Noutati versiune 1.36

  • Autor subiect DeletedUser2041
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser20902

Guest
e o idee neinspirata,da tousi poate va creste interesul pe alte lumi.dar strica jokul mult.unele lumi vor fi populate altele nu.
 

DeletedUser14369

Guest
....

e o idee neinspirata,da tousi poate va creste interesul pe alte lumi.dar strica jokul mult.unele lumi vor fi populate altele nu.

Asta era si ideea,daca citeai cu atentie....Lumile nepopulate se vor inchide caci un server nu se tine cu doua lalele,iar daca nu mai este activitate mai bine se muta toti intr-o alta lume si acea lume va fi inchisa!!!
 

DeletedUser16199

Guest
se va incuraja bisnita :)
daca ai cont pe L1 si L2 si cu contul de pe L1 vrei sa migrezi pe L2, majoritatea vor da itemele imprumut la prieteni inainte sa stearga contul de pe L2 si cand vor veni cu caracterul de pe L1 isi vor lua itemele inapoi :)
si asa apare si inflatia:)
cred ca e o mare aberatie toata treaba asta cu noul update. sa vedeti atunci bug-uri :)
 

DeletedUser

Guest
mda .... nu imi place idea
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5540

Guest
e naspa ca e posibil doar o data. ar trebui sa poata fi reactivata cu pepite sau oup... cu 2k oup spre exemplu.
 

DeletedUser

Guest
ceva bun pentru lumile de joc care nu mai au jucatori daca un jucator sar plictisi din cauza luptelor de fort nechilibrate ar putea pleca .

intrebare mea ce se va intampla cu lumile care vor ajunge sub 1000 de jucatori ?
 

DeletedUser

Guest
Cel mai probabil,o sa fie si migrati facute "cu forta" de catre admini pentru a putea sterge unele servere(lumi)
 

DeletedUser

Guest
e foarte interesant si sant de acord cu aceasta idee. sper ca o data cu migrarea vor aparea si alte noutati gen marire numarului de level-uri peste level 120 astfel incat la cel mai mare level sa se gaseasca un singur jucator care sa fie numit rege al westului si care sa poata fi detronat in urma unui nr de dueluri pierdute consecutiv cu un singur jucator. in felul acesta jocul va fi mai pasionant
 

DeletedUser

Guest
am si eu o intrebare...

de ex ma mut pe o alta lume....inemanaril/atributele si lvl raman...
dar atributele/indemanarile pot sa le bag iar cum vreau?...adica se reseteazsa la 0 si le distribui eu cum vreau iar?:whistle:
 

DeletedUser2041

Guest
am si eu o intrebare...

de ex ma mut pe o alta lume....inemanaril/atributele si lvl raman...
dar atributele/indemanarile pot sa le bag iar cum vreau?...adica se reseteazsa la 0 si le distribui eu cum vreau iar?:whistle:

Nu se reseteaza, te muti cu ceea ce ai.
 

DeletedUser

Guest
e destul de mijto,alte imbunatatiri aveti?in ritmul asta trb sa gasesc alte calculatoare pentru munci :)) (cum e tw pro sau cloak nu PC)
stiti ce ar mai trebui bagat?un loc in oras unde poti sa iti bagi itm,bani,obligatiunile,pepitele,ca sa poti sa il iei cu contul de pe lumea de pe care ai venit
de ex poate am nevoie de harmonica,ii am pe florida dar nu si pe colorado,daca vreau sa ma mut pe florida,ar trebui sa-mi sterg contul unde am harmonica si nu mi-ar conveni,nu mai bine ii bag undeva si ii iau dupa?Ca un seif,cu cod etc
 

DeletedUser9742

Guest
FAIL

ati stricat jocul cu migrarea voastra, voi stricati jocul din ce mai rau, sper sa aiba toate problemele din lume cand o sa incerce cei de la INNO sa bage acest uptade.

BRAVO INNO

SA VA SI EXPLIC DE CE NU IMI PLACE: pentru ca de ex. noi ne formam un oras, cu membri, si la acest uptade toti vor pleca....sau de ex ai un prieten care joaca pe aceeas lume ca tine si migreaza, ce faci te duci dupa el???????........si inca o chestie vor fi lumi care vor fi supra aglomerate, si lumi moarte cu cateva sute de jucatori, mie PERSONAL pi se pare o prostie migrarea

acum va las si pe voi sa ganditi ce porcarie va fi.

pana atunci va UREZ MULT SUCCES PE JOCUL ASTA CARE VA FI STRICAT IN CURAND........
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser21046

Guest
Ganditi-va logic..au incercat sa faca mai real jocul..!
In realitate daca nu-ti palce orasul poti pleca in altul mai evoluat,unde ai mai multe locuri de munca,etc

Gandeste tu logic , in viata reala iti poti schimba orasul , asa si in joc , dar daca in realitate nu iti place cum arati de exemplu nu poti sa schimbi lumea. [ EXEMPLUL E FIX CEEA CE SE INTAMPLA ACUM ]
 

DeletedUser22864

Guest
Sincer sa fiu mie nu mi se pare un update prea bun...adica e mai mult o prostie...dc sa eliminam lumile vechi cand unii s-au chinuit foarte mult fara bani ca altii sa faca lv 120..acuma eu nu sunt in stare sa modific deciza dar nu mi se pare o idee buna... :hmf:
 

DeletedUser

Guest
Daca am puncte de indemanare si atribut pe care nu le-am pus inca se vor transfera si ele? Oricum o idee destul de interesanta dar ar trebui sa se permita sa migrezi de mai multe ori si sa ai posiblitatea sa te intorci pe lumea originala. De exemplu sa ai voie o singura migratie pe luna sau la un anumit interval mai mare de timp ca sa nu ne transformam in niste nomazi :)
 

DeletedUser

Guest
migrare

vreau sa pun o intrbare foarte importanta, poate nu am fost atent si s-a pus deja ,oricum cum ramane cu misiunile?vor fi salvate pe lumea pe care migrez?
:boone: :Ph34r: :boone:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus