Noutati versiune 1.36

  • Autor subiect DeletedUser2041
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2041

Guest
vreau sa pun o intrbare foarte importanta, poate nu am fost atent si s-a pus deja ,oricum cum ramane cu misiunile?vor fi salvate pe lumea pe care migrez?
:boone: :Ph34r: :boone:

Migrezi cu tot ce ai.

Ce va fi migrat?

Caracterul tău cu toate statisticile, inventarul, îndemânările, profesia, reţetele, realizările, avatar şi setări premium.

Daca am puncte de indemanare si atribut pe care nu le-am pus inca se vor transfera si ele?

Normal ca iti raman si le vei putea pune.
 

DeletedUser

Guest
Da...nu sunt de acord.Se duce complet speranta unui jucator de a se ''remarca'' pe o anumita lume,noua.
 

DeletedUser

Guest
Mi se pare o prostie sa iti lasi orasul in urma , ar trebuii sa faceti ceva primarul sa poata muta si orasul pe lumea pe care migreaza...
 

DeletedUser2041

Guest
Da...nu sunt de acord.Se duce complet speranta unui jucator de a se ''remarca'' pe o anumita lume,noua.

Nu a spus nimeni ca se va putea migra pe orice lume, nu a zis nimeni ca se poate migra pe lumile noi.

Repet, este o optiune in joc, nu esti obligat sa migrezi, nici nu vei putea migra pe o lume unde poti strica echilibrul. Nu va migra fiecare unde vrea-vor fi anumite trasee, posibilitati.

Mi se pare o prostie sa iti lasi orasul in urma , ar trebuii sa faceti ceva primarul sa poata muta si orasul pe lumea pe care migreaza...

Nu se pot migra orasele si forturile, cel putin nu pe formatul actual de joc.
 

DeletedUser4014

Guest
cea mai idioata idee dintre toate! un update mai tampit nici ca se putea face!
vreti eliminarea lumilor "moarte",lumile mai vechi. pai daca nu vreti astfel de lumi,DE CE MAMA DRACU DESCHIDETI LUMI NOI PE BANDA? vreti ca jucatorii sa se stranga pe cateva lumi,pentru a le sterge pe celelalte,in special cele vechi,dar in schimb,aveti grija sa deschideti lumi noi... INNO nici macar nu stie ce vrea,adica... pe bune? introduce migrarea pentru restrangerea lumilor,dar in schimb,deschid altele noi!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
FAIL

ati stricat jocul cu migrarea voastra, voi stricati jocul din ce mai rau, sper sa aiba toate problemele din lume cand o sa incerce cei de la INNO sa bage acest uptade.

BRAVO INNO

SA VA SI EXPLIC DE CE NU IMI PLACE: pentru ca de ex. noi ne formam un oras, cu membri, si la acest uptade toti vor pleca....sau de ex ai un prieten care joaca pe aceeas lume ca tine si migreaza, ce faci te duci dupa el???????........si inca o chestie vor fi lumi care vor fi supra aglomerate, si lumi moarte cu cateva sute de jucatori, mie PERSONAL pi se pare o prostie migrarea

acum va las si pe voi sa ganditi ce porcarie va fi.

pana atunci va UREZ MULT SUCCES PE JOCUL ASTA CARE VA FI STRICAT IN CURAND........

Sincer sa fiu,jocul a fost stricat de mult.Parerea mea...


Asa,OT:Spre exemplu,in cel mai rau caz,toti se muta de pe lumea 2 pe oricare alta lume sa zicem,eu raman alaturi de cateva sute(zeci) de jucatori,si nu ma mut.Ramanem pe lumea 2 378 jucatori.Ce se va intampla cu noi?Ne vor fi sterse conturile?Vor fi mutate pe oricare alta lume?
 

DeletedUser

Guest
stiti ce ar mai trebui bagat?un loc in oras unde poti sa iti bagi itm,bani,obligatiunile,pepitele,ca sa poti sa il iei cu contul de pe lumea de pe care ai venit
de ex poate am nevoie de harmonica,ii am pe florida dar nu si pe colorado,daca vreau sa ma mut pe florida,ar trebui sa-mi sterg contul unde am harmonica si nu mi-ar conveni,nu mai bine ii bag undeva si ii iau dupa?Ca un seif,cu cod etc
nu?
 

DeletedUser

Guest
E un fel de n-ar mai fi . Astept sa se deschida lumea 15 si migrez acolo cu un cont de 120 :D .
 

DeletedUser

Guest
O singura opinie!!!

Iulianp ma adresez la tine si daca vei avea putin timp vb cu administratoriii. tot ce sa discutat pina acum sunt vb in vint care nu prea au sens.
una nu-mi place ar fi bine ca sa nu poata migra nimeni de pe lumile unde poti cumpara indeminari cu pepite pe lumile unde nu e posibil, nu-mi place deloc opitiunia cu cumpararea indeminarilor. te rog astept raspuns.<3W
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
joc sricat,eu imi dau delete cand apare asta

vai de inno..mai lipsea sa puna aceasta migrare cu pepite si chiar ca era praf
 

DeletedUser

Guest
pot spune "game over" cu acest update.
nu stiu ce sa mai faca astia de la inno astfel incat sa strice farmecul jocului.
 

DeletedUser

Guest
salut

adica un caracter de lvl 120 se poate muta pe o noua lume ? atunci dc mai sunt lvl?
 

DeletedUser

Guest
Propun ca Toate lumile sub 3000 jucatori sa fie transferati pe lumile in care nu au cont de ex:Lumea 6 2647 utilizatori activi fiecare din acesti jucatori sa isi faca lista cum pleaca spre ex eu contu de pe 6 vreau sa il bag pe el dorado sau arizona sau chiar lumea 3 ar meerge sa fie lumile asa mai putine si mai active unele deja sunt moarte@!!!!
 

DeletedUser2948

Guest
adica un caracter de lvl 120 se poate muta pe o noua lume ? atunci dc mai sunt lvl?

Tu ai citit macar pagina cu anuntul? Sau esti chiar asa de tembel si nu intelegi ceva foarte bine explicat in LIMBA ROMANA.

Comunity-managerul(in cazul nostru j3f) face rutele de migrare, adica pe ce lumi te poti muta.
 

DeletedUser

Guest
intrebare

o intrebare am si eu ..

Scopul acestei idei este sa fie sterse lumile goale fara oameni....dar este practic imposibil sa faci o lume sa fie goala....si un om daca ramane si se opune sa se mute ,nu se poate face nimic...deci cum vor fi sterse lumile vechi, ,,goale".

Asta e singurul lucru care ma nedumireste :-??
 

DeletedUser22762

Guest
nu vor fi sterse lumile vechi ei vor sa intre jucatorii din lumile mai pustii pe celelalte .
si e o idee foarte buna spre ex pentru mine .
io am cont pe L8 si e cam pustie lumea si vreau sa ma mut pe alta.
super ideeaa. bravo inno games!!!
 

DeletedUser

Guest
Stati calmi,va asigur ca scumpii nostri admini nu vor lasa migrarile avantajoase posibile.Nu pot garanta,da' eu sunt sigur ca nu vei putea sa te muti pe lumi noi sau pe lumi cu diferite avantaje fata de alte lumi.Cum a zis si kod,adminii fac rutele,le vor face sa fie cat mai dezavantajoase sau cat mai normale,adica fara a se simti diferente mari.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22837

Guest
Am o intrebare:daca raman cateva sute de jucatori pe o lume,ce se va intampla cu aceea?Daca se va sterge o lume,ce se va intampla cu jucatorii care au ramas?
 

DeletedUser

Guest
e perfect.. pe langa ca multi dintre prietenii mei s-au lasat de o lume anume, acuma cei ce au ramas or sa migreze.. bine ca nu se face migrare pe serverele beta sau ale altor tari :nesigur:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus