Ce ati gasit in cadourile de Craciun?

  • Autor subiect Bloody Alcohol
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Scrieti ce ati obtinut,aa,precizati ce fel de cufar era:P

Si admini,nu inchideti
 

DeletedUser

Guest
pe florida la 2 cufere de otel cost 200 pepite am gasit floreta lui athos si cutitu lui bowie, si la cufar de lemn palton maro..aici am avut noroc mare, pe arizona am gasit la cufar de otel pantalonii lui harmonica, si pe celalalte lumi..lucruri normale
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6863

Guest
7000 de $ pe o crenguta cu fruncte de padure, un lemn dulce si.... o condamnare la moarte! Multumesc, ROTeam!!!!
 

DeletedUser19023

Guest
Saua aia sau ce e aia cos 5000$ cheia a 2-a. Destul de bine. Si la cufarul de lemn aparatori moi verzi pentru picioare. si la un rucsac, cost 5000$ seminte...
 

DeletedUser2854

Guest
O cazma , un ceas de buzunar . In alea 2 oteluri am gasit pantalonii aia simplii cu aura si aparatori moi albastre parca .
 

DeletedUser

Guest
DEX:
CADÓU = Obiect primit de la cineva sau oferit cuiva în semn de prietenie, atenție,dar.

INNO:
Cadou= Obiect de vanzare cu pret exagerat,de cele mai multe ori fara utilitate,pacaleala,teapa.

Ce am gasit? cate un produs utilizabil,tutun,elixir,praf de aur...in cuferele de lemn o palarie si niste bocanci(panarame ieftine)si in cuferele de otel...schofield de precizie si briciul lui figaro.

este evident ca inno vrea sa mai scoata niste bani afara din joc,ma refer la dolarii din joc (evident si pepitele din buzunarele jucatorilor...asta e alta treaba) dar nu inteleg de ce atata panarama!?
nu era mai bine sa puna itemele astea cu aura la sectiunea premium si cine dorea le cumpara cu pepite sau cu bani din joc(la preturile astea)?

eu sunt lvl mare pe toate lumile...5k...50k sau 100k nu mi se pare pierdere mare...am pierdut eu mult mai mult si tot continui sa joc...
dar jucatorii noi?v-ati gandit la ei? ce cadou le faceti voi de craciun cu 5k? o frunza de tutun??? pai unii joaca de o saptamana si deabia au strans 5k...voi ii jecmaniti de bani? tocmai acum de craciun???



poate ca pentru jucatorii din alte tari aceste preturi sunt accesibile...dar nu si la noi!
Sunt si la noi jucatori care cumpara "cadouri" de 3000 de pepite,multi din ei vor fi foarte bucurosi pt ca vor gasi iteme de valoare...insa nu va imbatati cu apa rece,acele iteme sunt cumparate pe bani multi si nu sunt primite "cadou"!
 

DeletedUser

Guest
Stie cineva aceste caoduri se reseteaza maine?Adica pot cumpara iarasi 2 cufere de otel?
 

DeletedUser10521

Guest
Haha, am luat toate cadourile pana la cuferele de otel(inclusiv) si am primit numai obiecte normale. Prosteala curata.
 

DeletedUser

Guest
Ar trebui sa ii lasam asa cu cadourile, sa expire...dar romanul cum e din fire curios....
 

DeletedUser

Guest
Niste tigari, in cufarul lemn o pusca:huh:, o afina si o bila de sticla:tumble: really?! 13k ptr asta?!!:boone:
 

DeletedUser10521

Guest
in 2 cufere de otel: pantalonii lu hucalbery si in celalalt...geaca de lux:huh::sad: sa dau 100k pt atat...

Eu am dat 100k pe ro8, si 200 pepite pe ro7. pe 8 mi'a am primit o curea cu vultur si o esarfa. pe 7 inca nu m'am decis daca sa le deschid sau sa le vand
 

DeletedUser

Guest
Fireste ca in "Cadou de Craciun","Rucsac cu un produs obisnuit","Geanta cu un produs rar","Cufar din lemn","Cufar cu sine de fier","Cufar cu sine de otel","Cufar ieftin","Cufar de lux" pot pica produse/iteme mai valoroase dupa norocul fiecaruia,daca tot aveti pepite,cumparati-va toate cele 3 cadouri de sub brad,adica "Cufar premiu","2x Cufar premiu","3x Cufar premiu si Cufar unic",dupa cum spunea si AudiQ7 mai sus ca i-au picat multe iteme rare cu aura in cele 3 cadouri de sub brad,doar acelea contin obiecte foarte rare cu aura.
 

DeletedUser10521

Guest
200 de pepite s'au dus pe ...., aparatori moi de lux si cizme de lux. interesant.
 

DeletedUser

Guest
DEX:
CADÓU = Obiect primit de la cineva sau oferit cuiva în semn de prietenie, atenție,dar.

INNO:
Cadou= Obiect de vanzare cu pret exagerat,de cele mai multe ori fara utilitate,pacaleala,teapa.

Ce am gasit? cate un produs utilizabil,tutun,elixir,praf de aur...in cuferele de lemn o palarie si niste bocanci(panarame ieftine)si in cuferele de otel...schofield de precizie si briciul lui figaro.

este evident ca inno vrea sa mai scoata niste bani afara din joc,ma refer la dolarii din joc (evident si pepitele din buzunarele jucatorilor...asta e alta treaba) dar nu inteleg de ce atata panarama!?
nu era mai bine sa puna itemele astea cu aura la sectiunea premium si cine dorea le cumpara cu pepite sau cu bani din joc(la preturile astea)?

eu sunt lvl mare pe toate lumile...5k...50k sau 100k nu mi se pare pierdere mare...am pierdut eu mult mai mult si tot continui sa joc...
dar jucatorii noi?v-ati gandit la ei? ce cadou le faceti voi de craciun cu 5k? o frunza de tutun??? pai unii joaca de o saptamana si deabia au strans 5k...voi ii jecmaniti de bani? tocmai acum de craciun???



poate ca pentru jucatorii din alte tari aceste preturi sunt accesibile...dar nu si la noi!
Sunt si la noi jucatori care cumpara "cadouri" de 3000 de pepite,multi din ei vor fi foarte bucurosi pt ca vor gasi iteme de valoare...insa nu va imbatati cu apa rece,acele iteme sunt cumparate pe bani multi si nu sunt primite "cadou"!

+1, ai perfecta dreptate, inno ar putea sa puna niste cadouri gratuite, nu doar cu bani, pentru 1k iei un cadou de unde probabil iti cade poncho albastru...in schimb, cine scoate 2000000 sau 3000 de pepite ia iteme de 10k+... nu e corect deloc.

on: 5k pt placa de tipar, 25k pt geaca de piele de lux
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus