The West 2.0

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Ce prosti sunt copiii din ziua de azi.

Nu-mi cer scuze pentru off.
 

DeletedUser593

Guest
Se poate migra de pe o lume cu toate optiunile premium (Ma refer la special de pe lumile de pe care se pot cumpara atribute) pe una cu optiuni premium limitate?
Imi e lene sa caut :ras:
 

DeletedUser

Guest
Nu stiu daca s-a mai intrebat in topic.... (25 pagini e mult de citit)

Ce se intampla cu ofertele de la piata?

Sau obiectele de la piata ?
 

DeletedUser23483

Guest
Nu vei putea migra daca ai obiecte in piata,sau licitatii in curs.
 

DeletedUser

Guest
pai, daca zice clar ca ne migreaza automat? Daca se sterg orasele, de la 10 000 la 2300

aaa si inca ceva...

Cat timp o sa fie serverele picate?

Cat de greu o sa se incarce jocul dupa update??? (Banuiesc ca ne umple de flash player, ne baga cine stie ce porcarii care ingreuneaza jocul, sau care sacadeaza )
 

DeletedUser22864

Guest
.......

:confused: Parerea mea este ca The Westul nu va mai fi ce a fost..mie mi-a placut ff mult asa cum a fost..si cred ca la ceasta noua versiune vor intra acele noi arme ..noi haine..si altele care le pot face doar cu ajutorul pepitelor...care sa fim sinceri nu sunt pt toata lumea de rand....deja m-am chinuit asa mult cand au inceput cu pantalonii su curele acuma si harta noua??!:mad: ...orcum am incredere in voi si sper sa faceti ceva bun ceva care sa ma faca sa joc in continuare...:sad:
 

DeletedUser

Guest
nush dar eu din cate inteleg nu doar orasele si forturile trebuie reconstruite ci si conturile...asa e?trb sa o luam de la capat cu lv?
 

DeletedUser

Guest
Se poate migra de pe o lume cu toate optiunile premium (Ma refer la special de pe lumile de pe care se pot cumpara atribute) pe una cu optiuni premium limitate?
Imi e lene sa caut :ras:

Sper sa nu :huh: , tocmai din acest motiv am renuntat la 2 lumi pe care jucam si m-am refugiat pe una unde nu se pot cumpara indemanari pe bani, si nu sunt singurul
 

DeletedUser2041

Guest
nush dar eu din cate inteleg nu doar orasele si forturile trebuie reconstruite ci si conturile...asa e?trb sa o luam de la capat cu lv?

Nu se sterg conturile, doar forturile si o parte din orasele de la coada clasamentului.

pai, daca zice clar ca ne migreaza automat? Daca se sterg orasele, de la 10 000 la 2300

aaa si inca ceva...

Cat timp o sa fie serverele picate?

Cat de greu o sa se incarce jocul dupa update??? (Banuiesc ca ne umple de flash player, ne baga cine stie ce porcarii care ingreuneaza jocul, sau care sacadeaza )

Nu merge deloc greu, se incarca destul de bine.
 

DeletedUser22031

Guest
Salut,

:boone: Orasul meu e TOP 39 pe o lume..... si cum se va migra singur ??? , si cu playerii/prietenii/primari si restul consilierilor ???
 

DeletedUser2041

Guest
Salut,

:boone: Orasul meu e TOP 39 pe o lume..... si cum se va migra singur ??? , si cu playerii/prietenii/primari si restul consilierilor ???

Orasul va ramane asa cum este acum doar pozitia pe harta va fi alta. In curand se va implementa un update, acesta va selecta cele 1500 de orase care vor migra si va permite primarilor sa isi aleaga o pozitie pentru oras pe noua harta.
 

DeletedUser22031

Guest
Orasul va ramane asa cum este acum doar pozitia pe harta va fi alta. In curand se va implementa un update, acesta va selecta cele 1500 de orase care vor migra si va permite primarilor sa isi aleaga o pozitie pentru oras pe noua harta.

faza e ca n-am inteles ...

Doar eu migrez sau si ceilalti primari ... consilieri ... si si orasul ??? cu aceleasi puncte ....

Pe alta lumea se migreazza sau pe alt sector de pe harta???

Parca a-ti zis ca de pe o lume pe alta .. si doar 1 data/player ...
 

DeletedUser2041

Guest
faza e ca n-am inteles ...

Doar eu migrez sau si ceilalti primari ... consilieri ... si si orasul ??? cu aceleasi puncte ....

Pe alta lumea se migreazza sau pe alt sector de pe harta???

Parca a-ti zis ca de pe o lume pe alta .. si doar 1 data/player ...

Faci confuzie intre migrarea pe alta lume si migrarea orasului pe noua harta. Eu vorbesc aici de migrarea orasului pe harta noua in v.2.0. Citeste cu atentie anuntul este explicat totul acolo.
 

DeletedUser7940

Guest
Cateva nelamuriri cu privire la west 2.0 :

- Ce se va intampla cu banii/produsele din forturile anterioare versiunii ?
- Se va migra integral si tot ce tine de partea administrativa a orasului/aliantei (gen : invitatii oras/alianta, log oras/alianta, bani in banca orasului) ?
- Partea cu rezervarea pozitionarii orasului va fi de genul "primul click loc rezervat" (in cazul acesta de ce ne-am chinuit sa tinem orasul sus in clasamentul anterior versiunii) ?
- Forturile vor necesita aceleasi produse/bani pt a fi recontruite ?
 

DeletedUser12909

Guest
faza e ca n-am inteles ...

Doar eu migrez sau si ceilalti primari ... consilieri ... si si orasul ??? cu aceleasi puncte ....

Pe alta lumea se migreazza sau pe alt sector de pe harta???

Parca a-ti zis ca de pe o lume pe alta .. si doar 1 data/player ...

nu migreaza nimeni, cand se baga v2.0 primari vor alege un nou loc pentru asi pune orasul(pe aceeasi lume), doar forturile vor trebui reconstruite.

Ideea care e:
In acest topic vorbesc despre faptul ca se va schimba locatia orasului din care faci parte dar si despre trebea cu migrarea intre lumi care nu are treba cu v2.0, problema e ca in ambele cazuri apare termenul migrare care te induce in eroare, normal ar fi ca despre migrarea intre lumi sa se vorbeasca in alta parte nu aici.


Cateva nelamuriri cu privire la west 2.0 :

- Ce se va intampla cu banii/produsele din forturile anterioare versiunii ?
- Se va migra integral si tot ce tine de partea administrativa a orasului/aliantei (gen : invitatii oras/alianta, log oras/alianta, bani in banca orasului) ?
- Partea cu rezervarea pozitionarii orasului va fi de genul "primul click loc rezervat" (in cazul acesta de ce ne-am chinuit sa tinem orasul sus in clasamentul anterior versiunii) ?
- Forturile vor necesita aceleasi produse/bani pt a fi recontruite ?

-probabil nu vor mai fi
-bineinteles, doar ii muta locatia
-ce treaba are clasamentul cu locatia? primele 500 orase vor migra sigur adica scapa de riscul de a fi sters
-evident
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus