Greșeli în text

DeletedUser

Guest
La recompensele de la tombola scrie "Carpa lui Cullen Baker" iar setul din care face parte este "Black Bart".
 

DeletedUser

Guest
Dap,trebuia sa fier Carpa lui Black Bart si nu Carpa lui Cullen Baker :up:
 

DeletedUser10117

Guest
La activarea CP

la salariu si automatizare mai mare daca dau la 50 pepite(14 zile) imi arata ca va fi valabil pana pe 30.06.2014,iar noi deja suntem in 4.07.2014....daca il activez imi calculeaza normal sau risc sa nu imi dea nimic

La bonus caracter imi arata tot la 50 pepite adica 14 zile cica e valabil pana pe 9.07.2014 iar noi suntem in 4 asta inseamna 5 zile...e greseala sau nu e ceva in regula


La energie arata 2.07.2014 si cum a m spus suntem in 4.07

Se intampla la toate grupele de zile,14 zile,90,365

Ma lamureste un admin ce se intampa...daca achizitionez pt 14 zile imi calculeaza normal..sau nu primesc nimic in timp ce imi zice ca dureaza pana pe 30.06.2014 ..deci e ceva iesit din comun
 

DeletedUser

Guest
Capture.png
 

DeletedUser

Guest


În loc de "îşi" ar trebui să fie "îţi", iar la "de ce" trebuie să fie numai "ce" acolo, "îţi poţi da seama ce a urmat"...

De asemenea, am postat acest aspect de 2 ori în acest topic şi văd că încă nu s-a rezolvat nimic legat de asta:itemele setului de Paşte, ori le articulaţi pe TOATE ori pe niciunul.Momentan avem aşa:

1.Pălăria de Paşte-articulat
2.Eşarfa de Paşte-articulat
3.Haina de Paşte-articulat
4.Curea de Paşte-nearticulat
5.Pantaloni de Paşte-nearticulat
6.Cizme de Paşte-nearticulat
7.Revolver de Paşte-nearticulat
8.Toporul de Paşte-articulat
9.Puşcă de Paşte-nearticulat
10.Cal de Paşte-nearticulat
11.Ou de Paşte-nearticulat

Având în vedere că la celelalte seturi toate itemele sunt articulate aşa ar trebui să se facă şi cu acest set:Cureaua,Pantalonii,Cizmele,Revolverul,Puşca,Oul şi Calul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25625

Guest
Maria Roalstad,
A, ai o surpriză pentru mine? M-ai făcut curios...
cred ca trebuie curioasă
 
Sus