Amanet

DeletedUser

Guest
pro

speram ca 1 admin va decide si va face ceva in privinta asta<3W
 

DeletedUser

Guest
un admin ceva isi mai zice parerea??? sunt vreo 5 pagini de PRO:D...cam care este verdictul final???
 

DeletedUser

Guest
Un admin nu vine să zică dacă se va pune în aplicare aceasta propunere?Sunt 5 pagini de PRO
 

DeletedUser

Guest
..CONTRA..

Fiecare trebuie sa isi faca rost de bani pentru un viitor cat mai placut..Nu este nevoie de aceasta cladire..Trebuie sa se cumpere Iteme in toata masura lor..Nu doar o parte din ele..

CONTRA..
 

DeletedUser

Guest
..CONTRA..

Fiecare trebuie sa isi faca rost de bani pentru un viitor cat mai placut..Nu este nevoie de aceasta cladire..Trebuie sa se cumpere Iteme in toata masura lor..Nu doar o parte din ele..

CONTRA..

ca si juninio (CONTRA)...
 

DeletedUser

Guest
contra! amanet omg nu vreti si stadion de fotbal?:mad:

ai putea te rog frumos sa iti argumentezi opinia??? mi-e unu mi se pare o idee buna avand in vedere ca nu incurajeaza multiaccountu si ar fi un beneficiu....si nu se cumpara doar jumatate de obiect...se cumpara tot obiectu numai ca la un pret mai mare tocmai ca sa nu incurajeze multiaccountu...ati putea sa ne spuneti si de ce nu vreti aceasta idee..
 

DeletedUser

Guest
mi-e unu mi se pare o idee buna

Este ideea ta..Este normal sa iti placa..Nu poti sa iti spui ceva rau despre ideea ta cum nici tu nu ai pus la Dezavantaje nimic rau despre ideea ta..

Inca odata//Nu sustin ideea deoarece Joburile care s-au inventat in acest joc sunt destul de generoase pentru cel ce stie sa profite de ele...Asa ca nu este necesar..CONTRA
 

DeletedUser

Guest
ai putea te rog frumos sa iti argumentezi opinia??? mi-e unu mi se pare o idee buna avand in vedere ca nu incurajeaza multiaccountu si ar fi un beneficiu....si nu se cumpara doar jumatate de obiect...se cumpara tot obiectu numai ca la un pret mai mare tocmai ca sa nu incurajeze multiaccountu...ati putea sa ne spuneti si de ce nu vreti aceasta idee..

da frate da ce iti trebuie amanet? itemu nu dispare din magazin. ai timp destul sa il cumperi;)<3W
 

DeletedUser

Guest
pai tocmai asta zic eu ca ar fi ideea de amanet , sa nu mai faci atata drum si "birocratie" pentru un item ...
 

DeletedUser5153

Guest
miar place totusi sa se construeasca o cladire noua.dar nu in oras.undeva pe harta.ce ar fi daca nu sar vinde obiecte?si asta e o solutie.in schimb sar putea vinde si obiectele altor jucatori.ar fi ceva super.:D
 
Sus