Fii un cowboy adevarat -discutii, comentarii

  • Autor subiect DeletedUser16421
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
19062008075.jpg

Shot at 2012-04-02
:shoot::shoot:HAI NU ZAU!!
Cine te crede , ,,,,,,,,,,,,,,,,,
 

DeletedUser22782

Guest
ALMERIA(spania)

19062008074.jpg
Shot at 2012-04-03[/IMG]
19062008074.jpg
Shot at 2012-04-03[/IMG]
 

DeletedUser

Guest
Apoi ala numa' Winchester nu e... seamana mai mult a Dragunouv din ala sau cum naiba se scrie.[/QUOTE]

Exact ! Orice e dar nu e Winchester ,,,, asta ma miram si eu

Am vazut la mare niste locuri unde-ti poti face poze din astea... nu stim acum daca sunt pe bune sau nu.
Si daca ar fi asa , nu cred ca e regulamentar .
 

DeletedUser

Guest
Oasys (Mini Hollywood)'s Albums , oau bag pariu ca asta nu e profilul tau =))
 

DeletedUser22720

Guest
Apoi ala numa' Winchester nu e... seamana mai mult a Dragunouv din ala sau cum naiba se scrie.

Exact ! Orice e dar nu e Winchester ,,,, asta ma miram si eu

Am vazut la mare niste locuri unde-ti poti face poze din astea... nu stim acum daca sunt pe bune sau nu.
Si daca ar fi asa , nu cred ca e regulamentar .

te invit sa vii si tu aicihttp://www.facebook.com/pages/Oasys-Mini-Hollywood/368649506497431?sk=photos
 

DeletedUser

Guest
"cap tare" dute si te impusca. Nu convingi oamenii cu chestii de astea + ca ai facut si spam cu wincesternul , aceias lucru am scris si eu....... sincer ar trebui descalificat
 

DeletedUser5629

Guest
Si daca ar fi asa , nu cred ca e regulamentar .
Se fac la comanda, si nu este regulamentar, poza a fost modificata.
In regulile concursului scrie clar ca nu trebuie sa fie modificata nici cum, altfel veneam si eu cu ideiile mele si aveam sanse mai mari.
 

DeletedUser

Guest
0ncescu

extraodrinar...si daca asa am vrut eu sa zic k ii winchester nu inteleg de ce ar fi o problema...seamana cu ce vreau eu...
 

DeletedUser

Guest
0ncescu

poza mea nu este modificata...este facuta chiar in curtea fortelor armate...brighada de mascati...oricum nu voi decideti cine castiga si cine nuh...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus