Noutati versiune 1.36

  • Autor subiect DeletedUser2041
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13088

Guest
deci o singura data poti face migrarea?
dar in ce sens o singura data? o singura data cu un caracter sau o singura data cu contul?
intrun fel e cam nasol adik orice player de pe l1 cu lvl 120 se transfera pe georgia de ex si e pe 1. dar in acelasi timp misto nu mai stai pe lumi pustii cu lvl 120 pusca si pepite investite
 

DeletedUser5629

Guest
deci o singura data poti face migrarea?
dar in ce sens o singura data? o singura data cu un caracter sau o singura data cu contul?
intrun fel e cam nasol adik orice player de pe l1 cu lvl 120 se transfera pe georgia de ex si e pe 1. dar in acelasi timp misto nu mai stai pe lumi pustii cu lvl 120 pusca si pepite investite

Nu poti trimite un cont nivel 120 unde nu exista alte persoane cu acest nivel
 

DeletedUser2041

Guest
deci o singura data poti face migrarea?
dar in ce sens o singura data? o singura data cu un caracter sau o singura data cu contul?
intrun fel e cam nasol adik orice player de pe l1 cu lvl 120 se transfera pe georgia de ex si e pe 1. dar in acelasi timp misto nu mai stai pe lumi pustii cu lvl 120 pusca si pepite investite

Nu se va putea transfera nimeni de pe lumea 1 pe Georgia, mai ales cu lvl 120.
Am mai spus asta de 3-4 ori.
 

DeletedUser12588

Guest
pai normal ca pe lumile cele noi nu poti migra pt ca tu mergi acolo cu level 120 si ceilalti vor avea lv 1 :|...deci poate vom pute migra pe lumile noi care apar atunci cand ajung vreo 10-100 jucatori la lv 120 <3W<3W<3W

Asa ar fi mai corect !!!
 

DeletedUser2041

Guest
De pe lumea 2 cu nivel 113 putem transfera pe georgia?

pai normal ca pe lumile cele noi nu poti migra pt ca tu mergi acolo cu level 120 si ceilalti vor avea lv 1 :|...deci poate vom pute migra pe lumile noi care apar atunci cand ajung vreo 10-100 jucatori la lv 120 <3W<3W<3W

Asa ar fi mai corect !!!

Vor exista trasee predefinite pentru migrare, asta nu inseamna ca se va putea migra de pe toate lumile. Veti vedea la momentul respectiv.
 

DeletedUser

Guest
migrare

e trist dak te lasa 1 singura data pe caracter sa te muti
daca cineva are un caracter pe 7 si unul pe 8 si ar vrea sa le schimbe intre ele (fara sa piarda nici unul dintre ele) este un lucru chiar nasol. Ca sa poti muta de ex pe ala dp 7 pe 8 trb sa-l muti pe ala de pe 8 pe alta lume dupa il muti pe ala de pe 7 si daca ai vrea sa-l muti pe ala care era pe 8 pe 7 nu mai poti. Asta ar fi un lucru chiar nasol.

In rest merita. :shoot:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Cred ca de cand s-a deschis topicul,s-au pus maxim 4 intrebari diferite..
Cel mai firesc ar fi sa combine lumile vechi(1-8) si pe cele noi(9-15)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Cred ca de cand s-a deschis topicul,s-au pus maxim 4 intrebari diferite..
Cel mai firesc ar fi sa combine lumile vechi(1-8) si pe cele noi(9-15)

Ar fi buna chestia asta (da macar sa ti se dea voie sa muti caracterul macar de 2 ori ca sa nu zic 3)
 

DeletedUser12909

Guest
Cred ca de cand s-a deschis topicul,s-au pus maxim 4 intrebari diferite..
Cel mai firesc ar fi sa combine lumile vechi(1-8) si pe cele noi(9-15)

asta e si dea sa se scape de lumile vechi ducandu-se jucatori pe lumile noi.
 

DeletedUser13011

Guest
e trist dak te lasa 1 singura data pe caracter sa te muti
daca cineva are un caracter pe 7 si unul pe 8 si ar vrea sa le schimbe intre ele (fara sa piarda nici unul dintre ele) este un lucru chiar nasol. Ca sa poti muta de ex pe ala dp 7 pe 8 trb sa-l muti pe ala de pe 8 pe alta lume dupa il muti pe ala de pe 7 si daca ai vrea sa-l muti pe ala care era pe 8 pe 7 nu mai poti. Asta ar fi un lucru chiar nasol.

In rest merita. :shoot:


A zis iulian ca vei putea migra 1 singura data caracterul deci daca joci pe 8 si il muti pe 7 caracterul de pe 7 il poti migra pe 8.

Sper ca ai inteles:d:d
 

DeletedUser22409

Guest
Ma, daca nu le-ar fi placut playerilor lumile vechi, n-ar fi jucat pe ele, nu sunt prea plictisitoare, cei ce nu vor sa joace pe lumile vechi, nu sunt obligati sa ramana acolo, nu cred ca-i obligatorie o migrare, daca vrei sa joci pe o lume noua, fa-ti cont nou si daca stii bine sa joci, cresti foarte rpd, fara ajutorul migrarii.
 

DeletedUser2041

Guest
Ma, daca nu le-ar fi placut playerilor lumile vechi, n-ar fi jucat pe ele, nu sunt prea plictisitoare, cei ce nu vor sa joace pe lumile vechi, nu sunt obligati sa ramana acolo, nu cred ca-i obligatorie o migrare, daca vrei sa joci pe o lume noua, fa-ti cont nou si daca stii bine sa joci, cresti foarte rpd, fara ajutorul migrarii.

Nu esti obligat dar ai posibilitatea de a migra contul. Un avantaj in plus nu cred ca strica.
 

DeletedUser

Guest
OFF:

Nu am stat sa citesc toate raspunsurile jucatorilor, dar din cateva raspunsuri am observat ca multi sustin cu voce tare ca "voi stricati jocul din ce in ce mai mult", referindu-se la team-ul romanesc.

Oameni buni, aceste update-uri vin cu idei date de jucatorii de pe mai multe comunitati the-west (nemti, francezi, spanioli, britanici, romani etc). Administratorii de pe comunitatile respective au datoria de a trimite ideile acceptate de oamenii de pe comunitatea X cumva celor de la INNO. Cei de la INNO le analizeaza si aleg cele mai bune idei pentru joc.

Team-ul de pe o comunitate NU ARE NICIO VINA in toata afacerea asta! Nu ii mai invinovatiti pe ei.
Inca o dovada de imaturitate. Inca o dovada ca pe comunitatea .ro 80% sunt copii sub 16 ani care vor sa fie ca ei.

ON:

Ideea este foarte interesanta. Eu joc pe L4, nu am treaba cu aliantele ce domina lumea (Friends si The Old Lords), deci nu particip la forturi. De dueluri m-am plictisit si vreau sa incerc altceva, pe alta lume, dar cu acelasi caracter. Pacat ca, din informatia staff-ului, doar o singura data se poate migra pe alta lume. Acesta mi se pare singurul dezavantaj al acestei idei.
In fine, astept cu nerabdare update-ul, sa vad cum se misca lucrurile pe la mine prin zona :)


Pentru cei frustrati in legatura cu mesajul meu OFF: daca nu va convine, lasati-va de joc. Cititi T&C inainte sa va inscrieti pe o comunitate, sa stiti ce ar trebui sa faceti si ce nu ar trebui sa faceti.
 

DeletedUser

Guest
Buna seara.
As fi dorit sa intreb daca pot migra de pe contul cu nickname-ul X lumea a pe contul cu nickname-ul Y lumea b.
Deci..? :confused:

Edit:
Daca am 3 nickname-uri pot migra pe fiecare cont o singura data, right?
Deci de pe contul X lumea a migrez pe lumea b, de pe contul Y migrez de pe lumea c pe lumea D s.a.m.d
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16199

Guest
Sunt lucruri care se pot verifica si sanctiona.


de ce sa se sanctioneze ? ca e perfect legal.
daca vin cu un caracter de pe o alta lume pe lumea X spre exemplu, trebuie intai sa-mi sterg contul. asa ca nu ma obliga nimeni sa-mi sterg contul cu iteme si bani pe el pana migrez cu celalalt cont.
poate eu vreau sa vand tot ce am in cont si sa donez banii altui jucator.
ar fi bine sa vorbiti doar in cunostinta de cauza ,nu sa amenintati ca vor fi sanctiuni ptr anumite actiuni legale din joc
 

DeletedUser9442

Guest
Eu sunt de acord cu updateurile si noutatile dar nu inteleg de ce sa se inchida lumile vechi? Sunt foarte multi jucatori vechi care au pe toate lumile caractere... de exemplu eu joc de 3 ani de zile si am ajuns pe primele 5 lumi la nivel 120 iar pe urmatoarele nu departe si am investit foarte mult timp iar in cazul unora si bani in fiecare lume in parte...
Daca nu se castiga suficient deja e problema? Mi se pare ca acesta nu mai este un joc ci o masinarie de facut bani.
Parerea mea e ca din zecile de mii de euro care se incaseaza lunar de pe ultimele lumi deschise se poate tine un server amarat si pentru lumile mai vechi care nu sunt la fel de populate si care nu aduc acelasi profit de bani incat sa multumeasca intregul staff...
Acestea fiind spuse sper sa luati in considerare mesajul meu pentru jucatorii si lumile mai vechi inainte de a se lua o decizie care va fi regretata mai tarziu...
<3W
 

DeletedUser

Guest
Am o intrebare dar nu tine de migrare!
La update va mai fi acea misiune de la Waupee care iti reseteaza indemanarile?

:indian::indian::indian:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus