Fii un cowboy adevarat -discutii, comentarii

  • Autor subiect DeletedUser16421
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
extraodrinar...si daca asa am vrut eu sa zic k ii winchester nu inteleg de ce ar fi o problema...seamana cu ce vreau eu...


da....te urci pe un caine si zici ca ii magar...cine te crede???

fularul innogame nu este in joc ala il primesti in realitate daca castigi
 

DeletedUser

Guest
0ncescu

ma oameni sincer va inteleg ciuda...stiu ca toti faceti critici pe seama pozei celuilalt ca sa castigati voi ...pe mine nu ma deranjeaza , puteti zice ce vreti voi...
 

DeletedUser

Guest
nu va radeti de saracu copil ca no stiut ca fularul este in realitate:oh:
 

DeletedUser22720

Guest
cita CIDATENIE

EU NU AM POSTAT ASTA SA VA BATETI JOC DE MINE doar sa vedeti ca se poate mai mult
nici macar nu vreau marele premiu vi l las voua sa va mindriti cu tot ce puteti
(dar nu accept ca cineva sa faca misto de pozele mele cu care eu ma mindresc si ma reprezinta)...........am 39 ai si joc de placere dar cred a placerea se va termina odata ce vad ca in cest joc este multa invidie si ura.
penu descalificare vor hotarii cei in masura nu voi dragi colegi si prieteni va urez bafta .....
 

DeletedUser

Guest
39 ani ? Dupa comportament sigur ai 39..... Sigur esti de la Hollywood( ca participi la Oasys (Mini Hollywood) ) nu?
Eu doar am zis ca poza nu e conform regulamentului...
 

DeletedUser22720

Guest
trecut in rezerva

adiosssssssssssssssssss
macar unu dintre voi sa ajuna aicisi veti vedea ca the west exist<aaaaaaaaa
adios
 

DeletedUser16421

Guest
Terminati cu spam-ul si cearta, aici discutam strict problemele referitoare la concurs in sine, nu la postarile participantilor
 

DeletedUser

Guest
imi spune si mie cineva cum pot sa incarc poza pe site???
 

DeletedUser

Guest
Am o intrebare: Daca cineva de pe aicea castiga si nu intra pe forum pe 7 - 8 aprilie si intra de ex. pe 9 sau pe 10 nu ii se mai inmaneaza premiul ?
 

DeletedUser

Guest
Prophet18 scuze ca am editat poza mea da nu am stiu cum trebuia pusa si dupa ce am vazut ca a aparut pe aceea tema am scris ce contine
 

DeletedUser15899

Guest
Am vazut-o pe net de multe ori

Felicitari celor care au observat acest lucru!....Era si greu sa iti dai seama:)(era la mintea oricui ca e de pe net,si totusi vad ca adminii s-au miscat cam greu....:P)
Acest lucru dovedeste ca in sfarsit avem un concurs corect,sper sa nu mai castige toti mesagistii!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus