Greșeli în text

DeletedUser

Guest
876bbb356e.jpg


A murit*
 

DeletedUser14746

Guest
Un viţel te loveşte cu coarnele.
Pierzi 253 puncte de viaţă

Acesta "ranire" o primesti la munca "Cowboy"
Intrebarea mea : Vitelul are coarne?
Teoretic,vita cand are coarne este ori TAUR ori VACA...NU?
Parerea mea e ca vitelul nu are coarne :D
 

DeletedUser16010

Guest
Un viţel te loveşte cu coarnele.
Pierzi 253 puncte de viaţă

Acesta "ranire" o primesti la munca "Cowboy"
Intrebarea mea : Vitelul are coarne?
Teoretic,vita cand are coarne este ori TAUR ori VACA...NU?
Parerea mea e ca vitelul nu are coarne :D

Are coarne, dar sunt mici :))
 

DeletedUser25625

Guest
Barmanul Henry Walker
Pentru a-l elimina pe Ben Higgs îți voi da ceva ce îți va fi la îndemână in West: o hartă ce arată toate muncile, produsele și locațiile. Uită-te cbine la ea!
 

DeletedUser25625

Guest
Renunță. Cei din Sioux nu își mărită fiicele doar dacă pețitorul a participat cu succes în multe raiduri călare. Sunt luptător, nu hoț. Lakota nu fură!

Îi povestești lui Chantal marele plan. Vei lua caii astfel încât Chatan să îi poată "fura" de la tine. După nuntă pur și simplu îi vei returna și toată lumea va fi fericită! Bine, toți înafară de tatăl dar odată nunta terminată nu mai are ce spune. Chatan nu este sigur dar acceptă.
Vizitezi ferma unui prieten și îi dai o mână de ajutor pentru a putea discuta problema
 

DeletedUser

Guest
Şeriful John Fitzburn
Tu ești noul erou al fermierilor locali. Simmons m-a rugat să îți acești pantofi drept răsplată pentru efortul depus. Îți vor oferi un punct de atribut în plus la puterea ta, ceea ce înseamnă că toate îndemânările tale ce au legătură cu puterea primesc un bonus.
Necesar:
- Sârmă ghimpată 1/1
Ai primit următoarele recompense:

Acesta este textul de final de la setul de misiuni ''Cireada de vite'' care apare la serif.
 

DeletedUser26079

Guest
Seriful John Fitzburn
Misiunea: Atacul de pe pod (Banda Dalton)

....După aceea va fi floare la ureche să punem mâna pe ei sau cu ce a mai rămas din ei.I-o din loc acum! Ne întâlnim la gară. Şi nu uita să-ţi iei un bilet de tren.

Corect era probabil "Ia-o din loc...."
 

DeletedUser26079

Guest
Seriful John Fitzburn
Misiunea: Urmarind poteca (Jos cu Fortul Mencer)

Calvin..Îmi e cunoscut acest nume, este cunoscut în indutrie, politică și chiar la poliție.
 

DeletedUser26079

Guest
Misiune: Viața la fermă (Jos cu Fortul Mencer)
Bonnie: Nu a putut accept că nimeni nu îl crede.

Misiune: Remediul universal a lui Nigel (Jos cu Fortul Mencer)
Nigel dealerul de arme: Mă ajuți să îmi fac reputașie și te voi ajuta la fort.

Misiune: Asalt asupra fortului Mencer (Jos cu Fortul Mencer)
Sunteți gata pe poziții. Te uiți la cum diligența fală se îndreaptă
spre fort.
 

DeletedUser14746

Guest
Am observat niste erori in text atunci cand jucatorii se alatura orasului cu ajutorul avizierului !

http://prntscr.com/6mpxai
"Orasul Xpos s-a alaturat"
Trebuia sa apara "Xpos s-a alaturat orasului"

http://prntscr.com/6mpy3b
Aici apare poza cu raportul,raportul deschis fiind corect tradus!


Problema este cand deschid "rapoarte" si vad raportul nedeschis,acolo e problema de text,se poate vedea mai sus :D
 

DeletedUser20819

Guest
imgout.php


Alea cu negru sunt numele orasului si jucatorilor.

N-ar trebui sa arate cum trebuie? :D am vazut o multime de buguri de cand s-a bagat upgrade-ul. Am patit ca nu se mai incarcau impartitorii de misiuni, henry, bunicul lui waupee, etc. , cand apas la munca sa-mi dea cele mai bune haine se blocheaza mereu...
 

DeletedUser14746

Guest
la munca sa-ti dea cele mai bune haine se bloca si inainte...si la fel si acum,daca ai rabdare 5-10 secunde se incarca...probabil din cauza prea multor haine "calculele" se fac mai greu :)
 

DeletedUser2041

Guest
Am observat niste erori in text atunci cand jucatorii se alatura orasului cu ajutorul avizierului !

http://prntscr.com/6mpxai
"Orasul Xpos s-a alaturat"
Trebuia sa apara "Xpos s-a alaturat orasului"

http://prntscr.com/6mpy3b
Aici apare poza cu raportul,raportul deschis fiind corect tradus!


Problema este cand deschid "rapoarte" si vad raportul nedeschis,acolo e problema de text,se poate vedea mai sus :D

imgout.php


Alea cu negru sunt numele orasului si jucatorilor.

N-ar trebui sa arate cum trebuie? :D am vazut o multime de buguri de cand s-a bagat upgrade-ul. Am patit ca nu se mai incarcau impartitorii de misiuni, henry, bunicul lui waupee, etc. , cand apas la munca sa-mi dea cele mai bune haine se blocheaza mereu...

Nu sunt erori de traducere, problema este din alta parte.
 

DeletedUser16010

Guest
la munca sa-ti dea cele mai bune haine se bloca si inainte...si la fel si acum,daca ai rabdare 5-10 secunde se incarca...probabil din cauza prea multor haine "calculele" se fac mai greu :)

mie numa pe hawaii imi face asta, pe ro19 nu am probleme :D
 

DeletedUser2041

Guest
Nu conteaza, tot greseala e, si avand in vedere ca nu e niciun topic de bug-uri sau de-astea m-am gandit sa pun aici.

Ce, nu va convine ? Nu voi vreti sa raportam erorile, bug-urile, greselile in text?

Am scris eu undeva ca nu imi convine?
 

DeletedUser20819

Guest
la munca sa-ti dea cele mai bune haine se bloca si inainte...si la fel si acum,daca ai rabdare 5-10 secunde se incarca...probabil din cauza prea multor haine "calculele" se fac mai greu :)

Eu cand dau odata, imi arata eroare de la script cu optiunile, Continue, Debug Script sau Stop Script, si indiferent de ce dau tot continua sa se blocheze.

Nu sunt erori de traducere, problema este din alta parte.

Nu conteaza, tot greseala e, si avand in vedere ca nu e niciun topic de bug-uri sau de-astea m-am gandit sa pun aici.

Ce, nu va convine ? Nu voi vreti sa raportam erorile, bug-urile, greselile in text?
 
Sus