Artificiile lui Waupee

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Îmi pare rău, dar nu te putem ajuta. Nu mai ții minte unde ai găsit artificiile? Ar trebui sa fie mai ușor a doua oară.
 

Emeer

Gunman
Servus ! Am si eu o intrebare...daca mai intai facem cautarea si apreciem postarile respective ( cu artificii ), iar mai apoi ne folosim de activitatea noastra, iar profilul nostru este pe privat, este in regula ? Sau nu avem voie sa apreciem acele postari ?
P.S. Din ce Am gasit eu cam 40+ au artificii si de 15-20 sunt sigur ca-s in regula
 

Benyamyn10

West Sheriff
Membru personal
Servus ! Am si eu o intrebare...daca mai intai facem cautarea si apreciem postarile respective ( cu artificii ), iar mai apoi ne folosim de activitatea noastra, iar profilul nostru este pe privat, este in regula ? Sau nu avem voie sa apreciem acele postari ?
P.S. Din ce Am gasit eu cam 40+ au artificii si de 15-20 sunt sigur ca-s in regula
Salutare , poti aprecia ce postari doresti , noi luam in considerare doar postarea finala de la concurs , fiecare jucator e liber sa-si usureze munca cum doreste :)
 

Benyamyn10

West Sheriff
Membru personal
RUGAMINTE IMPORTANTA :

Am observat ca foarte putini dintre cei care au postat raspunsurile au mentionat si lumea de joc pe care isi doresc premiile desi este mentionat ca e necesara in postare . Asa ca o sa va rog pe toti cei care urmeaza sa raspundeti sa nu uitati de ea pe viitor .
Daca deja ati gasit artificiile dar ati omis sa mentionati si lumea va rog sa-mi trimiteti un mesaj privat pe forum in care sa specificati unde vreti premiile.

Rog pe toata lumea sa verifice acest detaliu si multumesc pentru intelegere. Spor la cautat.
 
Sus