Animale noi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser10049

Guest
sa fim seriosi ... dragoni in west-ul salbatic , contra !!!
 

DeletedUser

Guest
exista ligrul, e un animal hibrid, ceva intre leu si tigru. cauta pe google
 

DeletedUser13119

Guest
buna idee...m-am amuzat serios citind (mai ales partea cu soarecele si pisica) in jocul the west ? nope, nu vreau...:)
 

DeletedUser12402

Guest
Imi place cum gandesti...Foarte realist.Sa stiti ca existau dragoni,puteai calari pasari,dar se poate doar in mintea lui.
Tu te auzi ce spui?CONTRA!
 

DeletedUser

Guest
hahaha CONTRA, asteas animale? omule, pune si tu niste cai mai frumosi, nu cred ca oamenii calareau dragoni=))
 

DeletedUser

Guest
Sa calaresti lei?Cam exagerat plus ca animalele de acum sunt bune. CONTRA
 

DeletedUser

Guest
funny ideile dar totusi esti in The West nu in Perfect World:D
 

DeletedUser16732

Guest
si soricelu si pisica sunt draguti:))
omule asta e un joc despre vestul salbatic...nu cred ca cei de acolo au auzit vreodata de dragon:)) dar mai sa calareasca tigrul sau ghepardul...ce sa mai zic e vipere si tarantule:))..poate ii musca pe adversari si ii otravesc. E bine ca ai tupeu si ai postat totusi.

CONTRA
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12447

Guest
Unii isi chinuie creierul pentru a face ideii realiste care se potrivesc cu the west.Altii se gandesc putin cu sa faca niste SF-uri.CONTRA
 

DeletedUser

Guest
NUME SUGESTIE:Noi animale de calarit si Animale de companie


Descriere sugestie:Stateam si ma gandeam intr-o zi cum ar fi daca s-ar adauga o noua serie de animale pentru a infrumuseta jocul.M-am gandit in primul rand sa dezvolt cu 4 animale cea ce deja exista : Animale de calarit , astfel :
1.Ligrul Westului Salbatic:+175% viteza
+1 Putere
Un animal rapid si puternic in acelasi timp care te ajuta in duelul cu inamicii de la toate colturile.(care ar putea face parte din setul de sarlatan si care sa arate cam asa http://www.google.ro/imgres?imgurl=...yEBw&esq=7&page=1&ndsp=15&ved=1t:429,r:10,s:0)

2.Ghepardul Auriu :+200 % viteza
+3 reflex
+4 rezistenta
-1 impuscare
-2 vigoare
Un animal foarte rapid si foarte frumos care te ajuta prin viteza sa sa te feresti de inamici , dar tot odata iti scade si tie din sansa de a nimeri.(care ar putea intra in Golden Set si ar arata cam asa http://www.google.ro/imgres?imgurl=...1&ndsp=13&ved=1t:429,r:4,s:0&biw=1024&bih=554)


3.Pasarea Phoenix :+225 % viteza
+2 Carisma
+4 puncte de viata

O pasare de foc care zboara printe nori si care te ajuta sa iti maresti forta persoalitati si a aspectului si care iti da mai multa viata.(care ar putea fi in setul de gentelman si ar arata cam asa http://kalaalog.com/2008/12/14/phoenix-painting/)

4.Water Dragon:+250% viteza
+2 Putere
+1 Mobilitate
+1 Dexteritate
+1 Carisma
Um monstru imens foarte dezvoltat , dar bland , care te ajuta in tot ceea ce poate sa faca : adica orice ( care poate face parte din Firefighter Set si care ar arata cam asa http://www.google.ro/imgres?imgurl=...vWABw&esq=3&page=1&ndsp=19&ved=1t:429,r:0,s:0)



Celelalte ( Animalele de companie ) vor fi niste animale blande , frumoase , dragalase care iti vor deveni cei mai buni prieteni si care te vor ajuta la bine dar mai ales la greu.Aici m-am gandit pana acum la :

1.Soarece:+0-2 damage

2.Pisica:+1-8 damage ( impotriva celor cu soarece 2-8)

3.Caine:+3-9 damage (impotriva celor cu pisica +4-10 damage)

4.Lup:+6-12 damage ( impotriva celor cu caine 5-10 damage)
+1 tintire ( deruteaza adversarul )

5.Urs: + 10 - 21 damage
+ 2 tintire ( deruteaza)
+ 1 ferire ( deruteaza )
+ 2 tactica ( lucru in echipa )

6.Papagali: + 0-1 damage
+ 5 tintire (ataca in grup enervand adversarul prin multe ciupituri)
+ 4 ferire (zboara prin fata adversaruli derutandul)
- 2 ascundere ( fac zgomot )

7.Vipere si tarantule: + 30-40 damage ; 70 % sanse de lesin impotriva celor care nu au incaltamite si pantaloni

8.Dragonul de Komodo: + 70-90 damage
+3 Putere, Mobilitate,Dexteritate , Carisma


DESIGUR TOATE CELE FOARTE BUNE VOR FI RARE , FOARTE FOARTE SCUMPE SI DE LEVEL MARE ATAT LA ANIMALE DE CALARIT CAT SI LA CELE DE COMPANIE


AVANTAJE:Ar infrumuseta jocul si l-ar face mai interesant

DEZAVANTAJE : greu de facut


Stiu ca aproape toti vor fi contra ,dar imi incerc norocul si in legatura cu " Cauta " sa stiti ca am falosit si nu era lafel nicaieri si daca am gresit gramatical va rog frumos sa ma scuzatidar ma grabeam.

<3W<3W<3W




mai baiatule la aia cu ghepardul auriu ai pus o poza cu un leopard e diferenta mare de la cer la pamant
 

DeletedUser

Guest

Celelalte ( Animalele de companie ) vor fi niste animale blande , frumoase , dragalase
4.Lup:+6-12 damage ( impotriva celor cu caine 5-10 damage)
+1 tintire ( deruteaza adversarul )
5.Urs: + 10 - 21 damage
+ 2 tintire ( deruteaza)
+ 1 ferire ( deruteaza )
+ 2 tactica ( lucru in echipa )
7.Vipere si tarantule: + 30-40 damage ; 70 % sanse de lesin impotriva celor care nu au incaltamite si pantaloni

Intradevar, lupul ,ursul,viperele si tarantulele sunt animale blande,frumoase si dragalase... CONTRA!
 

DeletedUser10137

Guest
NUME SUGESTIE:Noi animale de calarit si Animale de companie


Descriere sugestie:Stateam si ma gandeam intr-o zi cum ar fi daca s-ar adauga o noua serie de animale pentru a infrumuseta jocul.M-am gandit in primul rand sa dezvolt cu 4 animale cea ce deja exista : Animale de calarit , astfel :
1.Ligrul Westului Salbatic:+175% viteza
+1 Putere
Un animal rapid si puternic in acelasi timp care te ajuta in duelul cu inamicii de la toate colturile.(care ar putea face parte din setul de sarlatan si care sa arate cam asa http://www.google.ro/imgres?imgurl=...yEBw&esq=7&page=1&ndsp=15&ved=1t:429,r:10,s:0)

2.Ghepardul Auriu :+200 % viteza
+3 reflex
+4 rezistenta
-1 impuscare
-2 vigoare
Un animal foarte rapid si foarte frumos care te ajuta prin viteza sa sa te feresti de inamici , dar tot odata iti scade si tie din sansa de a nimeri.(care ar putea intra in Golden Set si ar arata cam asa http://www.google.ro/imgres?imgurl=...1&ndsp=13&ved=1t:429,r:4,s:0&biw=1024&bih=554)


3.Pasarea Phoenix :+225 % viteza
+2 Carisma
+4 puncte de viata

O pasare de foc care zboara printe nori si care te ajuta sa iti maresti forta persoalitati si a aspectului si care iti da mai multa viata.(care ar putea fi in setul de gentelman si ar arata cam asa http://kalaalog.com/2008/12/14/phoenix-painting/)

4.Water Dragon:+250% viteza
+2 Putere
+1 Mobilitate
+1 Dexteritate
+1 Carisma
Um monstru imens foarte dezvoltat , dar bland , care te ajuta in tot ceea ce poate sa faca : adica orice ( care poate face parte din Firefighter Set si care ar arata cam asa http://www.google.ro/imgres?imgurl=...vWABw&esq=3&page=1&ndsp=19&ved=1t:429,r:0,s:0)



Celelalte ( Animalele de companie ) vor fi niste animale blande , frumoase , dragalase care iti vor deveni cei mai buni prieteni si care te vor ajuta la bine dar mai ales la greu.Aici m-am gandit pana acum la :

1.Soarece:+0-2 damage

2.Pisica:+1-8 damage ( impotriva celor cu soarece 2-8)

3.Caine:+3-9 damage (impotriva celor cu pisica +4-10 damage)

4.Lup:+6-12 damage ( impotriva celor cu caine 5-10 damage)
+1 tintire ( deruteaza adversarul )

5.Urs: + 10 - 21 damage
+ 2 tintire ( deruteaza)
+ 1 ferire ( deruteaza )
+ 2 tactica ( lucru in echipa )

6.Papagali: + 0-1 damage
+ 5 tintire (ataca in grup enervand adversarul prin multe ciupituri)
+ 4 ferire (zboara prin fata adversaruli derutandul)
- 2 ascundere ( fac zgomot )

7.Vipere si tarantule: + 30-40 damage ; 70 % sanse de lesin impotriva celor care nu au incaltamite si pantaloni

8.Dragonul de Komodo: + 70-90 damage
+3 Putere, Mobilitate,Dexteritate , Carisma


DESIGUR TOATE CELE FOARTE BUNE VOR FI RARE , FOARTE FOARTE SCUMPE SI DE LEVEL MARE ATAT LA ANIMALE DE CALARIT CAT SI LA CELE DE COMPANIE


AVANTAJE:Ar infrumuseta jocul si l-ar face mai interesant

DEZAVANTAJE : greu de facut


Stiu ca aproape toti vor fi contra ,dar imi incerc norocul si in legatura cu " Cauta " sa stiti ca am falosit si nu era lafel nicaieri si daca am gresit gramatical va rog frumos sa ma scuzatidar ma grabeam.

<3W<3W<3W




OFF:cuv ala te caracterizeaza
ON:contra ce cauta dragonul si pasarea phonix aici in west
 

DeletedUser3898

Guest
extraordiara ideea ! foarte bine conceputa mai ales gramatica ta!
contra fara alte discutii !
 

DeletedUser

Guest
Lasati mai baiatul are prea multa imaginatie si nu are unde sa si-o exprime.
Ideea asta este o porcarie doamne dragon cum naiba sa calaresti asa ceva!
Contra
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus