Fii un cowboy adevarat -discutii, comentarii

  • Autor subiect DeletedUser16421
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16421

Guest
Aici se vor purta eventualele discutii cu privire la concursul "Fii un cowboy adevarat !!!"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
<3W


<3Whttp://www.facebook.com/photo.php?fbid=318890281511213&set=a.318890271511214.74595.100001707327431&type=1&theater nu stiam cum sa o pun sper sa iau un premiu va rog am muncit mult

Sunt tot si daca nu ii buna poza aia uitativa la asta :D http://www.facebook.com/photo.php?f...71511214.74595.100001707327431&type=1&theater
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Eu nu cred , si nu am vazut pe cineva mai mic de 10 ani care sa nu stie cum se upladeaza o poza.... Infine. Ce bonusuri are acel fular inno ?
 

DeletedUser

Guest
si cum ne inscriem??

si imi spune si mie cineva cum ne inscriem??:confused:
 

DeletedUser

Guest
eu ma pastrez pentru ultima zi . nu vreau sa imi fure alcineva ideea=))
 

DeletedUser

Guest
Cum vor fi alesi castigatorii?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16421

Guest
Castigatorii vor fi alesi prin vot, de catre un juriu format din administratori si moderatori
 

DeletedUser

Guest
Intrebare

Salut, am sa postez o poza in data de 3.04.2012, si as vrea sa stiu daca e voie cu mai multe elemente nu doar cu 3 cum ar fii 8-9 elemente. Deoarece vreau sa stiu daca sa o postez sau nu. Multumesc ! <3W
 

DeletedUser

Guest
lol nici nu a trecut 1 zi si ideea mea a fost furata=))

Salut, am sa postez o poza in data de 3.04.2012, si as vrea sa stiu daca e voie cu mai multe elemente nu doar cu 3 cum ar fii 8-9 elemente. Deoarece vreau sa stiu daca sa o postez sau nu. Multumesc ! <3W
Da Prophet18 a mai raspuns , este voie .
Am si eu o intrebare. Vad ca multi au pus poze cu ei cu un aspect de duelist sau bandit.Imaginea nu poate fi si din alt mediu fara ca poza sa aibe la prima vedere vre-o referire la west , dar sa contina obiecte de acolo , de exemplu - EU LA SCOALA CU NISTE PANTOFI DE GENTELMAN ETC?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
lol nici nu a trecut 1 zi si ideea mea a fost furata=))


Da Prophet18 a mai raspuns , este voie .
Am si eu o intrebare. Vad ca multi au pus poze cu ei cu un aspect de duelist sau bandit.Imaginea nu poate fi si din alt mediu fara ca poza sa aibe la prima vedere vre-o referire la west , dar sa contina obiecte de acolo , de exemplu - EU LA SCOALA CU NISTE PANTOFI DE GENTELMAN ETC?

-In reply se vor posta doar poza propriu-zisa si se vor puncta cele 3 elemente. (In caz ca sunt mai "ascunse")
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus