Ce ati gasit in cadourile de Craciun?

  • Autor subiect Bloody Alcohol
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
In saua aia am gasit un bumbac in alt cufar deala "ieftin" am gasit niste fructe de padure o turta dulce si intr-un cufar de lemn pantaloni militaresti(astia sa zicem ca o meritat) + ca am dat si 50 de pepite,ROTEAM SUKS,sfatul meu este sa numai dati bani si pepite pe cufere si alte cele ca NU SE MERITA:mad:
 

DeletedUser

Guest
Nu stiu ce te asteptai tu sa iti dea acea geanta :)
uite aici descrierea gentii -
Aceasta lada poate contine multe produse rare inclusiv prima , a 2 a , a 3 a cheie sau bucati din bilet
Din descrierea gentii reiese ca ar putea contine acele produse, deci nu este obligatoriu sa iti pice alea,poate sa iti pice orice fiecare dupa cat noroc are

am cumparat-o pe toate lumile si nu am primit nimic altceva decat produse de la munci.
 

DeletedUser

Guest
cata nesimtire! macar sa puna obiecte dintr-o gama cat de cat...sa poti obtine ceva bani inapoi daca vinzi! nu sa dai 5k $ pe un sul de panza! RUSINE!
 

DeletedUser

Guest
Jaf pe fata!am dat 5000$ pe o capcana de castor!jos innoaucescu!jos tirania!jos nahara ceausescu!jos cu ,,cadourile'' comuniste!jaf pe spate!huuuu!vam reclamat la OPC!cer sa imi dati banii inapoi!huuuu!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5629

Guest
am cumparat-o pe toate lumile si nu am primit nimic altceva decat produse de la munci.

Pica si cheia 2 si 3, alte cufere, sau obiecte craftate necesare pentru colectia de carti... dar mai rar :ras:
In rest, obiecte de la munci.
Ce, doar nu va asteptati sa pice Wyatt Earp intr-un cufar cumparat cu 5k nu?
 

DeletedUser

Guest
Cadouri

Noroc cu carul am avut dupa ce in prealabil am bagat o juma de ora de rugaciune, in cufar de lemn mia picat pantaloni de piele galbeni.:ras:
 

DeletedUser4621

Guest
Nu stiu ce te asteptai tu sa iti dea acea geanta :)
uite aici descrierea gentii -
Aceasta lada poate contine multe produse rare inclusiv prima , a 2 a , a 3 a cheie sau bucati din bilet
Din descrierea gentii reiese ca ar putea contine acele produse, deci nu este obligatoriu sa iti pice alea,poate sa iti pice orice fiecare dupa cat noroc are

Din descriere reiese ca ar putea contine "MULTE PRODUSE RARE" ... nu si ca poate contine "multe produse rare dar si nimicuri" ...
Pentru ca sa fim seriosi, fierastrau, pictura si nu stiu ce porcarii pe care le gasesc in 30 minute - 1 ora ...
PS : Mai multe lucruri gasesc la jefuitor decat in cadouri, de aceea am sperat ca macar daca-s cadouri sa cada chestii interesante (macar consumabile ... gen 3 lemn dulce 2 bomboane de Craciun) ... dar nu produse normale.

PS 2 : Stiu ca nu voi faceti jocul si nu voi dati cadourile, dar ma deranjeaza cand va dati cu parerea ca si cum ar trebui sa fim multumiti de ceea ce ni s-a dat.
In plus nici exprimarea voastra nu a fost prea buna, tinand cont ca ati spus ca in fiecare cadou se pot gasi nu stiu cate cufere ... si intr-adevar se gasesc 2-3 cufere, dar la alea care costa peste 1 milion...
Oricum, teapa e teapa, si ca si la TV ... a existat cam multa dezinformare. Mai ales in descrierile cadourilor.
 

DeletedUser

Guest
Rusine

Jaf pe fata!am dat 5000$ pe o capcana de castor!jos innoaucescu!jos tirania!jos nahara ceausescu!jos cu ,,cadourile'' comuniste!jaf pe spate!huuuu!vam reclamat la OPC!cer sa imi dati banii inapoi!huuuu!
 

DeletedUser

Guest
Am uitat sa zic ca am primit si o piele de bizon,jaf mai ceva ca un vremea lui ceausescu!!
 

DeletedUser5629

Guest
Jaf pe fata!am dat 5000$ pe o capcana de castor!jos innoaucescu!jos tirania!jos nahara ceausescu!jos cu ,,cadourile'' comuniste!jaf pe spate!huuuu!vam reclamat la OPC!cer sa imi dati banii inapoi!huuuu!

Nici nu a venit bine nahara ca deja o injurati? :boone:


Am uitat sa zic ca am primit si o piele de bizon,jaf mai ceva ca un vremea lui ceausescu!!

Totul e in functie de noroc... nu va obliga nimeni sa cumparati cuferele.
Eu inca astept sa vina unu care a gasit o soseta in cufar unic sau premium :ras:
 

DeletedUser12000

Guest
Si eu am cumparat ceva cufere ieftine si am gasit trofeu de rodeo, argint, sfert de dolar si porumb. Nu inteleg de ce va plangeti atata, obiectele cad random :D Cumparati cufere cu o valoare mai mare daca vreti sa gasiti obiecte mult mai valoroase.
 

DeletedUser6863

Guest
Am luat cu dolari geanta cu produs rar din care mi-a cazut lichior de ou fin si din el mi-a aparut o imagine sub care scria voi castiga cu siguranta....,care a disparut
Ce este asta?
Raspunsul unui admin, a fost ca sa se faca ticket si se va verifica, in loc sa lamureasca omul ca E VORBA DE REALIZARE aferenta COLECTIONARULUI DE "carti"???

Acele produse care contin obiecte si apoi dispar sunt produse care pot fi mestesugite de fiecare dintre cei care joaca si invata acele retete. Produsele acelea contin obiecte care completeaza o serie de... "carti" a carei realizare ne rasplateste cu 5000$(foarte putin tinand cont de cat de greu e sa o faci). Obiectele descoperite nu se regasesc in inventar, ci la categoria realizari/obiecte/colectionar de carti. Clear?

A, si sa nu uit, Craciunul oferit de Inno, SUCKS!!! In schimb Craciunul oferit DE NOI pentru Inno e bestial.
 

DeletedUser2041

Guest
Raspunsul unui admin, a fost ca sa se faca ticket si se va verifica, in loc sa lamureasca omul ca E VORBA DE REALIZARE aferenta COLECTIONARULUI DE "carti"???

Acele produse care contin obiecte si apoi dispar sunt produse care pot fi mestesugite de fiecare dintre cei care joaca si invata acele retete. Produsele acelea contin obiecte care completeaza o serie de... "carti" a carei realizare ne rasplateste cu 5000$(foarte putin tinand cont de cat de greu e sa o faci). Obiectele descoperite nu se regasesc in inventar, ci la categoria realizari/obiecte/colectionar de carti. Clear?

A, si sa nu uit, Craciunul oferit de Inno, SUCKS!!! In schimb Craciunul oferit DE NOI pentru Inno e bestial.

Raspunsul i-a fost dat pentru ca nu aici se verifica problemele din joc. Raspunsul avea un caracter general, postul respectiv putand fi citit si de alti jucatori care poate chiar au o problema.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Sa le fie rusine celor de la INNO pentru aceasta teapa si sa nu mai poata sa isi faca paine la toaster de cate ori ne cad noua serverele ca sa bage in priza toasterul!!!:razz::boone::sombrero::indian:
 

DeletedUser20130

Guest
Raspunsul i-a fost dat, pentru ca nu aici se verifica probleme din joc.

youpieceofshitinnogayme.jpg
[/IMG]

Va rog frumos :) Imi spuneti si mie ce e porcaria asta?
 

DeletedUser12000

Guest
Sa le fie rusine celor de la INNO pentru aceasta teapa si sa nu mai poata sa isi faca paine la toaster de cate ori ne cad noua serverele ca sa bage in priza toasterul!!!:razz::boone::sombrero::indian:

Defapt, nu a fost nici o teapa, ati fost anuntati cu privire la obiectele care le contin cadourile respective:

Dragi jucatori,

Echipa The West are placerea sa va anunte ca pe data de 22 decembrie 2011 pana pe data de 6 ianuarie 2012, in joc va fi introdus un pachet secret plin cu cadouri. In interiorul acestui pachet veti gasi 10 cutii cu cadouri diferite. In fiecare cadou puteti gasi de la 1 pana la patru cufere pe care le puteti deschide si care va ofera un obiect rar la intamplare(a treia cheie, arme nobile etc).
In fieacre zi aveti posibilitatea de a cumpara aceste pachete, folosind pepite sau bani in joc. Preturile pachetelor variaza de la foarte ieftine pana la foarte scumpe in functie de continut

Inainte de a vorbi mai bine ati citi anunturile in intregime.
 

DeletedUser

Guest
pret

Defapt, nu a fost nici o teapa, ati fost anuntati cu privire la obiectele care le contin cadourile respective:



Inainte de a vorbi mai bine ati citi anunturile in intregime.

5000 o frunza de tutun si un tarus? cadourile unde sunt?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus