Am procedat asa:
-Am mutat toate punctele de atribute pe dexteritate.
-Am mutat toate punctele de indemanare pe indemanare motrica.
-Cu toate astea mutate am 89 pe dexteritate,si 361 pe indemanare motrica,astea doua fara bonus.
-Sa-mi iau cele mai bune iteme pentru Jefuitor de morminte(adica pentru toate indemanarile necesare de la Jefuitor de morminte),ca sa maresc punctele de munca,sa am peste 720?Sau sa-mi iua cele mai bune iteme sortandule dupa dexteritate si indemanare motrica?
-Ca de altfel am premium pe toate cele 4 optiuni de la premium.
-Fac rugaciuni o gramada.
-Nivel actual 79.
-Deci spuneti-mi voi cum e bine sa procedez...

O poti gasi.
Cu itemele astea http://tw-db.info/index.php?strana=schopnosti&skill=7c1a13c1a18c2a19c1a + placinte, si sa tii motivatia cat mai sus.

=Trebor= vorbeste doar sa se afle in treaba, nu trebuie sa depasesti 7500
 

DeletedUser

Guest
.ca sa o gasesti trebuie sa ai peste 7300 cu,cont premium sau peste 5000 fara premium...adica sa ai cam 500 motrica cu tot cu bonus+indemanari(cum a spus si bulybasha)


usor ma ....ce dati cu "bata"....

Doamne ....zici ca sunteti...:whistle:
 

DeletedUser

Guest
poti intra pe delaware sa-mi vezi raportul,n-am timp de print-uri :) eu doar ti-am spus ca nu e nevoie de 7300-7500 norocul,nici de 500 pe motrica sau de 9000 de pdm sau stiu eu ce :):nesigur:
 

DeletedUser

Guest
poti intra pe delaware sa-mi vezi raportul,n-am timp de print-uri :) eu doar ti-am spus ca nu e nevoie de 7300-7500 norocul,nici de 500 pe motrica sau de 9000 de pdm sau stiu eu ce :):nesigur:

singura explicatie este...ca ai avut setul de sarbatori ....altefe nu imi explic

EDIT: 36 de ore
731 pdm--7237$
[Raport de muncă: Jefuitor de morminte ]
o vand
(PROFILUL TAU)

si eu am zis in jur de 7300$....cum ai gasit si u
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
n-am avut nici un set de sarbatori,am avut echipamentul care il am acum..:nesigur:
 

DeletedUser

Guest
Deci la Jefuitor de morminte am 636 puncte de munca suplimentare,am norocul intre 2346-7038,toate atributele mutate pe dexteritate,si toate indemanrile mutate pe motrica,sa ma apuc de cautari?
 

DeletedUser

Guest
La 800 de puncte de munca suplimentare la Jefuitor de morminte,cu toate punctele de atribute mutate pe dexteritate,si toate punctele de indemanare mutate pe indemanare motrica,cele mai bune iteme pentru Jefuitor de morminte,sortate pe tw-db,premium pe toate cele 4 optiunile de la premium,norocul 2456-7368 (cu premium pe salariu si noroc,doar am spsu ca am pe toate 4 automat am si pe asta),am sanse sa iau A treia cheie,sa ma apuc de munca?
 

lord ion

West Marshal
La 800 de puncte de munca suplimentare la Jefuitor de morminte,cu toate punctele de atribute mutate pe dexteritate,si toate punctele de indemanare mutate pe indemanare motrica,cele mai bune iteme pentru Jefuitor de morminte,sortate pe tw-db,premium pe toate cele 4 optiunile de la premium,norocul 2456-7368 (cu premium pe salariu si noroc,doar am spsu ca am pe toate 4 automat am si pe asta),am sanse sa iau A treia cheie,sa ma apuc de munca?

cam pe la suma asta am luat eu pe L4
baga-te la treaba
ai grija la motivatie !!!
sa nu scada sub 85/82...
lemn dulce, sau pauze...
 

DeletedUser

Guest
Prefere pauzele lungi,pana revine la 100%,dar am auzit de la cineva chestia ca daca muncesti intr-un loc de exemplu intr-un tinut si acolo s-a mai luat cheia,sa schimb locul in alt tinut si asa,sunt adevarate sau sunt doar abureli?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus