15 ani, 15 intrebari

clapudiu

Struggler
Membru personal
Care este nivelul maxim pe care trebuie să-l atingă un jucător pentru a construi un oraș?


Nu minim ?
 

Emeer

Gunman
Care este nivelul maxim pe care trebuie să-l atingă un jucător pentru a construi un oraș?

Maxim dacă luăm în considerare lvl-ul de început 1.
Eu așa am înțeles.
 

xD3MEnTu

Trapper
Era bine daca concursul se termina putin mai devreme incat unu din noi sa aibe ceva pepite sa poate sa isi cumpere una din calariile premiu
 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Concursul asta e facut cu ocazia aniversarii a 15 ani de The West, nu putea fi facut mai devreme.
 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Sper ca la intrebarile 4, 12 si 14 sa fie valabile raspunsuri diferite, pentru ca sunt ambigue, iar formularea intrebarii 4 lasa de dorit. Ce vrea sa insemne cuvantul "caracter" folosit de tine? Eu presimt ca e calchiere eronata a cuvantului "character" din engleza. Nici macar clasa de caracter, doar caracter. Sper ca ati luat in considerare sensul cavantului "disponibil" si nu va refereati la totalitatea claselor de "caracter" existente in joc, caz in care formularea trebuia sa fie complet diferita. De-abia astept sa se publice raspunsurile corecte sa imi pot termina rant-ul.
 
Ultima editare:
Sper ca la intrebarile 4, 12 si 14 sa fie valabile raspunsuri diferite, pentru ca sunt ambigue, iar formularea intrebarii 4 lasa de dorit. Ce vrea sa insemne cuvantul "caracter" folosit de tine? Eu presimt ca e calchiere eronata a cuvantului "character" din engleza. Nici macar clasa de caracter, doar caracter. Sper ca ati luat in considerare sensul cavantului "disponibil" si nu va refereati la totalitatea claselor de "caracter" existente in joc, caz in care formularea trebuia sa fie complet diferita. De-abia astept sa se publice raspunsurile corecte sa imi pot termina rant-ul.
caracter ca și clasă, cu siguranță la asta s-a referit. Cât despre întrebări ai dreptate, unele par destul de interpretabile în mai multe feluri, dar la caracter este oarecum logic, că doar nu te întreba referindu-se la:
- Mie îmi place să bag dueluri,
- Mie îmi plac forturile,
- Mie să muncesc la secunde sau la oraș,
- Mie îmi plac itemele și ador să le descopăr la diverse munci.
 
Sus